Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    No ja właśnie to wczoraj oglądałam. Że to podobno wuja tej dziewczynki... Ja nie wiem jak takie maleństwo można skrzywdzić?

    A mężulo przyjedzie w samą wigilie. 23 idą do pracy jeszcze więc po pracy ładuje się do auta i przyjedzie. Już nie mogę się doczekać....

    Jak tam u Was wyglądają przygotowania do świąt? Prezenty kupione? Bo ja jestem w tym roku daleko w tyle. Mam prezent tylko dla siostrzeńca Piotrka. Jeszcze muszę kupić dla jego chrześnicy, mojego kuzyna i siostrzenicy m. Mam też prezenty dla rodziców i brata. Muszę jeszcze m kupić koszule z dł rękawem i krawat jako prezent urodzinowo-gwiazdkowy ( Piotrek ma urodziny w poniedziałek). Na szczęście mam już wszystko posprzątane i jutro tylko rozłożę dywan, rozwieszę lampki i czekam na święta.
    A w środę jadę po mleko, smoczki i inne pierdoły, które mi się przydadzą do karmienia. Jakoś oswoiłam się z myślą, że to już koniec. Przykro mi, ale to paskudztwo męczy mnie z dnia na dzień coraz bardziej...
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ja jakos nie czuje swiat, prezenty mam juz kupione tylko dla taty musze kupic a w srode bedzie sprzatanie a w dzien wigilli pakowanie bo w pierwszy dzien swiat jedziemy do tesciow
      a i my mamy juz 8 zabka odkrylam dzisiaj przy kapieli i juz dosc duzy jest (dolna dwojka) nie wiem jak moglam go przeoczyc
      Last edited by Sloneczko8; 19-12-2009, 19:30.




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Kraków i inne wioski

        ja również witam mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej i nasze forum się rozkręci
        Jakie u nas zimnoooo, masakra.wróciłam z zajęć i nie mam zamiaru nosa wystawiać z domku ciepła herbatka, kocyk, dvd i nie trzeba nic więcej miłego weekendu życzę!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Monia- my tez szalejejmy na sankach, i miałam wątpliwości czy mamy pójść jak jest -15, ale zawsze na trochę wychodzimy. Jak to miło popatrzyć jaka to frajda dla naszych pociech
          A ja byłam w piętek na wigilii pracowniczej, tańcowałam , objadłam się i wróciłam w super nastroju do domu.

          Miłej niedzieli


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Nam niestety sanki wyszły bokiem. Łukasz kaszle i przez to spać nie może. Płacze przez sen, a nawet wybudza się i wstaje. Dzis wiczorem był problem z zasnięciem, bo złapało go juz jak zasypiał, a nie jak wczesniej, dopiero po jakiś czasie. Od soboty na syropach jesteśmy, ale na razie poprawy nie widzę. Martwię się, żeby w coś większego ten kaszel sie nie przemienił. Więc jutro z rana zrywam się i pędzę do przychodni zapisać do lekarza. Na szczęście przychodnię mam pod bokiem.
            Mieliśmy jechać na święta do moich rodziców, ale teraz nie wiem jak to będzie. Być może zostaniemy. A jesli tak, to święta przesiedzimy w domu, bo co prawda teście mieszkają niedaleko, ale z nimi mieszka dwumiesięczny maluch szwagierki, więc z chorym Łukaszem sie nie zjawię.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Kurcze Atus tak mi przykro ale masz dzieciatko i musisz sie leczyc zeby muc cieszyc sie macierzynstwem,a ze mleczko sztuczne trudno najwazniejsze pol roku karmilas.Ja malego karmilam 8m-cy z chakiem a to dlatego ze balam sie pozniejszego odwyku a rozne opowiesci sie slyszy a tak poszlo latwo.Trzymaj sie moja droga i nie dawj chorobsku!
              Ja z prezentami jestem w lesie nawt malemu jeszcze nic niekupilam ale to u mnie norma zawsze zostawiam na ostatnia chwile a pozniej placzeale jak wchodze do marketu i widze te tlumy to wlacza mi sie wsteczny moze jutro sie wybierzemy bo m jest na l4 bo ja zaniemoglam teraz sie smieje ale w srode nie moglam wetac z lozka od niedzieli bolalo mnie w boku ale to zbagatelizowalam bo jak niby mam isc do lekarza z malym,na pogotowiu dali ketonal ktory guzik pomogl dopiero w czwartek bylam u swojej D mam nadzieje ze to na zapaleniu pecherza sie skonczy troche boje sie tej wizyty jutro ale grunt to pozytywne myslenie
              niewiem tez co zrobic z lekarzem moim i malego w styczniu ma bilans dwulatka i troche szkoda mi go teraz przepisywac ale z drugiej strony ze strzeszyna na kosmonautow troche daleko komunikacja miejska musze jeszcze to przemyslec
              troszke sie rozpisalam








              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Aska no w koncu sie pojawilas zdrowiej kochana bo swieta ida
                my dzisiaj kiepska noc oliwia z4 razy sie budzila az sie ugielam i ja wzielam do nas ale sie kobieta rozpycha maz to sie nawet obudzil z noga w buzi




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Sloneczko Miś też co chwile budziła się w nocy. Padnięta jest jak nigdy. A zaraz jedziemy po mleko i zaczniemy powoli wprowadzać. Bo niestety ze mną coraz gorzej.
                  I się zastanawiam co ja oprócz butelek potrzebuje do karmienia...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    smoczki i jakis garnek do gotowania wody moja Oliwia ma do tego swoj osobisty
                    a jakie mleko bedziesz dawac??




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                      No w centrum też sypie cały czas No ja też kończyłam studia poza warszawą - w łodzi, ale to trochę bliżej. Jeździłam pociągiem, wtedy jeszcze nie miałam nawet prawka, też się najeździłam, ale to tylko półtorej godzinki. Też się nie chciałam przenosić, jak już gdzieś się idzie programem, to potem ciężko wszystko inne uzupełniać. A jak jeździcie do nysy? Przez częstochowę i opole?
                      ola tak czestochowa,opole bo jak inaczej
                      cisniemy gierkówką jakos daje rade
                      nie wiem jak to bedzie jak bedzie taka pogodas,no dfobra nie bede sie narazie martwic dojzadem

                      My sanki zostawilismy w nysie,ale jutyro robciu jedzie do nysy to musi zabrac ten mądry pojazd bo zakupy wozkeim mnie wykanczaja,normlanie upoice sie jak prosiak hahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej Olcia
                        a ja swojej kupiłam sanki i doopa nie chce w nich jeździć
                        Tylko wsiada zsiada i chce ją ciągnąć więc ja dalej wózkiem


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Mam podgrzewacz

                          Kupiłam dzis bebiko. Ale i tak go nie chce. Nie toleruje butelki, wszystko chce pic ze szklanki. Sama juz nie wiem co mam z nia robic.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            jesli nie pila nigdy z butli to na poczatku jej nie bedzie pasowac.. ja podgrzewacz uwazam za zbedny wydatek




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Juz jest spoko antybiotyk dziala lekarka stwierdzila krwotoczne zapalenie pecherza,ja wam powiem ze wspolczuje kobietkom ktore same wychowuja dzieci bo sama niewiedzialam co zrobic jak maly wstal rano glodny a ja nie moglam podniesc sie z lozka dobrze ze ten moj chlop poszedl na zwolnienie bo bylo by kiepsko.Tak male dziecko nie rozumie ze sie zle czujesz
                              Ja tez mialam problem z wprowadzeniem sztucznego mleka,maly byl nienauczony z butli jak mu dawalam plul i wrzeszczal jak bym go chciala otrucale zmienilam mu na mleko bananowe dodalam kaszy i tak przez miesiac doszlismy do samego mleczka teraz pije 2butle.Ty Atus mozesz jeszcze swoje odciagnac i podac w butli moze szybciej zalapie.Ja nie uzywalam do karmienia tylko butle woda z czajnika i jechane to juz byl juz duzy chlopiec a nie ma co za bardzo wszystko czyscic








                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                zgadzam sei zreszta pozniej jak bedzie raczkowac to wszystkie brudkie z ziemi bedzie jadla moja to ostatnio wpierdzielala kamienie z doniczki
                                asia kuruj sie duzo zdrowka zycze




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X