Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ja naprawdę proszę, a nawet błagam o jakieś rady, bo za długo tego nie wytrzymam..
    Antoś 24.01.2008r


    Julianka 06.01.2010r


    Moje dwa łobuzy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      czacza zagłosowałam, fajne zdjęcie!!
      Antoś 24.01.2008r


      Julianka 06.01.2010r


      Moje dwa łobuzy

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Oj nie wiem co Ci doradzić, bo ja nie miałam takich problemów. Może spróbuj dać Małej coś do przytulenia (pieluche czy przytulankę). Są też te misie z bijącym serduszkiem, przy których dzieci się wyciszają. Nie mam więcej pomysłów

        A ja dziś umieram. Dopała mnie i M jelitówka. Ja na szczęście przechodzę ją bez gorączki, ale i ak nie ma na nic siły, Misia cały dzien była z moją mamą. A jak mnie zobaczyła to się mocno wtuliła i nie chciała mnie puścić. A ja jeszcze miałam dzisiaj 2 egzamin w szkole...
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          mroovcka to faktycznie masz problem z tego co pamiętam moja Mała jak była noworodkiem to spała ładnie i bez problemu można było ja przełożyć do łóżeczka, teraz jeśli nie o końca uśnie i chcę ją odłożyć to też oczy otwiera i zaczyna płakać, więc muszę ją z powrotem ululać lub dać pierś i jak widzę, że "odpływa" wtedy wiem, że mogę ją odłożyć.
          Może Twoja Mała przyzwyczaiła się do tego, że śpi z Wami w łóżku i nie czuje Ciebie w łóżeczku i budzi się, nie wiem naprawdę co Ci poradzić.. spróbuj wyczuć Ją kiedy naprawdę mocno zaśnie i wtedy ją odkładaj.

          a co do głosiku, to chyba nie został dodany, spróbuj kliknąć jeszcze raz w pochwal zdjęcie

          dobrej i spokojnej nocki
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            widzę, że nasz wątek aż kipi od nowych postów
            czułam, że nowe Wielkopolanki przedstawią się tyko i nic poza tym, szkoda, bo było by jeszcze z kimś pogadać..

            dziś byłyśmy same więc zaprosiłam moich rodziców i babcie na niedzielną kawkę, namówiłam ojca byśmy pojechali do IKEI po nakładki na łóżeczko (te plastikowe, by dzidzia nie gryzła) i kupiłam trzy, bo z jednej zrobi się dwie na te krótsze boki, dziadek kupił Małej klocki i policzyliśmy mnie więcej ile to będzie kosztowało a tu przy kasie niespodzianka, kasjerka policzyła o wiele mniej, nie nabiła jej się jedna szt., zwróciłam jej uwagę, że za mało zapłaciłam, musiała zawołać jakąś babę by anulować paragon no i moja uczciwość popłaciła dostałam 3 karnety na ciastko i kawę w ich cukierni zatem jutro może wybierzemy się ze Sławkiem na kawkę

            ja Wam mija weekend?
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Cześć Dziewczynki
              Przepraszam, że tyle nie pisałam, ale nie było mnie w Warszawie. Byliśmy u teściów, po drodze zrobiliśmy dzidziusiowe zakupy. Kupiliśmy takie łóżeczko:



              i jeszcze różne rzeczy, między innymi ten kocyk, co na zdjęciu, kołdrę z poduszką, pieluchy tetrowe i flanelowe... no i dla mnie rzeczy do szpitala. Tam wszystko dużo taniej niż w Warszawie. Np za kocyk daliśmy 20 kilka złotych. Generalnie jestem zadowolona, łóżeczko mi się bardzo podoba i nie mogę się doczekać kiedy na stałe je rozłożymy

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Hej dziewczyny!!

                u nas nic nowego mamy kolejnego zabka i ida dwa kolejne oby nie przebijaly sie tyle co poprzednie. Pozatym to mam kochengo meza wczoraj ze szkoly wrocil z kolejnya czescia zmierzchu jutro zaczynam czytac ciekawe czy i mi tak ciezko pojdzie jak wam pamka i jaka ja. Przez ten tydzien nocki spedzamy same z Oli bo tata niestety chodzi na nocki juz nie pamietam kiedy ostatnio byl na nocce chyba jak bylam w ciazy albo jak Olin byla malutka




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bielsko-Biała

                  Witam ja jestem z Buczkowic (koło Szczyrku)mam10 mies córeczkę.Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Lublin i okolice

                    hej ja mieszkam w Lublinie
                    mam coreczke Weronike i ma prawie 3 latka

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Hej!
                      Ja cały weekend przechorowałam. Dziś już troszkę mi lepiej, ale ogólnie jestem osłabiona.
                      Mój mąż ma jeszcze tydzień wolnego i już jestem troszkę zła, bo za to wolne mu nie płacą...
                      Ogólnie u nas nic ciekawego. Misi chyba wyjdzie trzeci ząbek.

                      Lece się położyć
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        atusia zycze szybkiego powrotu do zdrowia oj duzo tego wolnego ma ten twoj m




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Olcia! no fajowe te zakupy, a ile radochy przy tym, co? Jak ty sie czujesz?

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Witajcie mamusie i mamuśki
                            Jestem z okolic Warszawy - dokładnie z Legionowa Eryk ma 3 miesiące i 3 dni Ja mam 19 lat. Mam nadzieję, że na tym forum lepiej się poznamy

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Witam madziuleczka, fajnie że dołączyłaś do nas
                              Olcia - jakie fajne łóżeczko, super , pamiętam ile ja miałam rodości z takich zakupów.

                              Dziewczynki byłam u ginka z maleństwem wszystko ok, ale na usg ide w przyszły piątek to wtedy zobacze dzidzie.Jestem bardzo szczęśliwa

                              A co u was dziewczynki, jak poniedziałek mija?, U mnie zaczął się nie wesoło.
                              Karolinka sie dziś poparzyła bo wpadła na gorącą żarówke od lampki, strasznie płakała, posmarowałam linomagiem i czym miałam w domu, na szczęście oparzenie nie jest duże ale troche skórka jej zeszła. Wiem że jest to przestroga, chwila nieuwagi i może się stać nieszczeście...


                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia też życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, oby Mała się nie rozchorowała..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X