Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Z tym pokoikiem to zobaczymy jak to wyjdzie, ale odmalować chcemy... właściwie to całe mieszkanie mamy do odmalowania, ale nie ma na razie tyle czasu żeby wszystko zrobić naraz. Teraz będzie okazja to przynajmniej u dzieciątka będzie ślicznie, a w wakacje może uda się reszta... zobaczymy.

    Dominika, no to faktycznie masz urwanie głowy. Ale jak skończycie to będzie miło w takim świeżym mieszkanku. Ja bardzo lubię ten efekt: jak już się zrobi wszystko i posprząta...i jest tak ślicznie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      reszta gdzies poznikala a teraz kiedy mezulek przyjezdza?? na swieta??




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Witam,
        Mam na imię Iza, jestem mamą 9-ciomiesięcznego Stasia. Mieszkam pod Poznaniem.
        Po porodzie do pracy nie wróciłam, nie przedłużyli mi umowy. Ale na dobre mi to wyszło, więcej czasu spędzam z synkiem i postanowiłam zrobić coś dla dzieci - bazę gier i zabaw.
        pozdrawiam
        Iza (www.zabawna-kraina.pl)

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Witaj Iza No super, że kolejna mama dołączyła. Strona świetna. Dodałam do ulubionych i jak będe miała więcej czasu to pewnie przejrzę dokładnie.

          Słoneczko, zgadłaś. Teraz przyjedzie 23 grudnia. 27 wyjedzie do Niemiec. Zostanie do 30, 31rano będzie w domu, a 3 jedzie tam. No i wtedy nie wiadomo kiedy przyjedzie.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no to fajnie chociaz pobedziecie ze soba dluzej a ile jeszcze planujecie taka rozlake?? ja za to mam lekkiego dola




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Rok lub dwa. Damy rade

              A Tobie co się dzieje?

              Pochwalę się: w środę spotkam się z Mroovcka
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                to milo ze mozecie sie spotkac
                a mi stala depresja z powodu pracy do tego maz czasem nie ulatwi zycia




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  A może chcesz jechać z nami? Bo na 16 jedziemy do lekarza, potem wstąpimy po Ciebie i pojedziemy na kawe do Ani. Ania się pewnie nie obrazi jak się wprosimy
                  No i wtedy pogadamy sobie i pożalimy się na to paskudne życie, które młodym mamom zamiast pomóc to kładzie kłody pod nogi
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Bardzo chetnie bym skorzystala ale raczej ten tydz odpada zreszta wy chyba samochodem jedziecie?? a ja nie mam fotelika
                    nie zebym sie znowu zalila ale po*****alo mi sie z braniem tabletek anty przez to wszystko co sie ostatnio dzieje i jak liczylam to opakowanie skoncze w czwartek za tydz a powinna we wtorek czyli musialam ominac 2 tabletki


                    a tak z innej beczki mam zamiar kupic takie puzzle Oliwi na gwiazdke :
                    http://www.allegro.pl/show_item.php?...%3E.%3C%2Fi%3E
                    i do tego taka ksiazeczke :
                    http://www.empik.com/olimpiada-zwier...,prod1960076,p
                    Last edited by Sloneczko8; 01-12-2009, 13:05.




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ola, a będziesz miała w przyszłym oku gdzie sie podziać z córeczką, jak bedzie cie malować mieszkanie? Bo jak nie, to moze lepiej jeszcze przed porodem sie zmobilizować.
                      My chcielibyśmy tez wyremontowac łazienkę, ale jakoś nam ciagle schodzi. Ciekawe kiedy wreszcie sie zmobilizujemy?

                      A co do świąt, to tak sobie obiecywałam, że do dziś będę miała wszytkie prezenty. I nic. No tylko dla Łukasza wczoraj mąż ustrzelił przypadkiem prezent gwiazdkowy. Co prawda zupełnie inny, niz planowaliśmy, ale Młody chyba będzie jeszcze badziej zadowolony.
                      Wiec jeszcze mnie czka wymyslenie i szukanie 8 prezentów dla dorosłych i 2 dla chrzesniaków. O sobie i mężu nawet jeszcze nie mysleliśmy. I tak jak co roku mamy problem z tym jak pogodzić budżet z dopasowaniem prezentów dla kazdego. Jak Wam sie udaje wymyślić co roku coś innego?
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        cześć dziewczyny i te które znam i dopiero poznane

                        u nas przeziębienia najpierw Sławek a teraz ja zmagam się od paru dni z przeziębieniem, dziś mnie kaszel męczy że chyba płuca wypluję

                        dziś byliśmy na kontroli z Amelią, miałam przeczucie by iść tak bez żadnych objawów, okazało się, że mam niejadka. Amelia zapomina jeść, trzeba jej przypominać, że chyba powinna być głodna.. od poprzedniej wizyty (czyli jak skończyła 6 m-cy) przybrała aż... 400g ale ogólnie jest ok, tylko muszę zrobić małej badanie moczu... mam nadzieję, że to chwilowe..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ja też często mam problem, szczególnie z niektórymi osobami jak np. moja mama, nigdy nie wiem co jej kupić. A z godzeniem budżetu to oczywiście masakra... Dla rodziców i córki męża chcemy coś fajnego i porządnego no a dla reszty bardziej symbolicznie - powiedzmy że stawiamy na pomysł.

                          Co do remontu to zawsze mogę się wprosić do mamy, albo do brata na kilka dni. A teraz po prostu nie zdążymy zrobić wszystkiego. Nie da rady. Mamy tylko tydzień między Świętami i Sylwestrem. No i kasy też nie mamy za dużo... a na pewno nie będę malować wszystkiego na biało, a farby kolorowe niestety drogie. A tak to pokój dla Niuni będzie zrobiony, no i łazienka i wc - bo są najgorsze i w pierwszej kolejności wymagają remontu. A potem zobaczy się.

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hej!
                            no ja się bym na pewno nie obraziła, więc jakby co to zapraszam. No, ale faktycznie bez fotelika moze byc ciezko. a szkoda, Antos na pewno chetnie by się z Oliwką pobawił
                            Atusia, też sie cieszę na spotkanie
                            Antoś 24.01.2008r


                            Julianka 06.01.2010r


                            Moje dwa łobuzy

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z lubuskiego

                              Hej emila milo cie poznac !!!
                              na jakiej ulicy mieszkasz?? moze sie znamy...
                              Zdjecia Hani i Szymka

                              Hania ur.06.01.2003
                              Szymcio ur.07.05.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                mroovca kurcze no szkoda musze ten fotelik sciagnac po swietach od tescia to moze uda nam sie jeszcze do ciebie na kawusie wleciec a jak sie w ogole czujesz??
                                czacza jak zdrowko dzisiaj??

                                dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro z ranca robie test i mam nadzieje ze bedzie negatywny chociaz strasznie juz bym chciala kolejna dzidzie




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X