Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    delff nam logopeda poradziła, żeby robić tą szczoteczką masaż języka na krawędziach okrężnymi ruchami, no i dziąsełka w kierunku jak wyrastają ząbki, to podobno pomaga i wychodzą łatwiej bez takiego bólu. Krzysiek właśnie poszedł zakupić takie coś więc spróbujemy i zobaczymy co to da.
    Karola witam


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      bagnes no to języczek tez będziemy masować

      karolafab Określenie wioska wyszło od misi bo ona tak mówi na Zawiercie żeby nie było na mnie. W końcu ja tam nie mieszkam Ale jestem okropna naskarżyłam na Misie

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        no cos Ty deff, nie bierz tego na serio, ja tez tak mówie i Misia ma racje bo to taka wioska jest a ja.... nie pochodzę z Z-cia hehehe tylko tu mieszkam
        A ze mnie wiesz taki lokalny patriota jest ze..... jakby mi kazali nauczyc sie gadac po szwedzku bo w Szwecji byłoby mi lepiej to juz się uczę i spadam stąd bo fajnie mi się tu nie mieszka nie dość ze nic fajnego się nie dzieje to jeszcze straszne problemy z pracą co teraz osobiście odczuwam

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
          delff nam logopeda poradziła, żeby robić tą szczoteczką masaż języka na krawędziach okrężnymi ruchami, no i dziąsełka w kierunku jak wyrastają ząbki, to podobno pomaga i wychodzą łatwiej bez takiego bólu. Krzysiek właśnie poszedł zakupić takie coś więc spróbujemy i zobaczymy co to da.
          Karola witam
          Bagnes gdzie chodzisz do logpedy?? bo aj przyznam szczerze ze nadal poszukuje ostatnio natrafilam na niezbyt "kumatą" kobiete dopiero po studiach i nic konkretnego nam nie powiedziała. Diagnoza była taka mozna cwiczyc ale nie trzeba to zalezy od Pani.. a skad ja mam wiedziec czy trzeba czy lepiej poczekac wlasnie dlatego do niej poszlam zeby mi powiedziala ehhh jak ktos ma jakis namiar na logopede to prosze dajcie znac ..






          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Niby wiocha, ale można pokupować parę fajnych rzeczy. Dzisiaj się obkupiłam, to znaczy nie "się" a Natalkę Moja mama dziś do nas przyjechała, więc wybyłam na wiochę a Natalcia cały czas spała, więc babcia nie miała nic do roboty
            Steffka to masz pecha z tym logopedą ja niestety nie pomogę...
            delff i bagnes wy mówicie o takich szczoteczkach silikonowych co się na palec zakłada czy jeszcze jakichś innych?

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Misia nie takich, wyglądają jak zwykłe szczoteczki tylko mają silikonowe wypustki na końcu zamiast szczoteczki,
              Te na palec to dla mnie jakaś porażka wpychać dziecku palec do buzi, przy tych co ja mam to dziecko przy okazji uczy się co to znaczy myć ząbki. Tym bardziej że mała sama ja niekiedy chyba. Może i macie sklepy ale jakie na zagórzu ciuszki nakupowałam I najlepsze to że telewizja tam była i kręcili ale szybko się zmyłam żeby mnie nie zaczepili bo bym spaliła buraka.

              karolafab No co ty nie biorę na serio. Tylko tak sobie powiedziałam.

              Steffkasteffka a może być do centrum zdrowia dziecka na Klimontowie zadzwoniła, wiem ze daleko ale tak sa fajni lekarze wiec może logopeda ci sie trafi.

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Pytanko mam, ćwiczycie dziewczyny w domu będąc z dzieciaczkiem? a może na jakois fitness chodzicie. stwierdzam ze moja kondycja mocno podupadła i chocby w domu ale cos muszę cwiczyc. ile dziennie i jakie cwiczenia? moze macie jakies przepisy albo link do jakiejs strony.
                Miłego dzionka!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  Ja przeważnie skłony i pół-brzuszki robię, nie wiem ja to się nazywa ale skręcanie w prawo i lewo(chyba wiecie o co chodzi) ze względu na to ze najwięcej mam ciałka na brzuchu po ciąży i te niesforne boczki mi zostały. Stronkę wyślę później bo jedna z majowego forum przesłała fajny zestaw ćwiczeń

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Ja na razie nie ćwiczę, bo po cesarce jestem. Karola może się na fitness zapiszemy ?

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      no u mnie też problem jest własnie z brzuszkiem plus tyłek i uda.
                      Delff posyłaj mi Ty te ćwiczenia to se rano będę serie pykąc przed obudzenie Natalki.

                      Misia jasne ze mozemy sie zapisac na fitness, ja mam 2 kumpele co to miały ze mną chodzic a jakos im sie nie chce. kur... zamiast mnie zmotywowac to one w drugą stronę, no Juz rózne grupy ruszyły ale na siłkę se mozemy chodzic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        http://www.****************************/zobacz/jak-...czna-6-wediera

                        karolafabTo jest ta stronka i jedna z form z niej korzysta i prawie zanikł jej brzuszek a ćwiczenia są dosyć proste i opierają się tylko na napinaniu brzucha (czyli jak dla mnie to super) przed ciążą zawsze z takich ćwiczeń korzystałam, bo zawsze w brzuch mi szło i są rewelka) Ja na fitnessie byłam i jakoś tonie dla mnie, ale pilates bym wolała bo nieksiedy po ciąży strasznie kręgosłup mnie boli a poza tym wiadomo z wiekiem będzie się pogarszać a te ćwiczenia mi sie podobają Tylko narazie nie mam kiedy chodzić bo moją trudno sie od cyca odstawia bo modyfikowanego nie che mi jeśc więc jestem dodatkowo uzależniona od niej


                        Misia
                        ćwiczyć nie możesz po cesarce to jak ty na fitness chcesz iść przecież tam to dopiero masz ćwiczenia!

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Chcę iść jak już będę mogła ćwiczyć

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Misia napisałaś sprzeczności wiec dlatego skomentowałam. Jesteś już w Strzemkach? Dostałam dzisiaj okres i się fatalnie czuje i jeszcze, powiększył mi sie jeden węzeł chłonny i boli mnie jak chol... przy połykaniu śliny. Oby przeszło, bo nienawidzę jak dostaję zapalenia

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Steffka ja mam szczęście, że w ośrodku rehabilitacyjnym gdzie chłopcy ćwiczą, są też pod opieką innych specjalistów, czyli logopedy, psychologa, pedagoga. Za każdym razem są ćwiczenia i wizyta u jednego z wymienionych specjalistów. Taki mają wymóg w ośrodku, ale to dobrze bo przynajmniej wiem, że jak na razie wszystko z nimi ok.
                              A co do ćwiczeń Karola to ja mam bliźniaki, a to najlepsza terapia odchudzająca i zestaw ćwiczeń w jednym. pół roku po porodzie mam większość ciuchów z przed ciąży do zwężenia.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                delff tak już jestem
                                bagnes to fajny ten ośrodek. A co do schudnięcia po ciąży to chyba każda z nas się po prostu musi postarać o bliźniaki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X