Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Iza trzymam mocno kciuki - będzie git

    kurde u nas przestali już grzać a przydałoby się na noc troszkę podgrzać bo nocki nie za ciepłe, będę musiała cieplej Amelię ubrać bo mała się odkrywa i mi zmarznie..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ja wlaczylam piec grzejniczki juz cieple-co bede na zdrowiu oszczedzac
      Czacza-dzieki
      szkoda ze sami nie mozecie regulowac ciepelka.







      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dzień dobry już wróciłam , czekam na was dziewczynki i wrażenia z dł€giego weekendu , pogoda była paskudna, ale moze wy miałyscie lepsze pomysły niz siedzenie w domku..

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          hej
          dawno mnie nie było ale zaraz po chrzcinach zajełam się badaniami i lataniem po lekarzach krew mocz usg udało się wcześniej zrobić z racji że maluszek
          no i mega stres czekaniena wyniki itd ale jest nie najgorzej
          małej ciut główka urosła usg nie wykazuje patologi jedynie zawapniona jest mocno więc czekają nas kontrole kontrole badania i tak w kólko
          Majce wykluczyli cukrzycę i krzywicę i nawet jeść zaczeła
          za to ja ze tego zabiegania i steresu mało mleka nie straciłam i schudłąm 3 kg normalnie ale od 30 kwietnia do wczoraj leżałm plackiem mąż mi tylko jedenie donosił i dziecko do karmienia i wróciłam do formy co widać moją obecnością na forum

          wrzucam kilka fotek z chrzcin
          Attached Files


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            hejka

            piekna zime mamy tej wiosny !!!!!

            ja tam nie narzekałam na pogode w długi weeknend,sobota bardzo ładna,niedziela z rana padał deszczyk potem troche sie rozpogodziło ,wiec w sumie my cały czas włóczylismy się ze znajomymi

            jutro spadamy do nysy,ja mam szkołe i egzaminy,normalnie musze usiąść i zacząć cos czytac bo w głowie kompletna pustka

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Hej. Nie mam czasu pisać, ale dziś na chwilkę zaglądam Ja na szczęście grzeję w chłodniejsze dni. CHoć wczoraj znowu pech-wracam z dziećmi po 5 dniach i co? spadło ciśnienie w piecu gazowym i nie było ogrzewania. Na szczęście w pół godziny przyjechał Pan z serwisu i wyregulował.

              W weekend byliśmy na weselu-świetna impreza. Mieliśmy wyjsć jako jedni z pierwszych, a wróciliśmy o 5:00. Dzieci zostały u teściów, więc była możliwość się wyspać

              Chyba nie zdążyłam Wam napisać, że 20 kwietnia moja siostra urodziła synka- Dominika jaki malutki, śliczniutki...aż mi się zatęskniło za takim małym szkrabem...

              Moje dzieci za to przechodzą tak WIELKI bunt, że już nerwowo nie wytrzymuję! Czytam wszelkie artykuły na ten temat, stosuję metody i rzeczywiście efekt opanowania jest, ale same zachowania buntownicze nie spadają jeśli chodzi o ilość w ciągu dnia. ach...

              itka-jak poszło???

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                nie pamiętm, czy Wam wspomniałam, że dzieci zostały przyjęte do przedszkola...ale chyba tak nadal przeżywam radość z tego powodu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Kasia-gratulacje dla siostry
                  super ze chlopaki przyjete do przedszkola-jeden problem Ci odszedl
                  a mi poszlo niezle tak mysle zobaczymy jak beda wyniki ale powinnam zaliczyc heeh







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    itka- a z czego miałaś zaliczenie?

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      z polskiego
                      jutro matma-bo ja Kasia opozniona jestem i mature robie wlasnie-jednak sie na studia zdecydowalam-a bez matury nie da rady







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        itka- no to Podziwiam i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!! Piekne masz plany.Powodzenia

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          itka wcale nie opozniona moja siostra za rok bedzie robic a jest starsza od ciebie trzymam jutro kciuki podwojne bo moja szwagierka tez pisze

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Majajulka śliczne foteczki , teraz odpoczywaj po tej bieganinie...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Oj, ja też przez stresy miałam problemy z karmieniem... dopiero po 3 miesiącach mogłam zrezygnować z dokarmiania ale wtedy już stwierdziłam że to bez sensu, więc jedna dodatkowa butla została w sumie dla wygody... no i dzięki temu nie było problemu wyjść do lekarza czy coś załatwić, bo tatuś z butlą mógł w domu zostać

                              Foteczki śliczne Majajula chciałam Cię zaprosić na nk, ale jakoś nie wiem jak to zrobić... nie wiem jak dotrzeć na numer mojego profilu

                              Grabusia fajnie że wróciłaś... to teraz trzeba się wybrać na tą "kawkę bez dzieci"

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ola wysłałam Ci namiary na mnie na NK na priv


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X