Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: zbedne kilogramy

    Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: zbedne kilogramy

      Najważniejsze to jest być systematycznym i sumiennym. Ja ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, i staram się dobrze i zdrowo jeść Czasem jest ciężko, ale się nie poddaję. Do tego, na siłowni, trener polecił mi aminokwasy, które sprawiają, ze nie mam zakwasów i szybciej się regeneruję po treningu. Ja wybrałam takie: http://naturalspremium.com/?product=revive bo są bez cukru! I smakują jak oranżada Polecam Wam dziewczyny, bo też dają trochę motywacji do działania

      Skomentuj


        #63
        Odp: zbedne kilogramy

        Najlepiej biegać

        Skomentuj


          #64
          Odp: zbedne kilogramy

          Nie zawsze od razu po ciąży można wrócić do biegania. Moim zdaniem lepsze będą zajęcia fitness z instruktorem.

          Skomentuj


            #65
            Odp: zbedne kilogramy

            Już jestem rok po urodzeniu a kg zostały,więc się wzięłam za odchudzanie na początku lata wspomagając się na początku therm line fast.Teraz to już tylko ruch i dieta.kijki,rower i jeszcze z 7kg do zgubienia.Może przed zimą jeszcze raz kuracja miesięczna z suplementem.

            Skomentuj


              #66
              Odp: zbedne kilogramy

              Nie ma możliwości by schudnąć szybko i skutecznie ,ale zawsze możesz wspomóc sie czymś. Na chwile obecną warto kupić sobie tabletki, które w swoim składzie mają piperynę. Z tego co czytałam to piperyna jest składnikiem który pozyskuje sie z pieprzu. Przyspiesza metabolizm i pomaga blokować gen odpowiedzialny za przyswajanie tkanki tłuszczowej. Warto zastosować ją gdy ma sie problem z odchudzaniem.

              Skomentuj


                #67
                Odp: zbedne kilogramy

                Najlepszym sposobem na zbędne kilogramy jest kardio i dieta Ja kiedyś stosowałam głodówkę ale ból jelit mnie wykańczał. Poszłam do dietetyka i teraz mam racjonalną, zdrową dietę. Zapisałam się też na siłownię i kilogramy ładnie spadają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: zbedne kilogramy

                  Głodówka to najgłupszy z możliwych sposobów na zrzucanie kilogramów. I zawsze kończy się efektem jojo.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: zbedne kilogramy

                    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                    Głodówka to najgłupszy z możliwych sposobów na zrzucanie kilogramów. I zawsze kończy się efektem jojo.
                    Zgadzam się, trzeba jeść, tylko dieta musi być odpowiednio zbilansowana. Kolejna sprawa to regularna aktywność fizyczna, jeżeli tak jak ja nie lubicie chodzić na siłownie czy biegać, polecam Wam zakup sprzęt do ćwiczeń w domu np. orbitreka albo stepera. Sama zastanawiam się nad zakupem tego typu sprzętu - http://profitness.pl/steppery/31-vario-stepper.html. Ćwiczycie w domu? czy wolicie siłownie/fitness?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: zbedne kilogramy

                      Kluczowa sprawa - zdrowe żywienie, dużo aktywności fizycznej i sen. Ja osobiście nie bardzo wiedziałam jak się zabrać o zdrowego jedzenia, bo co jadło, to było złe. Dopiero jak udałam się do poradni COiO, to dowiedziałam się ile popełniałam błędów w jedzeniu, co powinnam zmienić i jak przygotowywać posiłki. Zaczęłam chodzić na aerobik, dużo chodziłam. Są rezultaty 16 kilogramów w 4 miesiące

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: zbedne kilogramy

                        Spróbuj jakieś aeroby , interwały z dodatkiem białka z samego rana czy po prostu z therm line fast. On na bank pomoże spalić Ci zbędny tłuszczyk. Pamiętaj też o zdrowej diecie. Ponieważ fajna sylwetka to 70% diety.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: zbedne kilogramy

                          W walce z kilogramami najważniejsze są silna wola i samozaparcie. Bez tego ani rusz.
                          Trzeba zmienić swój sposób odżywiania, odstawić to, co niezdrowe, zaplanować jakąś aktywność fizyczną.
                          Myślę, że warto też wesprzeć się jakimiś naturalnymi suplementami, takimi jak Nopalina Max. Wiadomo, że nie zastąpią ruchu i diety, ale efekty dzięki nim będą widoczne zdecydowanie szybciej, a to bardzo motywujące.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: zbedne kilogramy

                            Jak ma się mały dziecko to nie zawsze jest czas i silna wola na dietę i zrzucanie zbędnych kilogramów. Mi te niepotrzebne kilogramy same gdzie uleciały jak synek zaczął chodzić i na kazdym kroku trzeba teraz go pilnować.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: zbedne kilogramy

                              Mi udało sie fajnie schudnąć po ciąży ale trochę się nad tym napracowałam niestety brakuje mi silnej woli i tym razem także przyszedł efekt jojo ;/

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: zbedne kilogramy

                                Warto obserwować również ten portal - http://www.pomyslszefa.pl/ . Mają tutaj być publikowane przepisy Szefa Kuchni Kingi Paruzel, na zdrowe jedzenie. Sądzę, że takie przepisy mogą być przydatne, jeśli będziemy chcieli coś zdrowego ugotować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X