Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • froch
    replied
    jesli chodzi o jedzienie to trzeba miec silna wole i byc konsekwentna.jedz wszystko tylko np.po 18-19h juz nie jedz..zobaczysz zrzucisz...

    Leave a comment:

  •    
       

  • megis
    replied
    niestyty nie mam silnej woli..(

    Ja niestytety nie naleze do osób które maja silna wole..i to jeszcze do jedzenia..bo jedzenie sprawia mi poprostu przyjemnosc..w ciazy przytyłam 20 kg.i zostało mi jeszcze 10 ...ale tamte 10 kg.spadło mi samo po porodzie i od tamtego casu waga stoi z dnia na dzień obiecuje sobie mniej jesc i cwiczyc akle niestety narazie mi to nie wychodzi..;(( moze któras z Was ma dla mnie jakas reade żewby nie mysleć o jedzeniu..) kochane pomózcie..

    Leave a comment:


  • Sobi85
    replied
    Mi moj sunus zostawil 18kg
    Ale jeszcze zostalo troche,ostatnio cos z wagi lece to pewnie na wiosne wyciagne zakurzone ciuchy z przed ciazy

    Leave a comment:


  • Inka75
    replied
    Napisane przez froch Pokaż wiadomość
    eee tam,ja sobie przyjełam jedna zasadę: po 17h nie jadam,ale za to sniadania obowiązkowe!!!i zrzuciłam te kg.
    Zgadzam sie,mam podobna zasade-porzadne sniadanie i obiadek.
    Po obiedzie kawa i ciacho,a po 18-ej tylko woda i herbatka ziolowa i problemow z kg.nie mam

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    eee tam,ja sobie przyjełam jedna zasadę: po 17h nie jadam,ale za to sniadania obowiązkowe!!!i zrzuciłam te kg.

    Leave a comment:


  • Baby mama
    replied
    I jak tu sie odchudzac?Dzis mam taka mala rocznice z moim ukochanym,a on mi przyniosl pudeleczko czekoladek,przeciez az zal nie otworzyc,a jak zakopie gleboko to zapomne i jeszcze straca termin waznosci:-D
    Nie ma to jak silna wolna!!!)))Kazda wymowka jest dobra
    Chyba powinnam raczej plakac,a nie sie smiac hehe.

    Leave a comment:


  • juswita
    replied
    Ja w ciąży przytyłam 17 kg, w tydzień po porodzie straciłam 10kg, miesiąc później już tylko kilogram i waga stop. Mała ma już 4 miesiące a waga ani rusz chociaż karmie piersią. Pewnie po części to wina pory roku i małej ilości ruchu, może na wiosne bedzie lepiej, jak wróce do pracy. Poza tym mam PCO, które też może mieć wpływ na wage. Narazie jestem przerażona widząc się w lustrze (mega cycki i brzuch ze strasznymi rozstępami) ale jak patrze na Zuzie to od razu poprawia mi się humor. Pozdrawiam wszystkie młode mamy

    Leave a comment:

  •    
       

  • Inka75
    replied
    Napisane przez beatka24 Pokaż wiadomość
    Cześć przytyłam aż 21 kg. mam nadzieje że tak będzie,póki co wziełam sie ostro za odchudzanie mam nadzieję że do wiosny będzie juz ze mnie laska
    Napewno dasz rade zrzucic,wazne ze sa checi,a to juz polowa sukcesu
    Trzymam kciuki za dobry wynik dietki

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    ja tam sie kompletnie tymnie przejmowalam ze miescilam sie tylko w dres albo ciazowe ciuchy.urodzilam dziecko a nie od piwska taki brzuch mialam.nie matrwcie sie kobietki takimi detalami.schudniecie jak tylko bedziecie musialy latac za swymi maluszkami.dla swych mazow(chlopakow)napewno jestescie bardzo seksowne(mam nadzieje ze tak jest)
    poza tym polecam basen

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Baby mama
    Nie przejmuj sie,ja przytylam w ciazy 20kg.i w jakies pol roku doszlam do siebie.Tez jestem po cc .Na poczatku wyc mi sie chcialo jak sie widzialam w lustrze.Po porodzie wydaje nam sie ze jestesmy fajne laski(bo nogi juz nie sa spuchniete i brzuch tak nie ciazy)wracamy do domu i okazuje sie ze wciaz mozemy tylko ciazowe ciuchy ubrac...deprecha.Ale to mija,jak szybko to zalezy od ciebie

    Leave a comment:

  •    
       

  • Baby mama
    replied
    O dzieki Froch,podbudowalas mnie troszke,to niech teraz ten rok jak najszybciej zleci hehe

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Ja juz nie moge sie wiosny doczekac zeby zaczac sie troche ruszac(teraz zimno i ponuro to nic sie nie chce).Kurcze cala zime kawka i ciasteczko i znowu zaczynam sie zaokraglac...po porodzie poszlo szybko ale codziennie na rowerze jezdzilam i zadnych slodyczyni jadlam

    Leave a comment:


  • Avena
    replied
    No u mnie to by polecial z 3pietra to troche schodow jest
    Na razie nic nie przeskrobal to moze czuc sie bezpieczny

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    no wlasnie za szybko to tez nie dobrze schudnac.spokojnie spokojnie moje panie idzie wiosna wiec napewno zzucicie co nieco(byle nie meza ze schodow0

    Leave a comment:


  • Avena
    replied
    Ja przytylam 15kg zostalo jeszcze 5,a jestem pol roku po porodzie

    Leave a comment:

       
Working...
X