Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla dziecka do 100 zł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

    Zawsze można do teatru z wybrać z dzieckiem. My chodzimy tutaj xxx
    dzieci od pierwszego roku już mogą i to nie jest wcale tak, że dziecko jest za małe. Wyobraźnia się kształtuje od początku. Moja mała skończyła dwa lata i dużo już odbiera. Tak mi się przynajmniej wydaje. A teatr to wiadomo - ruch, kolorowo. Wszystko zostaje w głowie.
    Last edited by disne; 23-07-2020, 00:20. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

      Na Prezent Marzeń masz fajne, kreatywne pomysły na prezenty dla dzieci. Nie komputer, nie gry, tylko coś rozwijającego i to na pewno zrobi większe wrażenie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

        Skoro budżet masz ograniczony kup coś wartościowego ale w niskiej cenie. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać to popatrz sobie tutaj xxx znajdziesz i ciuchy i zabawki. Czasami markowe a w bardzo niskiej cenie
        Last edited by disne; 23-07-2020, 00:20. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

          Fakt, że prezent powinien być praktyczny, ale ludzie to roczek dziecko i tak nie wie co się dzieję więc tą praktyczność można przenieść na rodziców. Przykład ubranko, ale z funkcją mopa - http://www.toys4boys.pl/baby-mop-3-6-miesiecy-duplikat-1-3593.html na pewno dziecko będzie miało taką samą frajdę, ale rodzice zdecydowanie większą

          Skomentuj


            #65
            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

            Może ewentualnie jeszcze pościel dziecięca - xxx Najlepiej z ulubionym motywem, z bajki. Wiadomo, że dla dzieci takie atrakcje są zdecydowanie bezcenne, prawda? I nawet lepsze niż zabawki.
            Last edited by disne; 23-07-2020, 00:21. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

              U nas jako świąteczny prezent sprawdziły się puzzle piankowe - [xxx, a do tego jeszcze troszkę owoców i słodyczy
              Last edited by disne; 23-07-2020, 00:21. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                Ja jestem zwolennikiem prezentów trochę innch niz tradycyjne. Chcę tym samym przekazać dziecku, że isnieją fajne pomysły na spędzanie czasu np: xxx zawsze coś dziecku w głowie zostanie i dowie sie czegoś nowego a może jakieś zainteresowania w nim da się rozbudzić. A zabawka wiadomo jak to zabawka zainteresuje przez tydzień
                Last edited by disne; 23-07-2020, 00:21. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                  Ja niedługo idę na urodziny do siostrzenicy i myślałam o tym by kupić jej barbie i zabrać ją do sali zabaw na godzinę lub dwie - xxx Myślicie, ze to dobry pomysł? Chciałabym z małą spędzać więcej czasu bo niestety ostatnio nie miałam zbyt wiele okazji do zabawy z nią
                  Last edited by disne; 23-07-2020, 00:22. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                    ja swojej małej siostrzenicy kupiłam takie ładne kolorowe śpioszki w sklepie pepiq. cudnie w nich wygląda

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                      Jeszcze taki przykład - xxx Generalnie raczej starajcie się szukać rozwiązań, które pozwolą wam zainteresować dzieci czymś konkretnym - być może wtedy nie będą podobnie jak rówieśnicy nałogowymi komputerowcami.
                      Last edited by disne; 23-07-2020, 00:22. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                        Może kup ręcznie robionego, oryginalnego pluszaczka? Dzieci lubia maskotki a te z xxx są wyjątkowe. Ja dla moich córek chcę zamówić myszkę i małpkę. Święta tuz tuż i warto zacząć myśleć o upominkach dla najbliższych.
                        Last edited by disne; 23-07-2020, 00:18. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                          Ja ostatnio kupowałam swoim gry planszowe z dyngs.pl
                          Uważam ze to bardzo fajny sposób na spędzenie czasu z własnymi dziećmi

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                            Teraz jest sporo fajnych gier i zabawek drewnianych może poszukaj czegoś z tych kategorii.
                            Jeżeli chodzi gdzie kupić coś fajnego dla dziecko to zajrzyj do tego xxx sklepu mają sporo rzecy dla dzieci które można pdarować i bedą w 100% zadowolone.
                            Last edited by disne; 23-07-2020, 00:19. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                              Też nie jestem z tych, co kupują dzieciom mega drogie prezenty. W tym roku od mikołaja mój synek dostanie trochę słodyczy, mandarynki, i taki składany model xxx - lubi klocki, więc to też powinno mu się spodobać
                              Last edited by disne; 23-07-2020, 00:19. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

                                Zależy w jakim wieku są dzieci, bo dla maluszka wybierzesz coś innego niż dla 5 latka Ja dla takiego po 18 miesiącu to kupiłabym klocki Lego. Spokojnie kupisz zestaw do 100 zł.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X