Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piercing, tatuaże, modyfikacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    No widzisz a wg Diabeleckie mialas sie nie uzalac nad soba tylko cos ze soba zrobic ... bo uznala ze jesli nadwaga to tylko Twoja wina.

    I nikt Cie nie zje - nie porownuj tylko siebie posiadaczki 2 tatuazy z ludzmi z pierwszych zdjec w tym temacie.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      słuchajcie ja znam ludzi którzy mają spora nadwage a są akceptowani w spoleczeństwie.chodzi o podejscie do zycia.jak jesteś gruba i ponura i zła na cały świat to wiadomo,że będziesz wyrzutkiem.
      wiadomo,że nie każdy wygląda jak Cindy,znam też szczupłe i taką wokól stwarzaja aure,że nikt z nimi nie chce przebywać...

      Skomentuj


        #63
        Napisane przez Justyna_22 Pokaż wiadomość
        Czytałam wszystko.Porostu nie zgadzam się z tym,że nasze społeczeństwo nie toleruje ludzi,którzy wyglądają inaczej i tyle,może dlatego,że jako dziecko z powodu mojego wyglądu byłam odrzucona-miałam dużą nadwagę i nikt nie traktował mnie normalnie.Dlatego zawsze bronię ludzi wyglądających inaczej.rzeczywiście pierwsze wrażenie to szok i zgodzę się,że nie jest to normalne.
        justyna wiadomo,że jak ktos wygląda inaczej, bo np.po wypadku,wady genetyczne itd.to zal takich ludzi,ale jak ktoś wygląda inaczej specjalnie siebie zmienia to inna bajka.
        w temacie mówimy o swiadomym byciu dziwakiem

        Skomentuj


          #64
          froch rzeczywiście coś w tym jest.Tylko,że nie zawsze się to sprawdza.Zależy to chyba od ludzi,którymi się otaczamy,a nie zawsze mamy na to wpływ.Ale chyba prze zemnie odbiegamy od tematu,chociaż nie do końca,bo ten kosmiczny wygląd być może w przyszłości nie będzie szokować tak jak teraz kolczyk w nosie czy nadwaga?

          Skomentuj


            #65
            Byc moze nie.Tego dowiemy sie za parenascie latek.
            Poki co tacy "dziwacy" z pewnoscia beda mieli klopoty z akceptacja.

            Skomentuj


              #66
              niestety musze was zmartwic co niektore ,ale nie tylko w polsce uchodzi to za dziwacznewszedzie dobrze gdzie nas nie ma.
              shannon

              Skomentuj


                #67
                co do nadwagi to mam kolezanke duuuzych rozmiarow ale jest to tak sympatyczna osoba ze poprostu faceci za nia szaleja.poza tym ma sliczna buziegdyby siedziala skwaszona w domu to pewnie nie wiel osob by ja lubilo.
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Goplana ale ja nie napisalam, ze ty tych ludzi uznalas za glupich, napisalam, ze uwazasz ich postepowanie za glupie. Nie wiem czy ja sie tak zle wyrazilam czy ty zle przeczytalas. Co do nadwagi. Przytylam w trakcie bialaczki od sterydow i jakos mialam w sobie na tyle sily by sie ograniczac by nie przytyc jeszcze baredziej, a gdy choroba sie skonczyla by sie odchudzic. Ja do ludzi z nadwaga nic nie mam, ale wkurza mnie ich marudzenie z powodu tej nadwagi.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #69
                    Diabeleckie ale Ty mialas wybor z etak powiem. Przytylas bo cos bralas i po zcasie moglas to odstawic, ale sa sytuacje kiedy tyje sie mimo diety itp. To sie nazywa otylosc wtorna( od tabletek tez ) i jest spowodowana np zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Znajoma mojej mamy jest wlasnie chorobliwie otyla, pomimo stosowanej od lat diety nie potrafi stracic na wadze.A osoby z zespolem Downa ? Najczesciej sa to osoby wlasnie otyle i co maja sie odchudzac ? To ze Ty moglas nie znaczy ze kazdy moze.

                    Skomentuj


                      #70
                      moją kuzynke w dziecinstwie mama roztyla a potem ona nie mogla mimo glodowych diet zchudnąć . ja teraz tez nie bardzo moge, pewnie dopiero jak ureguluja mi sie hormony to cos mi sie uda stracic(to juz nie pierwszy raz taka sytuacja) czy jem czy nie jem waze tyle samo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Goplana jak juz pislama nie mam nic do ludzi z nadwaga tylko denerwuje mnie ich marudzenie, ze sa grubi, a nic z tym nie robia i mam na mysli osoby, ktore moga cos z tym zrobic. Co do osob z zespolem downa to inny temat i o nich tu nie pisalam.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #72
                          Pisalas o wszystkich , nie wylaczylas ze swej wypowiedzi nikogo wie nie kaz sie domyslac kogo masz na mysli.
                          Mnie wkurza jak osoby wykolczykowane i wytatuowane czuja sie nieakceptowane w spoleczenstwie - na wlasna prosbe to maja.

                          Skomentuj


                            #73
                            nie wiem po co zakładacie taki temat i sypie się głównie krytyka, ale nie wnikam ja w ciąży starciłam kilka kolczyków, ale były w takich miescach, że musiały zostać wyjęte, zreszta są sprawy ważne i ważniejsze... ale reszty nie ruszam (9 sztuk), co do dziar mam do poprawienia dwie i myślałam, że może któraś z Was podpowie mi kiedy można poddać się kłuciu po porodzie, ale widzę, że większość nie ma o tym pojęcia i jest anty, szkoda

                            Skomentuj


                              #74
                              [QUOTE=diabelecke;23799]Chciałam poznać waszą opinie na temat konkretnego piercingu, tatuowania, a takze modyfikacji ciała. Nie chodzi mi o kolczyk w nosie, ani tribale na lędźwiach tylko duże ilości kolczyków i tatuaży, rozdwajanie języka, micridermale, tunele i wiele innych.
                              Podoba się wam czy też nie?
                              Jak podchodzicie do takich ludzi i matek?
                              No i jak zaaragujecie gdy się okaże, że wasze dzieci gdy już dorosną zechcą w ten sposób ozdobić własne ciało.

                              Kilka linków orientracyjnych w tym co ludzie potrafią ze sobą zrobić

                              http://www.********aus.com/pics/I1VSbMaDjmnq.jpg - tunele w policzkach i dośc konkretny piercing
                              http://blog.makezine.com/FCAKOUIFC2BTUFM.LARGE.jpg - ucho elfa, trzeba zszyć później coś uciać
                              http://i.pbase.com/o4/75/700275/1/66...epiercing2.jpg - konkretnie wytatuowana i wykolczykowana dziewczyna, jak dla mnie coś pieknego
                              http://futurismic.com/wp-content/upl...-mod-thumb.jpg - implanty zwane microdermalami (nie idzie usunac w inny sposb niz wyrwac lub rozciac)
                              http://a355.ac-images.myspacecdn.com...37637aa162.jpg - skaryrfikacja inaczej tatuaz bliznowy, tworzy sie go na ciele wycinajac skalpelem wzor z kawalkow skory, pozniej sie to zabliznia i powstaje cos takiego


                              Wybaczcie, ze sie tak rozpisalam ale chcialam dokaldnie przedstawic o co mi chodzi... no moze nie o az taka abstrakcje [/QUOTE

                              Ja mysle podobnie,jesli ktos to lubi,to nie widze problemu.Ja osobiscie mam kilka kolczykow,coprawda tylko w uchu i dwa tatuaze( na razie ) i czuje sie z tym dobrze.Gorzej jest z otoczeniem,tzn w Polsce panuje niestety przekonanie,ze taki osobnik na pewno z wiezienia a jesli nie to conajmniej z marginesu....Coz.Ja mam jednak to szczescie,ze mieszkam w Stanach,a tam ludziska nie maja takich problemow. Pozdrawiam.

                              Skomentuj


                                #75
                                ja na czas ciąży zaprzestałam modyfikacji, głównie chodzi o tunele (na razie zatrzymałam sie na 10 mm), ale jak dojdę do siebie to na pewno rozpycham dalej
                                kocham body modyfication, ale bez przesady

                                a macie może jakieś swoje foty BM???

                                jeśli moje dziecko będzie chciało także pójść w tę stronę, no to jedynie służę rada jak sobie nie zrobić krzywdy i dac kontakt do profesjonalistów, których w Polsce nie brakuje, chociażby na Tattoo Festach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X