Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka jak za szkolnych czasów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • olimurs
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    A co obejrzeliście w kinie?

    Leave a comment:

  •    
       

  • itka29
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    my Walentynki obchodzimy rodzinnie ponieważ starszy syn ma tego dnia urodziny

    Leave a comment:


  • MagdalenaHal
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Jak dla mnie takie walentynki można sobie zrobić w każdy inny dzień Jeśli nie wyszło 14 lutego to czemu nie kiedy indziej?

    Leave a comment:


  • elektrimo
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    No to faktycznie mega romantycznie wam wyszło w tym roku.
    Last edited by elektrimo; 19-02-2013, 16:58.

    Leave a comment:


  • Filipkowa
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    U nas w tym roku bardzo romantycznie: ja mam wizytę u lekarza, a mąż remontuje mieszkanie ....

    Leave a comment:


  • krysienka77
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    Tak ja też uwielbiam Walentynki. Mimo że każdy dzień w związku jest udany, to ten dzień ma taką szczególną moc . Staramy się również pamiętać o przygotowaniu jakiegoś skromnego upominku i poświęceniu sobie jak najwięcej czasu . W tym roku wybraliśmy się samochodem za miasto na romantyczną przejażczkę.
    Last edited by krysienka77; 01-03-2012, 09:34.

    Leave a comment:


  • asik1309
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    I ja uwielbiam Walentynki, ale my milośc i uciucia okazujemy sobie na codzień,a nie od święta i na pokaz.Mimo wszystko jakoś zawsze inaczej spędzmy 14-ego lutego, zawsze staramy sie gdzies wyjść,pobyć razem bez pośpiechu. W tym roku będzię chyba inaczej, bo mamy szkraba małego w domku i jeśli pięknie babcie poprosimy o zaopiekowanie się niunią kilka godzin możliwe, że równiez gdzieś spędzimy uroczo wieczór tylko we dwoje, a jeśli babcia będzie w pracy, to i my spędzimy ten dzień w domku, przy dobrej butelce wina, pysznej kolacji przyrządzonej przez mego męża, przy wspólnej kąpieli przy świecach.....

    Leave a comment:

  •    
       

  • dancio2006
    replied
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    My też staramy się,żeby ten dzień był wyjątkowy,czasami wychodzimy gdzieś,albo spędzamy go w domu.Dajemy sobie walentynki z wyznaniami,jeśli spędzamy w domu robię romantyczną kolację przy świecach no a do tego na taką okazję pijemy szampana.Uwielbiam Walentynki

    Leave a comment:


  • siwa77
    started a topic Randka jak za szkolnych czasów

    Randka jak za szkolnych czasów

    W każde walentynki poświęcamy sobie bardzo dużo czasu o wiele więcej niż w inne dni roku, bo przecież to nasze święto W zeszłym roku mąż zaprosił mnie na "randkę" poszliśmy do kina na romantyczny film a później na kolację do małej, ale przytulnej knajpki. Czułam się jak dziewczyna, która ma 18 lat i jest na randce z chłopakiem o którym zawsze marzyła. Chciałam aby ta chwila trwała wiecznie
       
Working...
X