Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Kasia - fajne kaloszki, ja też zastanawiałam się nad kupnem na Allegro, ale jednak muszę buty Amelce przymierzyć.. a co do kombinezonów - to dla mnie ryzyko kupować teraz, nie wiadomo ile urośnie to moje dziecię, Amelia moim zdaniem jest dość wysoka, teraz nam wystrzeliła i może później trochę przystopuje, nie mam pojęcia na ile miałabym jej kupić kombinezon..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Ja kupiłam z ozdobnymi wywinięciami, więc albo będą już dobre tej zimy, albo wystarczą jeszcze do przyszłej.

      CO do kaloszy to juz pisałam do sprzedającego (jest z Poznania) w kwestii przymierzenia i osobistego odbioru. Niestety za przesyłki na allegro nieraz płaci się więcej, niż za dany przedmiot

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        No proszę...za mną 1000-ny post na forum

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          mi też niedługo stuknie 1000
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Hej!

            Mam propozycję nie do odrzucenia W niedziele na Łęgach będzie Pyrlandia. Może spotkamy się tam wszystkie? Pogoda ma być ładna, ok 21 stopni. A jak ktoś nie wie o co chodzi to wrzucam link http://www.dnipyrlandii.com.pl/

            Głos na Amelkę oddany

            Wybaczcie, że ja znów do Was nie zaglądam, ale nie mam czasu ani siły. Chodzę jakaś przybita od kilku dni, cały czas mam okropne migreny... Do tego brat ma remont w pokoju i ciężko wejść na kompa. Porażka....
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Atusia dziękuje choć już widzę, że Amelka niewielkie ma tym razem szanse na wygraną
              ja wyjeżdżam na weekend - to jest ten 1 weekend w m-cu który mój mąż ma wolny i wykorzystujemy na wyjazd, ale z chęcią bym się wybrała i spotkała z Wami..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Ja marzyłam o koncercie Myslovitz, ale tak sie składa, ze na weekend musimy wyjechać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Dzień dobry Dziewczynki. Piszcie jak tam wrażenia z przedszkola. Kurcze mam nadzieję że dobrze będzie, trzymam kciuki i mam stresa jakby to Justynka szła do przedszkola. Trzymajcie się!!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witam.
                    Jak u mnie dziś spokojnie, pusto. Przy kompie mogę spokojnie w biały dzień posiedzieć... A wszystko przez to, że Łukasz w przedszkolu...
                    Dziś było łatwo. Poszedł chetnie, choć od rana powtarzał, że on sam nie chce zostać. Czyli wiedział teoretycznie, co go czeka. Zorietował się dopiero, jak dałam mu buziaczka i wyszłam z sali. On za mną, a ja jak najszybciej do drzwi... W zasadzie to uciekłam zostawiając wszystko na głowie przedszkolanki.
                    Nerwy dopadły mnie dopiero w domu. Najpierw chodziłam w kółko po pokoju, później popatrzyłam na przedszkole przez okno , a na koniec zaczęłam dzwonić, dzwonić, dzwonić.
                    I już nie moge doczekać sie 12-tej, kiedy po niego pójdę. Bo jeszcze te pierwsze 3 dni, chcę go wczesniej odebrać.

                    Agatko, a jak u Was?

                    I Sto Lat dla Karolinki!!!
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
                      Olcia, wielka szkoda, że córcia przechodziła przez tak silny atak alergii.
                      Oby te testy wykazały, co tak mocno ją uczula.
                      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                      Ola - tez mi szoda tej Twojej Emilki. A ty w ogole przypuszczasz na co to moglo byc, czy nie wiesz zupelnie? No nic - zdrowka dla wszystkich. A dzis to srednia pogoda... moze sie jeszcze rozpogodzi...
                      ta alergia pojawiła sie pierwszy raz na wielkanoc,ale były to pojedyńcze kropki,z czasem było tego wiecej,ale że wszystko pyliło i pyli jeszcze musimy czekac do paźdzernika
                      Będzie miała robione testy te wziewne i skórne,bo coś ją mocno uczula a my nie wiemy co


                      wrzucam zdjęcie tej pokrzywki z nad morza,mam nadzieje że to widać


                      Uploaded with ImageShack.us


                      Mój Kamil poszedł dzisiaj pierwszy dzień do szkoły,biedny ,troche na stresie ale trzymam mocno kciuki za niego hehehehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Dziękuje w imieniu Karoli za życzenia
                        U nas tez było spokojnie, ani jednej łzy dała buziaka tatusiowi i mamusi i poszła do zabawek.Za to ja miałam stresa wczoraj nie wiem czemu i puściły mi nerwyA w domu jakoś tak dziwnie pusto..., ciekawa jestem jak ona sobie tam poradzi,odbieram ją dziś po 13stej po obiedzie i tez już się nie mogę doczekać


                        Skomentuj


                          Odp: Witam!!

                          Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
                          Witam mamuśki:*
                          Mam na imie Klaudia, moja córcia ma na imie Elena, ma 16 miesięcy i broi za 10 chłopców jestem w 20 tyg ciąży i mamy nadzięję, że tym razem będzie chłopczyk
                          No i urodził sie Igor 6dni po terminie teraz ma 2,5 miesiaca a Elenka 2 latka
                          Siędzę w domu i zajmuję się dziećmi, cięzko było na początku, bo zostałam sama, mąż pracuje za granicą, ale niedługo do niego dołączymy
                          poza tym lubię czytać, gotować, biegać. Interesuję sie modą. Pozdrawiam


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia widać ta alergie, biedna Emilka,jak zrobicie testy to będziesz wiedzieć od czego to ma, a skarży się że ją to swędzi?


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              No to fajnie, że rano Wam tak dobrze poszło. Monia - takie pożegnania najlepsze, a pani sobie poradzi... z punktu widzenia przedszkolanki naprawdę łatwiej niż jak mama żegna się z dzieckiem prawie godzinę. Oby tak dalej Będzie dobrze dziewczyny

                              Olcia - faktycznie nieciekawie to wygląda, oby testy wyjaśniły na co.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej dziewczyny co słychac piekne slonko dzis wyjrzalo az sie milej robi ja od razu mam ochote zyc i dzialac cale mieszkanie z Miniem posprzatalismy od rana)teraz mala drzemka a pozniej na spacer idziemy
                                CZACZA oddamy swój głos na Amelke)nie ma sprawy







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X