Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Dobrze, ale to ja jako mama po lekarzach będę musiała z nadwagą i próchnicą biegać...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wszędzie ten cukier!!!

      Nutellę to ja kiedyś jadłam i to łyżkami Kiedy przytyłam 18 kg z tej rozpaczy dużą łyżką wyjadałam nutellę Ale to minęło na szczęście Czasem mąż przywiezie
      Ale teraz jest straszny okres bo Mikołaje przynosiły prezenty słodyczowe że ja musiałam chować i podjadać aby dzieci mniej zjadły

      Skomentuj


        Odp: Wszędzie ten cukier!!!

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Nutellę to ja kiedyś jadłam i to łyżkami Kiedy przytyłam 18 kg z tej rozpaczy dużą łyżką wyjadałam nutellę Ale to minęło na szczęście Czasem mąż przywiezie
        Ale teraz jest straszny okres bo Mikołaje przynosiły prezenty słodyczowe że ja musiałam chować i podjadać aby dzieci mniej zjadły
        Oj nieładnie, nieładnie a później pupa rośnie

        Skomentuj


          Odp: Wszędzie ten cukier!!!

          mogło by piersi pójść ale marzenie tylko

          Skomentuj


            Odp: prezenty na chrzest

            Prezent Marzeń - tam masz np. pobyt w spa, nie dla dziecka, tylko dla rodziców, bo to dla nich potrzebny jest przede wszystkim odpoczynek - poważnie ;-) A jeśli chodzi o dziecko - drobnostka, a nawet pieniądze. Wszystko będzie dobrym pomysłem.

            Skomentuj


              Odp: za dużo słodyczy

              ostatnio koleżanka chciała poczęstować dzieci lizakami ale synek odmówił Tłumaczenie setki razy przyniosły rezultaty

              Skomentuj


                Odp: za dużo słodyczy

                Rodzina kupująca słodycze to plaga. Szczególnie dziadkom bardzo ciężko jest wytłumaczyć aby nie kupowali.
                W więzieniu strachu kluczem do wolności jest słowo...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: za dużo słodyczy

                  Napisane przez marysia_24 Pokaż wiadomość
                  Rodzina kupująca słodycze to plaga. Szczególnie dziadkom bardzo ciężko jest wytłumaczyć aby nie kupowali.
                  to walka jak z żywiołem

                  Skomentuj


                    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                    mysle ze można kupić cos co zostanie na przyszłość jako pamiątka np. wygrawerowana łyzeczka albo grzechotka

                    Skomentuj


                      Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Myślę podobnie ubranka to można kupić jak się idzie do malucha, albo jako dodatek, ale sam prezent na chrzest to nie wybrałabym ubranka;/
                      co do ubranek to tak dziecko i tak dostaje a prezent naChrzest to już inna sprawa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty na chrzest

                        Napisane przez kimala Pokaż wiadomość
                        Prezent Marzeń - tam masz np. pobyt w spa, nie dla dziecka, tylko dla rodziców, bo to dla nich potrzebny jest przede wszystkim odpoczynek - poważnie ;-) A jeśli chodzi o dziecko - drobnostka, a nawet pieniądze. Wszystko będzie dobrym pomysłem.
                        Dawać dziecku dużą sume pieniędzy nie jest dobrym pomysłem lepiej przekazać mu jakieś większe obligacje korporacyjne na osiemnaste urodziny i będzie już ustawione na długo

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty na chrzest

                          Napisane przez tatulsolo Pokaż wiadomość
                          Dawać dziecku dużą sume pieniędzy nie jest dobrym pomysłem lepiej przekazać mu jakieś większe obligacje korporacyjne na osiemnaste urodziny i będzie już ustawione na długo
                          Ja może nie doradzę idealnego prezentu ale napiszę jak to u nas wyglądało. Mało oprócz pieniędzy dostała krzesełko do jedzenia, ubranka, złote kolczyki i dwa złote łańcuszki. I powiem szczerze że te łańcuszki to wydaja mi się najmniej przydatne, ok jeden wykorzystamy na Komunię, nie będziemy musieli już kupować, ale drugi to już zbędny... Raczej nie wyobrażam sobie stroić dziecka w te łańcuszki do szkoły, bo wiadomo zerwie i zgubi, może jak dorośnie jej się przydadzą. Mój łańcuszek złoty z Komunii leży cały czas i w nim nie chodzę, teraz jest pełno tych ozdób na szyję że mało kto wybiera złoto. Wniosek z tego taki że dwa łańcuszki będą teraz leżały przez kilka lat, a np. zabawką bawiłaby się teraz.

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty na chrzest

                            Ja od Komunii mojego też nie nosze, mam po babci taki z pokolenia na pokolenie łańcuszek i ten noszę ! Złoty... Moja też w sumie samą kase dostała i od chrzestniej dostała bransoletkę, ale też myśle zbyteczna. Co do małego to np dostał jeździk i skrzynie na zabawki - a tak też pieniązki. Chyba pieniądze najlepsze dla rodziców bo mogą dziecku kupić coś albo odłożyć.

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty na chrzest

                              Witam ! ja również uważam, że najlepszym prezentem na chrzest jest po prostu danie pieniędzy... Rodzice wiedzą najlepiej, co potrzebne jest dziecku i przynajmniej prezenty się nie zdublują i dziecko nie dostanie prezentu, który jest niechciany i kompletnie bezużyteczny... Kiedy ja chrzciłam swojego synka wszyscy dali nam pieniądze, ewentualnie do tego jakieś ubranka, tylko jeden z moich braci się uparł, że koniecznie musi coś kupić(nie lubi mojego synka, ale to inna historia). no to wybrałam chodzik ! Bo kombinował na różne sposoby i wymieniał rzeczy, które moglby kupić, ktore wedlug mnie są całkowicie bezużyteczne. No, ale cóz...

                              Skomentuj


                                Odp: Pomysły na prezent na chrzest

                                A według mnie najlepszym prezentem na chrzest są pieniądze(oczywiście tylko wtedy, kiedy rodzice są rozsądni i nie wydają pieniędzy na siebie, tylko na dziecko) ja osobiście z mężem na chrzest z góry mówiłam, jak ktoś pytał, czy wolimy pieniążki, bo my wiemy co kupić naszemu synkowi. No i pieniążki są do dziś, korzystam z nich, jeśli kupuję jakieś ubranka mojemu synkowi i na wywołanie zdjęć i albumy poszło jeszcze Ewentualnie prezent powinien być praktyczny, taki który się przyda, np chodzik czy leżaczek-bujaczek...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X