Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzestni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Chrzestni

    Mój brat jest kwietniowy i musze przyznac że jest całkiem całkiem. Miły pomocny i bardzo pracowity.
    Ale musze powiedzieć ze grudniowe dzieciaczki za to są bardzo spokojne

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Chrzestni

      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
      U nas mąż kwietniowy, moja mama majowa a ja z synkiem czerwcowi choć młody ledwo do czerwca dotrzymał
      synek jest z pierwszego czerwca dobrze kojarze?

      Moja panna jest lipcowa - raczek z niej choc ja tego nie widze w jej postepowaniu, twardo stoi na ziemi , ja osobiscie mialam byc czerwcowa bo taki moja mama miala termin porodu ale troszku mi sie spieszylo i urodzilam sie w kwietniu

      Skomentuj


        #78
        Odp: Chrzestni

        W rodzinie u nas dominują u nas czerwcowcy Córcia, mąż, moja mama, mój tata- wszyscy czerwiec i raczki w znaku zodiaku, ja tylko nie pasuję bo kwietniowa jestem

        Skomentuj


          #79
          Odp: Chrzestni

          U nas to już wszystkie miesiące są zaliczone przez rodzeństwo i ich dzieci. Co do miesięcy to ciężko mi stwierdzić który najbardziej jest oblegany ale na pewno któryś zimowy

          Skomentuj


            #80
            Odp: Chrzestni

            Według danych statystycznych najwięcej urodzen (w moim województwie mazowieckim) miało miejsce w sezonie, miesiącach letnich. A lipiec był najbardziej produktywny pod tym względem.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Chrzestni

              Moja pierwsza córka też z czerwca..ale narazie nie widzę cech raczka :-) druga pewnie trafi w barana..

              Skomentuj


                #82
                Odp: Chrzestni

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Moja pierwsza córka też z czerwca..ale narazie nie widzę cech raczka :-) druga pewnie trafi w barana..
                Barany zodiakalne są uparte są i lubią stawiać na swoim, osoby z pod tego znaku pokazują różki często U mnie się sprawdza przynajmniej i w moim otoczeniu taka charakterystyka baranów

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Chrzestni

                  to strach się bać ha ha ha ;-P chociaż może to i dobrze, będzie umiała walczyć o swoje :-)
                  lepiej w tą stronę niż byc taką miękkuśką..muszę wiecej poczytać na ten temat :-) jakos wczesniej nie interesowałam sie astrologią..

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Chrzestni

                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    to strach się bać ha ha ha ;-P chociaż może to i dobrze, będzie umiała walczyć o swoje :-)
                    lepiej w tą stronę niż byc taką miękkuśką..muszę wiecej poczytać na ten temat :-) jakos wczesniej nie interesowałam sie astrologią..
                    To taka luźna charakterystyka I tyczy się osób z mojego otoczenia, nie każdy baran zodiakalny musi być uparty np Ja ogólnie nie wierzę w te horoskopy czy chiromancję, bardziej jako ciekawostkę humorystyczna to traktuję

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Chrzestni

                      No właśnie ja też nie wierzę..nieraz jak czytam swój horoskop to mam ubaw po pachy co oni tam wymyślają..ale niektórzy podchodzą do tego bardzo poważnie..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Chrzestni

                        Znowu zeszliśmy z tematu ;-P I tak w każdym wątku ha ha ha żeby tylko redakcja nas nie op...;-))))

                        Ja może wrócę do tematu - a co jest potzrebne żeby zostać chrzestną? Czy wystarczy jak moja przyjaciółka pójdzie do swojej parafii i przedstawi akt chrztu ?

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Chrzestni

                          Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                          Znowu zeszliśmy z tematu ;-P I tak w każdym wątku ha ha ha żeby tylko redakcja nas nie op...;-))))

                          Ja może wrócę do tematu - a co jest potzrebne żeby zostać chrzestną? Czy wystarczy jak moja przyjaciółka pójdzie do swojej parafii i przedstawi akt chrztu ?
                          nio schodzimy z watków schodzimy ale toczą się rozmowy fajne a to najwazniejsze moze Redakcja przymknie na to oko

                          wszystko chyba zalezy od parafii i proboszcza i jego zasad - u mnie trzeba tylko uzyskac papierek ze jest sie praktykujacom osobom, nie trzeba chodzic na zadne nauki przed chrzcielne bo znam parafie gdzie rodzice chrzestni musza taka nauke dobebnic

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Chrzestni

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            nio schodzimy z watków schodzimy ale toczą się rozmowy fajne a to najwazniejsze moze Redakcja przymknie na to oko

                            wszystko chyba zalezy od parafii i proboszcza i jego zasad - u mnie trzeba tylko uzyskac papierek ze jest sie praktykujacom osobom, nie trzeba chodzic na zadne nauki przed chrzcielne bo znam parafie gdzie rodzice chrzestni musza taka nauke dobebnic
                            Trosze zeszłyśmy z wątku ale tak sie jakoś rozmowa rozkręciłą.
                            U nas na nauku przed chrztem też nie trzeba chodzić, ale w parafii obok mojej miejscowości muszą chodzić na takie nauki zarówno rodzice jak i rodzice chrzestni

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Czy chrzestni mogą być po ślubie cywilnym?

                              Sprawa jest jasna: Nie, bo rodzice chrzestni mają pomagać wychować dziecko w wierze katolickiej. A żyjąc bez ślubu (kościelnego) żyją tak na prawdę w grzechu. Zatem nie są dla dziecka świadkami wiary!

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Czy chrzestni mogą być po ślubie cywilnym?

                                Ja znam sytuację, że matka chrzestna nie miała ślubu kościelnego tylko cywilny. Rodzicom zależało, aby to konkretnie ta osoba została chrzestną i nie chcieli na siłę szukać kogoś innego. Niestety ksiądz nie wyraził na to zgody także postanowili, aby kobieta ta nie była matką chrzestną tylko światkiem chrztu. Niestety na to ksiądz też nie chciał się zgodzić ponieważ wg zasad świadkiem chrztu może być podobno osoba innego wyznania. Jeśli jest to osoba będąca chrześcijaninem, ale żyjąca niezgodnie z zasadami tej wiary to wyklucza ją z bycia chrzestną a nawet świadka chrztu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X