Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Przy rzeźbach Abakany - gdziekolwiek to jest na tej Cytadeli...
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      że niby gdzie?

      ja nie kojarze tej rzezby :/


      edit.


      już wiem już wiem

      to te rzeżby z metalu, te ludki bez twarzy
      112 rzeźb Magdaleny Abakanowicz.

      http://byway.pl/details.aspx?guid=08...d-641b9bb1d9f5
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Myślę, że ktoś na bank pójdzie tam jeszcze i nie będę szukać sama

        Do jutra :*
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          To ja się też melduję że żyje

          Agata zobaczę z tą kawą, ty masz kawę a ja bilet miesięczny więc jest spora szansa. Ale jeszcze dam znać co i jak bo mam troszkę planów. Generalnie cały czas rozglądam się za pracą, więc czasem mnie poniesie to tu to tam...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Atusia jak wyjdę od dentysty to się do Ciebie odezwę. Asiu masz mój nr jakby co, to jak będziesz na cytadeli już, to daj znać do zoba!
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Dobrze Oleńko,tylko mam nadzieje że zmieścisz sie w dwóch tygodniach bo wtedy znów jade na tydzień na wies, musze zakończyć tam sprawy dentystyczne.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                udało Wam się spotkać?

                my dziś byliśmy u lekarza bo Antosiowi jakieś ropne zapalenie spojówki się przyplątało.

                no a w czwartek ruszamy na przedszkole i żłobek. trochę się denerwuję, zwłaszcza żłobkiem - może być ciężko z Lulanką

                dziś dzwonili do mnie z przedszkola w poznaniu, ze Antoś się dostał. i mam dylemat. tu w komornikach mam kiepski dojazd, ale mam pewnosc ze w przyszlym roku bedzie mial miejsce. no i Julka bedzie miala pierwszenstwo. w poznaniu przedszkole jest zaraz obok żłobka, wiec na dojazdach zaoszczedzilabym ok 30-40 min rano i po poludniu. za to nie ma pewności że bedzie miejsce w przyszlym roku. bo jesli jakies dziecko z gminy poznan sie zglosi to antek znowu bedzie na liscie rezerwowej. no i julka tez dostanie sie jesli bedzie malo chetnych z poznania. wiec chyba nie bede ryzykowac. co myslicie?
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  kurcze Mroovcka nie wiem co Ci doradzić.. skoro masz pewność, że w komornikach w przyszłym roku będziesz miała pewne miejsce, to może lepiej poczekać?

                  Dziewczyny dzięki za miłe spotkanie i kawkę

                  z tymi poradami prawnymi to mi nie powiodło się ;/
                  w mopsie jak kiedyś byłam powiedzieli mi, że nie trzeba się umawiać i przychodzi się
                  i pomagają, poszłam a tam mi mówią, że na termin się trzeba zapisać :/
                  szlag mnie trafia

                  Atusia czekam na fotki
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hihi jeździsz na wieś do dentysty? Ech... mi by też się dentysta przydał... Będzie jakaś kasa to muszę się wybrać... Agatka - może na początku przyszłego tygodnia jakoś... dam ci jeszcze znać... pewnie na forum... bo już nie mam kasy na telefonie za bardzo i czekam na męża wypłatę

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      mrovcka- rzeczywiście trudny wybór. Ja bym wybrała Komorniki, ale to Ty lepiej się orientujesz, jak dasz radę wszystko pogodzić.

                      Ja na cytadelę chyba nie dam rady podskoczyć...no może jutro w przerwie między pracą a przedszkolem.

                      Za nami I dzień w przedszkolu- adaptacja, ale już nerwy mam jako mama- aż łezka kręci sie w oku.

                      Miałam nadzieję, że chłopcy lepiej zareagują.

                      Błędem było to, że dziś od 7:00 byli na nogach i od 7:30-15:30 cały czas coś z nimi załatwialiśmy, łącznie z 100 km drogą powrotną od rodziców. Nic nie spali, wiec do przedszkola wkroczyli strasznie zmęczeni. Nie chcieli samodzielnie uczestniczyć w zabawach. Cały czas tylko nas wołali. Ja co chwilę wychodziłam, żeby dać im jak najwięszką przestrzeń do samodzielności, ale obecność M i tak to niwelowała. Jutro ponownie idziemy na 1,5 godz. Może pójdę tylko ja??? Strasznie obawaim sięczwartku. Serce mi pęka na samą myśl o rozłące. Ale muszę być dziela i nie dać nic po soboe poznać.

                      Dziś po powrocie do domu była mała uczta z ciastem-jako przedłużenie "przedszkolnych przyjemności". Pociesza mnmie, że przez telefon moje dzieci o wiele chętniej i radośniej wypowiadają się o przedszkolu, niż przy nas-rodzicach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Oleńko jeżdżę do dentysty na wieś bo tam biała plomba kosztuje 60 zł a nie co najmniej 120 jak w naszym kochanym miescie, poza tym to co robie teraz kosztuje mnie połowe Warszawskiej stawki więc radzę ci tez poszukać na wsi

                        Co do spotkania , to oczywiscie czekam na info, mój komp niestety ni daje sie uruchomić kiedy mi sie to podoba wiec korzytam z laptopa koleżanki ale na pewno wyłapie wiadomośc od ciebie.

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Kasiu mam nadzieję że będzie dobrze. U nas Antoś dobrze zareagował. Tylko troszkę wstydził się Pani, ale bawił się praktycznie od razu. Dobrze że u moich rodziców chodził do przedszkola - 2 razy w tygodniu po 3 godziny, ale myślę że się przyzwyczaił.

                          gorzej będzie z Julka. Jestem aż przerażona i wolę o tym nie myśleć. Do jutra.... przynajmniej
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Witam dziewczynki,

                            Dawno mnie nie było ale czasu coś brak , niedawno wróciłam ze wsi od teściowej, a już za parę dni lecimy na Rodos.Hania cały czas raczkuje i wstaje przy wszystkim więc nawet na chwilkę jej samej nie mogę zostawić.A i zamówiłam tort bo w sobote jeszcze urządzam Karoli urodziny. Dziś skończyła 4 lata


                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              u nas srednio Matiego mi pobili wczoraj w bialy dzień pod samym domemna szczęście nic nie ma zlamane i jest w domu...dranie cholera!!!
                              jutro do gina idę,dam znać
                              Kasia-chlopcy napewno oswoją się z przedszkolem







                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Karolinko, sto lat i mnóstwo uśmiechów!!!
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X