Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla dziecka do 100 zł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

    Do 100 zł jest mnóstwo prezentów, zależy właśnie dla jakiego dziecka. Dla nastolatka to trochę trudniej. Wiadomo, że młodsze dzieci mniej wymagają i cieszą się prawie z wszystkiego. Ja wykorzystałam tą okazję i kupiłam zabawki kreatywne z xxx, które wspomagają rozwój. Wydaje mi się, że prędzej czy później i tak się znudzą, a tak może się czegoś nauczą przy okazji.
    Last edited by disne; 23-07-2020, 00:19. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

      my naszej c orce siedmiomiesięcznej kupiliśmy małe organki, zestaw ubranek - bluza i ciepłe leginsy, kubek niekapek, bo chce pić z garnuszków! i wydaliśmy 100 zł. Poza tym mała dostanie jeszcze mase praktycznych rzeczy typu chusteczki nawilżane, pampersy, kosmetyki od dziadków.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

        Za trochę ponad 100 zł można kupić dziecku bardzo ciekawą kostkę dice+ do tableta, poza tym zawsze kupuję prezenty w necie, tam zawsze jest trochę taniej.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

          Z mężem zamówiliśmy dla dzieciaków zestawy kreatywne typu DIY z filcu Smykałka xxx
          Gotowce szybko się nudzą, a tak przynajmniej będą miały zajęcie w wolnym świątecznym czasie
          Last edited by disne; 23-07-2020, 00:20. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

            Kupisz w takim budżecie np. kurs karate z Prezent Marzeń. Generalnie przy takiej kasie naprawdę nie ma większych problemów z dopasowaniem ciekawego prezentu - kwestia znajomości zainteresowań dziecka.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

              Sporo zależy od wieku i upodobań dziecka. Mój chrześniak szaleje ostatnio za wyrzutniami Nerf, więc ja też chcąc nie chcąc zagłębiam się w temat
              Tu jest fajny artykuł na ten temat, gdyby ktoś zastanawiał się nad kupnem: xxx .
              Poza tym myślę, że dobrym wyborem w każdym wieku są gry planszowe - rozwijają i uczą zasad zdrowej rywalizacji.
              Last edited by disne; 23-07-2020, 00:15. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                za 100 zł dla dziewczynki to spokojnie możesz kupić oryginalną barbie, popatrz np tutaj xxx i pamiętaj, że z mattel są zupełnie inne niż od innych producentów. Warto zainwestować, wg mnie bo mattel ma dobre materiały.
                Last edited by disne; 23-07-2020, 00:15. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                  A dzieci w jakim wieku? Tutaj: xxx Na pewno coś wybierzesz w tej kwocie, a produkty bardzo porządne, na zabawie, których dziecko skorzysta, bo działają rozwojowo.
                  Last edited by disne; 23-07-2020, 00:16. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                    Napisane przez basiekkk Pokaż wiadomość
                    - dziewczynka - 5 lat
                    - chłopiec - 2 latka
                    i chłopiec 9 lat.
                    Polecam Ci wejdź sobie na stronę xxx] zabawki są tam bardzo fajne i bardzo tanie więc do 100 zł na pewno wybierzesz coś fajnego Poza tym z kodem START2016 jest 5% rabatu na pierwsze zamówienie
                    Last edited by disne; 23-07-2020, 00:16. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                      Dla młodszych dzieci polecam Śpiewającego Smoka z Chicco Kupiliśmy ostatnio młodszej córeczce (8 mcy), bo chcieliśmy jakąś grającą zabawkę, z nauką liczenia, alfabetem itp. Małej naprawdę się podoba, próbuje ciągnąć go za sznureczek i z łatwością wciska przyciski.
                      Kupiliśmy za 54 zł + wysyłka na allegro

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł



                        Niech to będzie gra, która wzbudzi zainteresowanie, będzie ciekawa, oryginalna i wyszukana. Nie ma sensu kupować dzieciom takie gry, które są nudne, a tym bardziej nie powinno się stawiać na elektronikę!

                        Tutaj więcej: xxx
                        Last edited by disne; 23-07-2020, 00:16. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                          Ta książka jest super, 2-3-letnie dziecko powinno być zachwycone xxx
                          Last edited by disne; 23-07-2020, 00:17. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                            Na pewno w budżecie do 100 zł można się zmieścić kupując tego rodzaju kolorowanki i zestawy artystyczne xxx
                            Są to rzeczy które pomogą dziecku rozwijać umiejętności artystyczne. A nóż widelec okaże się, że nasze dziecko ma talent właśnie w tym kierunku?
                            Last edited by disne; 23-07-2020, 00:17. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                              Napisane przez basiekkk Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny, wesprzyjcie mnie swoimi radami - da się kupić fajny prezent dla dziecka na święta do 100 zł? Niestety (ogólnie stety, ale nie pod tym względem ), trochę tych dzieci w rodzinie do obdarowania mam. Zależy mi najbardziej na zabawce, może być edukacyjna, nie na ubrankach. Liczę na Waszą pomoc i kreatywność

                              Ja zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek polecam świetne xxx. I nie myślę tu tylko o wiodącej marce na rynku ale o innych równie fajnych, bądź nawet fajniejszych w lepszych cenach. Znajdzie się coś dla chłopców - np. klocki do budowy czołgu a dla dziewczynki pałac z baśniowej krainy. Ostatnio pojawiły się również elektroniczne klocki 59, 114 lub 119 eksperymentów. Bardzo fajne - polecam. Tak czy inaczej klocki to długie godziny zabawy. Dla trochę starszych dzieci poleciłabym różnego rodzaju zabawki dla dzieci z cyklu xxx - zestawy do różnego rodzaju doświadczeń, do zrobienia czegoś samemu lub do wyhodowania - np. kryształy. super sprawa trzymająca w napięciu, bardzo kreatywna, ucząca myślenia. Polecam szczerze. No może jeszcze piasek kinetyczny / xxx - też super sprawa rozwijająca wyobraźnię i zdolności manualne.
                              Last edited by disne; 23-07-2020, 00:18. Powód: linki

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                                Teraz w konkursie Plebiscyt zabawek Smyk można wygrać kod rabatowy na zabawki upoważniający do 10% zniżki. Wystarczy wejść i zagłosować.
                                Taki rabat to również duża pomoc,a w smyku są super zabawki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X