Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• andrea29
    replied
    Odp: zbedne kilogramy

jesz częściej ale mniej, pijesz więcej wody, odstawiasz puste kalorie, ruszasz się itp.

Leave a comment:

•    

• SupleS
    replied

Nie ma żadnych tajemniczych sposobów Po prostu trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać

Leave a comment:

• wolfqanqkj
    replied

Na odchudzanie zbawienny może być po prostu ruch fizyczny. Wieczorne spacery, poranne bieganie mogą na prawdę dużo pomóc.

Leave a comment:

• basiaborys90
    replied

"Diety z internetu"... są programy dietetyczne, które spokojnie mogą zastąpić konsultacje z dietetykiem. Co do sportu to uważam, że obok odpowiedniej suplementacji, to najważniejsze w gubieniu kilogramów. Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i robić to co się lubi np. iść na basen, pograć w tenisa lub jeździć na rowerze.

Leave a comment:

• Patris38
    replied

Żeby pozbyć się zbędnych kilogramów, trzeba jednak coś więcej z siebie dać, bo same z siebie się nie stracą. Zacząć zdrowiej jeść i więcej ćwiczyć, to naprawdę pomaga.

Leave a comment:

• szolck
    replied

najwazniejsze w odchudzaniu to systematycznosc i odpowiednia dieta polaczona z cwiczeniami.. uwazaj tylko na zaparcia (w razie czego pomoze dicopeg 10g) i pij duzo wody

Leave a comment:

• Printejop
    replied

Żadne dziwne specyfiki. Trzeba determinacji do ćwiczeń i diety.

Leave a comment:

•    

• nanniel
    replied

Możesz też spróbować kremu Nivele, pomaga spalić odłożony tłuszcz. Całkiem skuteczny.

Leave a comment:

• marysiu
    replied

Zdecydowanie konsultacja z dietetykiem to dobra opcja, jeśli nie ma się odpowiedniej ilości motywacji, aby samodzielnie walczyć z nadwagą. Specjalista powinien zadbać, aby dieta była skuteczna.

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Moim zdaniem wystarczy odpowiednia dieta i ja jestem zdania że zamist w suplementy lepiej zainwestować w konsultacje z dietetykiem

Leave a comment:

•    

• studentkaa
    replied

Szanowne Panie,
    mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
    Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• anetka19851
    replied

Dieta, ruch i opcjonalnie suplementacja. Dieta potrafi zdziałać bardzo dużo, naprawdę

Leave a comment:

• mileymila
    replied

Ja chodzę do dietetyka i jak dla mnie bomba. Dieta super ułożona, a do tego jesszcze dodaję ćwiczenia fizyczne i już za jakiś czas będę piękna :P

Leave a comment:

• natali_80-
    replied

Ja jakoś sama sobie poradziłam z powrotem do formy po ciążach - mniejsze porcje na talerzu i dużo ruchu. Niestety moja siostra nie ma samozaparcia i wybrała opcję z osobistym trenerem. Skorzystała z łódzkiego studia treningu personalnego 60 minut http://www.60minut.com.pl/. Efekty było widać po kilku zajęciach. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdej osoby od strony ćwiczeń, diety czy nawet psychicznego nastawienia. Siostra jest teraz pełna życia i co za tym idzie super mamą.

Leave a comment:

• vicky0019
    replied

Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie wizyta u dietetyka. W Trójmieście dobrym dietetykiem jest http://sports-med.pl/ . Jeżeli więc chcecie, to możecie zapoznać się z ofertą.

Leave a comment:

Working...
X