Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Podobno jeszcze przed świetami ma byc mróz, a na same święta odwilż.
    Jak co roku, ostatnio. U nas tez troszkę popadało, ale już nic nie widać.

    Coyotek, Twoi chłopcy wspaniali. I pewnie Julek też z czasem wyronie z tego przesłodkiego okrągłego bobaska i przerośnie rodziców, a może i brata.

    Olcia, nic nie napisałaś jak się Emilka czuje. Pewnie wiec lekarz uspokoił cię i jest lepiej.

    A mu jutro musimy wstać skoro świt, bo o 10 mamy chrzest i mąż będzie chrzestnym. Tylko zastanawiam się, o której zacząć szykować Łukasza, żebyśmy się nie spóźnili. Czy Wy też odkąd macie dzieci, notorycznie sie nie wyrabiacie na czas? Ja (prawie) zawsze byłam punktualna, ale odkad jest z nami Łukasz, spóźniam sie srednio o pół godziny.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

      Dancio chodzisz z małym do botanika?My codziennie tam zaglądalismy bo nie daleko mieszkaliśmy.Wytarłam płytki w łazience na ścianach,jeszcze zostały na podłodze i w kuchni

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Nie traćmy nadziei na ten śnieg na Święta, może jeszcze będzie... Może namówię męża na jakąś sesję zdjęciową w weekend, to podeślę foteczki mojego brzuszka ale zobaczymy jak to wyjdzie. Muszę zrobić jakieś zdjęcia i wkleić do pamiętnika ciążowego... piszę go sobie na pamiątkę... może kiedyś z sentymentem do niego zajrzę... a może córce dam jak będzie w ciąży... jeszcze zobaczę... no i mój mąż bardzo chce go przeczytać... ale nie wiem czy dostanie Może dam mu jak się niunia urodzi... jeszcze nie wiem do końca. Miłego weekendu dziewczynki.

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ola, zazdroszczę Ci tego pamiętnika. Ja poczatkowo bałam sie pisać, żeby nie zapeszyć. Zwłaszcza, że ciąża była zaplanowana i teoretycznie mogłam ja od poczatku opisywać. Później jakoś dziwnie było mi zacząć. Zamierzałam pisać, jak juz dziecko sie urodzi, ale zaraz po porodzie czasu i głowy do tego nie było. A później, tez jakoś się nie zebrałam. A teraz uświadamiam sobie, że bardzo wiele przeżyć mi w pamięci sie zatarło. To nieprawdopodobne, ale bardzo szybko o wielu wówczas ważnych sprawach po jakimś czasie się zapomina, bo pojawiają się kolejne ważne sprawy...
          Ola, będziesz miała fantasyczna pamiątkę.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Kraków i inne wioski

            hey dziewczyny
            unas dzis sypnelo sniegiem, pewnie zimno,nie bylam na zewnatrz jeszcze,ale wczoraj po poludniu pojechalam do miasta w celu szukania prezentow,ale zaczelo padac i trza bylo sie zwijac,
            a wy juz macie prezenty?
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

              Ja też prawie codziennie tam jestem bo też niedaleko mieszkamy.Mnie też czeka sporo porządków,mycie okien itp,w czwartek wyjeżdżamy do Polski już się nie możemy doczekać

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                cześć dziewczyny!
                dziś druga noc nieprzespana przez nas Amelka budzi się co 2 godziny z płaczem, górne zębiska zaczynają się i chyba boli ją to strasznie, w dzień jest super, bawi się, gada ale nocka jest ciężka, nie pomaga nawet dentinox.. macie jakieś inne sposoby na uśmierzenie bólu?

                Słoneczko
                - jak Twoja Oliwka przechodziła górne ząbki?

                gdzie się Atusia podziewa przez cały tydzień?
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ola- super ze piszesz pamiętnik, będziesz miała pamiątka do końca życia
                  Czekam z niecierpliwością na twoje zdjęcia, jestem ciekawe jak wygląda twój brzuszek

                  Monia- jak tam chrzciny się udały?, ja tez z moją mała notorycznie się spóźniam, bo musimy się wszyscy wyszykować i długo się z tym schodzi.

                  Ja dziś wróciłam od teściowej a jutro do mamy jedziemy, pogoda się zmieniła i robi się mroźno, podobno ma być w tygodniu sporo na minusie

                  Pozdrawiam dziewczynki i miłego weekendu


                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    sweetam rowniez witam i gratulujesama zastanawiam sie nad druga dzidzia ale jakos nie moge sie zdecydowac wolalabym wpadke
                    czacza dentinox pomaga na chwile ja jak bylo zle to na noc dawalam czopek a i tak jak dalam pozno to mlody sie meczyl niejedna nocke przespal mi na rekachale jakos to trzeba przetrwac








                    Skomentuj


                      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                      To może kiedyś się widzieliśmy w okolicy przelotem-hi hi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Hejo

                        Się nie odzywam, bo troszkę nauki mam. Dzisiaj miałam kartkówkę z angielskiego (oczywiście dostałam 4+). Jutro jeszcze mam zaliczenie z ochrony własności intelektualnej, ale żeby zaliczyć muszę pokazać notatki, których nie mam i cały czas przepisuje. Kompletnie nie wiem co się dzieje na forum. Zrobiłam dziś sobie chwile relaxu, moi rodzice wybyli do mamy brata, a ja siedziałam z Misią i nie mogłam pisać. Porobiłyśmy pare fotek, co oczywiście widać na NK.
                        Czacza czy Twoja Amelka pije z kubka niekapka czy woli bez tej nakładki? BO Michasia nie chce pić z butelki, ani z niekapka, woli tak prosto z kubka. Myślałam, że będzie jej bokiem wszystko lecieć, ale o dziwo ładnie pije, a wylutauje jak ja za mocno przechyle kubek lub jak się na coś zapatrzy i zapomni połknąć.
                        Misia nauczyła się robić PAPA i macha teraz każdemu jak ktoś od niej ochodzi. Wygląda to uroczo. A w piątek na basenie pierwszy raz nurkowałyśmy. Powiem Wam szczerze, że strasznie się tego bałam. Ale Misia była bardzo zadowolona, to i ja się nie bałam.
                        Zapomniałam na początku więc pisze teraz: Witamy nową mamusie i gratuluje dzidzi.

                        Mroovcka, bo ja ciągle zapominam Ci smsa napisać żebyś mi zdjęcia Antka wysłała na kalendarz. Chociaż nie wiem czy jeszcze masz neta. Jak nie to pewnie w poniedziałek zadzwonie czy coś.

                        A u nas jeszcze porażka taka, że rura pękła na podwórku i nie mamy wody do poniedziałku. Na szczęście u rodziców jest więc do mycia Misi mi przynoszą, a ja rano biorę prysznic u nich.
                        No nic mamcie, ja lece przepisywać dalej, bo zostały mi jeszcze 3 strony.
                        SPokojnej nocki i udanego weekednu.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Atusia - pilna studentka
                          wiesz co, co do niekapka to Amelka bardzo ładnie pije, ona za to nie toleruje butelki i ledwo co ją nauczyłam pić wodę przez butelkę bo z niekapka za bardzo nie chciała, z niekapka pije kaszkę..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            A tam zaraz pilna... To była kartkówka z porównania czasów prostych. Ja zrobiłam jedną literówkę i dostałam pół oceny mniej, ale to i tak dobrze. U mnie jest w grupie pare osób, które tego nie rozumieją i Pokrywka (nasz wykładowca) chciał sprawdzić czy się uczymy. Ale niestety było duuużo jedynek.
                            No to widze, że moje dziecko wszystko po swojemu robi. Misia nie pija wody, no chyba, że prosto z 1,5 litrowej butelki, herbatke wypije jak mnie nie ma i babcia jej da. Teraz nauczyła się pić soczki jabłkowo-marchwiowe. Przez dzień czy dwa piła z niekapka, a potem bunt i trzeba było tą osłonkę zdjąć i piła z kubeczka. W ogóle niech zacznie biegać lub raczkować, bo będzie z niej polpecik.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Podobno na południu Polski nawet po - 20 stopni... masakra taki duży spadek temperatury w ciąu jednego tygodnia...

                              A pamiętniczek, to na pewno będzie pamiątka, choć dużo nie piszę, chyba dlatego że sporo pisze na forum i jakoś już nie starcza weny. A poza tym na początku pisałam w łóżku w bezsenne noce, a teraz nawet jak nie mogę usnąć to w łóżeczku już mi niewygodnie pisać, jakoś brzusio przeszkadza... Ale trochę już mam napisane, więc zawsze coś

                              Trzymajcie się dziewczynki i miłej niedzieli

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Obiecane zdjęcie brzuszka
                                Last edited by ola1981; 21-01-2010, 14:04.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X