Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ola- śliczny masz brzuszek, jak piłeczka, chyba nie dużo przytyłaś? Ja przytyłam 10 kg... i nie było mi strasznie cięzko, tylko później się mała strasznie kręciła i chyba jej tak zostało bo jest strasznie szybka hehe


    Strasznie szybko ucieka mi weekend a tu jutro już do pracy... moja rodzinka śpi, niedługo tez jedziemy do mojej mamy na spóźnione mikołajki więc nie chciało mi się kłaść.

    Miłej niedzieli dziewczynki,


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ola, jeszcze masz taki mały brzuszek, a juz przeszkadza? Zaczekaj...
      Ale zdjęcie jest słodkie, az sama wspomniałam swoją ciążę.

      Agatko, impreza sie udała. Jak to miło czasem wyjść między ludzi, zwłaszcza takich wesołych i bezposrednich, z jakimi ja wczoraj miałam do czynienia. No i nie bez znaczenia jest, ze Łukasz szybko sobie znalazł koleżankę (14-latkę, która pozowliła mu bawić się jej telefonem) i nie odstępował jej później na krok. Miałam dziecko z głowy.
      A i po wyjściu od teściów (to był chrzest ich drugiego wnuczka) wybraliśmy sie jeszcze na Starówkę obejrzeć światełka. Łukasz nam w samochodzie usnął i był problem z dobudzeniem. Zmarzliśmy starsznie, bo ubraliśmy sie elegancko, a więc zbyt lekko jak na mroźne spacery. Na szczęscie Młody był odpowiednio ubrany nawet jak na tak zimny wieczór.
      A, i nie spóźniliśmy się. Wstałam o 7 i wyrobiłam się ze wszystkim.

      A przed chwilą oglądałam pogodę. Pora bardzo ciepłe czapki wyciągnąć. W następny weekend -9 stopni.
      Last edited by MonikaPB21; 13-12-2009, 22:50. Powód: uzupełnienie
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Kraków i inne wioski

        czesc dziewczyny!ja cos ostatnio nie mialam czasu zeby wlaczyc komputer!my dzis zamowilismy slawciowi tez lozko, ale takie zwykle z naklejka autka!i do tego komplet nowej poscieli!mam nadzieje ze to zacheci go do spania solo!
        ale zimno sie zrobilo... normalnie mroz! marza mi sie jakies cieple kraje
        Pozdrawiam goraco


        [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

        Skomentuj


          Odp: Kraków i inne wioski

          monisub jakie suwaczki wrzuc foto nowego lozka slawka
          u nas tez zimno jak chol,,,
          sniegu jeszcze nie ma,ale pewnie na dniach sypnie bo bardzo mrozno
          duzo ciepla zycze
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Kraków i inne wioski

            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
            nie, Kraków nie śpi, tylko dzisiaj ma coś gorsze samopoczucie
            Jak tam mamcie? co u was nowego słychać?
            a łóżeczko chyba niebieskie, żeby do wystroju pasowało, idzie już 1.5 tyg i dojść nie może
            scaarlett wrzuc fote,albo podaj linka do stronki co do lozeczka
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              No co jest Mamuśki z Wami?

              Ja wczoraj zaliczyłam na 4
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                no to Atusia gratki

                moja Mała dziś pięknie noc przespała, obudziła sie o 4.40 a później o 8 mam nadzieję, że te dni najcięższe na razie za nami i chwile będzie lepiej..

                rano próba pobrania moczu do analizy nie powiodła się, choć siusiu było to nie zdążyliśmy podłożyć pojemniczka a zresztą bardzo mało poleciało. Macie jakiś sposób na pobranie moczu Maleństwa?
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kraków i inne wioski

                  Właśnie dzisiaj dopiero to łóżeczko dotarło, stoi jeszcze nierozpakowane, bo czekam na męża, niech też ma frajdę patrząc na radość smyka. jeszcze nie wiem czy polecam, ale jak wypróbuję, to napiszę moje refleksje za to przesyłki nie polecam. facet zadzwonił domofonem, że nie jest w stanie pudła wynieść do klatki, bo za duże gabarytowo i za ciężkie (30kg), no to ja mu mówię, że ja tym bardziej (no już wiem, że jestem w ciąży). Co za brak profesjonalizmu dostarczyłby i zostawiłby przed bramą, a kobita niech się morduje. Musiałam męża z pracy ściągać żeby przyjechał na pomoc, dobrze, że ma 5 minut to nie było problemu. Wściekła jestem do teraz!

                  Link podaję poniżej. Firma wysyła towar z niemiec. lepiej wybrać łóżeczko innego dostawcy z Polski, pewnie szybciej przyjdzie.
                  https://ssl.allegro.pl/item842771033...ac_gratis.html

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Kraków i inne wioski

                    lozko fajowe,ja myslalam o troszke innym,podoba mi sie
                    myslisz,ze nie wypadnie maly jak bedzie spal?
                    scaarlett a gdzie mieszkasz w krk?
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Kraków i inne wioski

                      Scaarlett gratuluje malenstwa!! lozeczko fajowe!my naszemu wzielismy proste, tylko z naklejkami auta!zamawialismy wczoraj wiec jeszcze troche poczekamy nim nam dostarcza!
                      pozdrawiam


                      [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kraków i inne wioski

                        monisub wrzuc tu linka tego lozka,bo na nk nie moglam otworzyc
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Kraków i inne wioski

                          Też mi się podobało takie czerwone, drewniane, z palącymi się światłami. Jednak jak zobaczyłam wymiary tych łóżek od 205cm -230 to wysiadłam do tego szerokie na 115, po zmierzeniu wyszło, że w pokoju Piotrusia główne miejsce zamie łóżko wybraliśmy zgrabniejsza wersję, bo sami mamy łożko 2m i nam dorosłym wystarcza, a co dopiero dziecku. chciałam żeby poza mebelkami synek mógł się swobodnie bawić w swoim pokoju. Poza tym ,jak jeszcze przyjdzie drugie dziecko, będzie im ciasno, a chce dać dzieciom jak najwięcej przestrzeni Do 5 roku życia mu wystarczy, a potem się pomyśli.
                          Skąd jestem? Ja jestem obywatelką całego Krakowa hihihi urodziłam się i wychowałam w ścisłym centrum na Kazimierzu, potem rodzice się wybudowali w okolicach Borku Fałęckiego (Kliny), a teraz po ślubie mieszkamy w Czyżynach.
                          Pozdrawiam cieplutko

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Kraków i inne wioski

                            ja na kazimierz chodzilam do Technikum na ul, brzozowej
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Kraków i inne wioski

                              Czyli jesteśmy w domu. na tej ulicy mieszkałam, za rogiem było technikum, a moja mama tam miała staż

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Dzięki za miłe słowa
                                Idzie ktoś jutro na te warsztaty z Zawitkowskim? 15.30 w Empiku przy rondzie z palmą. Coyotek, Ty się wybierasz? bo pamiętam, że byłaś zainteresowana... Ja raczej pójdę. Jakby ktoś jeszcze szedł to może się spotkamy gdzieś w okolicy wejścia czy jakoś w środku... Dajcie znać co i jak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X