Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka jak za szkolnych czasów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Martinka45
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Niestety randki jak za szkolnych czasów już minęły ;(
    Teraz pozostaje używanie stron jak xxxx i znalezienie sobie drugiej połówki
    Last edited by disne; 24-08-2020, 22:20. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • Tysiawroclaw
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Jezeli randka mialaby byc jak za szkolnych czasów to pewnie kosztowałaby 20 zł i polegala na zamowieniu pizzy do jakiejś wspolnej gry

    Leave a comment:


  • eweliaa
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Taką randkę można zrobić spokojnie w domu, z mężem jestesmy fanami seriali, robimy sobie coś dobrego do jedzenia, do tego kieliszek wina, najbardziej lubimy wytrawne, czerwone, posmakowało nam Kazbek Peak Egrisi i jak częstuję gości to też zawsze dopytują co to za wino.

    Leave a comment:


  • Anka04
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    I myślisz, że to, że ludzie poznają się przez internet, to oznacza, że nie chodzą na randki?! bzdura...

    Leave a comment:


  • aneczka00
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Wydaje mi się, że takie randki już bezpowrotnie minęły. Teraz są czasy internetu i wszyscy szukają swoich połówek online. Z jednej strony szkoda dawnego romantyzmu, a z drugien natomiast to duże ułatwienie dla zabieganych osób. Na przykład mój kuzyn w realu miał problem z relacjami. Dopiero gdy trafił na ten blog xxx , jego życie się odmieniło.
    Last edited by disne; 24-08-2020, 22:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • arletaL
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    ROmantyczne randki jak za szkolnych czasów serwowane sa mi rzadko. Pomimo to bardzo kocham moje męża i jestem z nim szczęśliwa. Jeśli już udajemy się na randki to idziemy do lokalu na kolację.

    Leave a comment:


  • mariawolanska
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    i jak Wasze Walentynki ? Udały się ?

    Leave a comment:

  •    
       

  • mariawolanska
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    romantyczna randka to zawsze dobry pomysł pod warunkiem, że ma się z kim zostawić dzieci

    Leave a comment:


  • kyasarin
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    My z mężem wyznajemy zasadę, ze należy okazywać sobie uczucia codziennie. W związku z tym co jakiś czas chodzimy na randki, ale nigdy w walentynki, bo tego święta nie uznajemy. Bardziej niż walentynki świętujemy po prostu moje urodziny, które wypadają tuż przed walentynkami.

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Nie tylko z okazji walentynek warto pójść na randkę z własnym mężem. Takie chwile bardzo nas zbliżają i pozytywnie budują małżeństwo. Nawet jak są małe dzieci warto raz na jakiś czas zawalczyć o opiekę dla nich i gdzieś razem wyjść.

    Leave a comment:

  •    
       

  • braap
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Już niedługo walentynki, a ja nie do końca mam pomysł na ich spędzenie. Przez ostatnie 1,5 roku niezbyt dobrze układało nam się w związku, bo wkradła się do niego rutyna, przez którą związek prawie nam się rozpadł. Teraz jest już między nami bardzo dobrze i bardzo chciałbym to utrzymać w obecnym stanie, a nawet polepszyć. Chciałbym w tym roku zaskoczyć swoją żonę i zorganizować jej walentynki jak za szkolnych lat. Pomyślałem o jakimś pikniku na plaży nad morzem, bo mamy niedaleko. Wziąłbym koc, jedzenie, wino. Moja żona w całym przyszłym tygodniu ma urlop, a ja wziąłem już wolny poniedziałek i dzięki temu moglibyśmy wynająć sobie także pokój w jakimś pobliskim hotelu. Zastanawiam się nad kwiatami. Na tym blogu xxx przeczytałem, że w tym roku bardzo modne będą tulipany. Co sądzicie o tej wiadomości?
    Last edited by disne; 24-08-2020, 22:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • polkowa4
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Ja nie obchodzę walentynek

    Leave a comment:


  • juniorxyz2942
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Ja nie myślałam nawet o tym dniu, bo pracowałam wtedy cały dzień i dzięki temu dniu zapomniałam o pewnych osobach. Olałam totalnie.

    Leave a comment:


  • Walentynawawa88
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    U mnie rodzice mają rocznicę ślubu więc szczerze to żyję w tym dniu tylko tym.

    Leave a comment:


  • Kusika
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    a nigdy nie miałam romantycznej randki

    Leave a comment:

       
Working...
X