Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piercing, tatuaże, modyfikacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    tyle dziur byś miała

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Mnie starcza te co mam

      Skomentuj


        #48
        Ja sama mam dwa tatuaże,zrobiłabym sobie więcej ale brakuje mi odwagi.Właśnie Ci ludzie nie są głupi są przede wszystkim odważni.Poza tym dlaczego ich obrażacie?To ich ciało.Może wyrażają w ten sposób siebie?a może mają jakieś problemy?Osądzamy ludzi po wyglądzie i tak ten przemiły,przystojny sąsiad,który był taki szarmancki podrzyna nam w nocy gardło.
        Co do dzieci to prawda jest taka,że dopóki są pod naszą opieką owszem mamy wpływ na to co robią,możemy również wpajać im pewne zasady itd. jednak kiedy wyrwą się z pod naszych skrzydeł to już nie mamy wpływu na to jak wyglądają.Trzeba się z tym pogodzić jeśli chce się być dobrym rodzicem.

        Skomentuj


          #49
          justynko nie pisalam,że Ci ludzie są głupi,tylko dla mnie jest to lekka przesada,i to nie jest normalne.mi to zwisa,moga mieć nawet tunel w mózgu,ja czegoś takiego sobie nigdy nie zrobie,bo mi sie to nie podoba.
          a przecież nie podejdę do kolesia i sie nie zapytam "sorry kiedy była bitwa pod Grunwaldem??bo musze stwierdzić czyś mądry"
          Last edited by froch; 17-02-2009, 16:20.

          Skomentuj


            #50
            Justyna_22 ja postaram sie tak wychowac syna by nie musial po wyfrunieciu spod moich skrzydel sie tak dowartosciowywac.I kazdy z nas moze sobie oceniac innych jak chce.
            Co powiesz widzac laske ktora ma na wierzchu biust , a stringi wychodza jej z gaci ? Oj jak pieknie ubrana i jaki ma swietny gust ?

            Froch niestety niektorzy nie odrozniaja glupoty ( czyt niski poziom inetligencji ) od glupich poczynan.
            Last edited by Goplana; 17-02-2009, 16:24.

            Skomentuj


              #51
              poza tym mysle ze ci ludzie musza sie liczyc z faktem ze wiekszosc bedzie oburzona takim wygladaem
              shannon

              Skomentuj


                #52
                osadzamy po wygladzie najpierw,A POTEM intelekt.
                pierwsze wrażenie sie liczy...a jak widzisz kolesia-buroka bez zębów,smierdzącego i proponuje Ci spotkanie..pójdziesz ??
                wiadomo ze stwierdzisz że to żul i jakiś dupek...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  No cóż moja mama wychowywała mnie w domu pełnym miłości,miałam wszystko co mieć powinnam,można powiedzieć,że wychowała mnie na pożądnego człowieka.I co z tego?I tak zrobiłam sobie tatuaże i nie dlatego,żeby się dowartościować,tylko dlatego bo to mi się podoba

                  Skomentuj


                    #54
                    Justyna polecam poczytac z uwaga watek od poczatku a pozniej sie wypowiadac bo nie masz pojecia o czym piszemy ...

                    Skomentuj


                      #55
                      Czytałam wszystko.Porostu nie zgadzam się z tym,że nasze społeczeństwo nie toleruje ludzi,którzy wyglądają inaczej i tyle,może dlatego,że jako dziecko z powodu mojego wyglądu byłam odrzucona-miałam dużą nadwagę i nikt nie traktował mnie normalnie.Dlatego zawsze bronię ludzi wyglądających inaczej.rzeczywiście pierwsze wrażenie to szok i zgodzę się,że nie jest to normalne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Kazdy ma w tym wszystkim troche racji. Wiadomo nie bede chodzic po ludziach i pytac o glowne zalozenie renesansu, ale od razu kogos skreslac tez sie nie powinno. Nie mozemy okreslic czy ci ludzie sa glupi co najwyzej (jak juz Goplana okreslila) mozemy glupim nazwac ich postepowanie. Choc jak dla mnie to nie jest ani glupie ani madre, a juz napewno nie jest sposobem na dowartosciowanie sie. Nie jestem tymi ludzmi wiec nie wiem co im po glowie chodzi, ale ja zrobilam kolczyki na twarzy tylko i wyklacznie ze wzgledu na to, ze mi sie podobaja nie mialo to zadnego podloza psychicznego.

                        Justyna_22 co do ludzi z nadwaga to inny temat. Dla mnie to, ze ktos jest gruby to jest jego wina i zamiast sie nad soba uzalac i gadac jakie to spoleczenstwo jest okropne powinien cos ze soba zrobic. A decydujac sie na przesdany piercing czy modyfikacje osoba taka godzi sie na to sama z siebie, ze bedzie postrzegana jako wariat , bo w Polsce jeszcze nie ma tej tolerancji co w innych krajach. Kumpel mi opowiadal, ze w Niemczech nikogo nie szokuje taki wyglad.
                        Last edited by diabelecke; 17-02-2009, 17:26.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #57
                          My piszemy tutaj o przesadnym "ozdabianiu" a nie o Twoich dwoch tatuazach.To jak niebo a ziemia.
                          Diabeleckie do jasnej anielki a gdzie ja nazwalam tych ludzi glupimi ?Napisalam ze takie ozdobnictwo jest glupota - nigdy nie ocenialam poziomu ich inteligencji.
                          Jeden kolczyk a 100 plus tunele - prosze Cie ... Pierwsze faktycznie uznam ze to ozdoba a to drugie ... proba zwrocenia na siebie uwagi.

                          Nadwaga a "kosmiczny" wyglad to dla mnie nie jest porownanie.
                          Last edited by Goplana; 17-02-2009, 17:25.

                          Skomentuj


                            #58
                            Diabeleckie a co jesli nadwaga jest konsekwencja nieuleczalnej choroby lub przyjmowaniem hormonow ?Czemu wszystkich wkladasz do jednego wora ?

                            Skomentuj


                              #59
                              diabelecke niestety nie mogę dyskutować na ten temat bo jak widzisz zaraz mnie zjedzą. Widać w naszym kraju nawet własnej opini nie można wyrazić no chyba,że jest ona zgodna z większością ogółu
                              Morał jest jeden-jak chcesz wyglądać inaczej wyprowadź się z Polski

                              Skomentuj


                                #60
                                Nadwaga była konsekwencją łykania tabletek na alergię po,których się strasznie tyje.Teraz mam 169cm wzrostu 58kg i jestem akceptowana w naszym społeczeństwie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X