Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki na odchudzanie

    ja już w żadne suplementy diety nie wierze trochę ich przetestowałam nie ma nic lepszego niż dyscyplina ćwiczenia i ograniczanie jedzenia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki na odchudzanie

      Czasem zamiast polubić siebie taką jaką się jest to tylko się szkodzi własnemu zdrowiu Nigdy nie wiadomo co tabletki cud zawierają

      Skomentuj


        Odp: Tabletki na odchudzanie

        jest tylko jedna metoda na odchudzanie! Ruch i MŻ i żadne tabletki nie będą potrzebne.

        Skomentuj


          Odp: Tabletki na odchudzanie

          magdawawaa zgaddzam się z Tobą plus do tego zdrowe odżywianie i efekt gWARANTOWANY. Ja od kwietnia biorę się za siebie, póki co łapie tłuszczyk na zimę buahah

          Skomentuj


            Odp: Tabletki na odchudzanie

            Marzena taka prawda! Ludzie szukają niewiadomo jakich magicznych sposobów. Kwiecień mówisz? Ja w tym roku na ostro od stycznia jadę

            Skomentuj


              Odp: Tabletki na odchudzanie

              nie wierzę w tabletki na odchudzanie. Moim zdaniem bez zmiany nawyków i wprowadzenia dziennej porcji ruchu nic się nie da osiągnąć. No sorry, trzeba ruszać tyłeczek. Warto zajrzeć choćby tu: http://www.sk-sport.pl/ i kupić jakiś sprzęt

              Skomentuj


                Odp: Tabletki na odchudzanie

                Wzmożony ruch już powinien przynieść skutki ale jednak jak diety nie zmienimy to i efekty nie będą takie same A ćwiczenia też trzeba odpowiednio dobrać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki na odchudzanie

                  Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
                  nie wierzę w tabletki na odchudzanie. Moim zdaniem bez zmiany nawyków i wprowadzenia dziennej porcji ruchu nic się nie da osiągnąć. No sorry, trzeba ruszać tyłeczek. Warto zajrzeć choćby tu: http://www.sk-sport.pl/ i kupić jakiś sprzęt
                  Moja mama trzymała dietę i wspomagała się produktami Herbaline i ładnie zrzuciła kilogramy bez efektu jojo więc może coś w tym jest ale ja osobiście też uważam że bez ruchu i odpowiednio dobranych ćwiczeń odchudzanie nie ma sensu

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki na odchudzanie

                    Nie osobiście ale sprawdzone przez moją mamę koktajl błonnik i odżywka Herbalife plus ćwiczenia też przyniosły widoczne efekty

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki na odchudzanie

                      Na własną rękę trudno dobrac dla siebie właściwą dietę, suplementy. Dlatego myslę, że warto też odwiedzić dietetyka, który profesjonalnie potrafi dobracć odpowiedni sposób żywienia do tryby życia osoby.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki na odchudzanie

                        Jedyną skuteczną metodą odchudzania jest dieta połączona z ćwiczeniami fizycznym

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki na odchudzanie

                          bardzo ale to bardzo odradzam wszelkie tabletki, dziewczyny spot to zdrowie, a jeśli odżywiacie się źle to i tak będziecie grube? co jest lepsze dużo jeść, niezdrowego jedzenie , dużo jeść tabletek, czy dużo się ruszać i jeść racjonalne porcje ? wybierajcie opcję drugą nawet jak jest ciężko

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki na odchudzanie

                            Nie brałambym tabletek na odchudzanie, po co świadomie się trusć już wystarczajaco dużo w jedzeniu jest chemii. Lepiej postawić na zdrową żywnosć, jedzenie częste w małych ilosciach. Ogólnie zmiana trybu życia . Ja tam postawiłam i brzuszek robi sie coraz ładniejszy

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki na odchudzanie

                              Tabletki niczemu nie pomagają, prędzej można sobie nimi zaszkodzić, samodyscyplina w jedzeniu i ćwiczeniach i zrobi więcej niż tabletki

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki na odchudzanie

                                Tak to tak jak oglądam , ze kobiety kupują te tabletki które rozwijają tasiemca w sobie :/ Masakra jakie to jest straszne, wolałabym być gruba niż coś takiego sobie zrobić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X