Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Dziewczyny w tym tygodniu nie dam rady się spotkać bo mężuś mi się rozłożył.. mam nadzieje że Karola mi się nie rozchoruje bo tak od połowy przyszłego tyg chciałam ją puścić do przedszkola


    Od środy zaczyna się rekrutacja i zdecydowaliśmy że będziemy znowu startować mam nadzieje że tym razem się dostanie gdzieś bliżej więc trzymajcie kciuki a ty Grabusia zapisujesz Filipka czy za mały?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Jeszcze poczekam ,moja mama ma być z nami od jesieni więc z małym posiedzi , tu mamy tak duzo chetnych że i tak go nie przyjmą , a pozatym jak mi zacznie chorowac to ciągle zwolnienia a tak to mama bedzie , takze narazie zdecydowalismy ze zostanie w domku.

      Olenko , jak byłam u Ciebie na stronce to przylukałam twojego mezusia , nie martw się mam swojego drugiego utrapienia mi nie trzeba m, zazdrosnico

      Skomentuj


        Odp: Witam serdecznie

        Również witam serdecznie
        Jestem mamą 7miesięcznej Kalinki-to moje pierwsze dzieciątko więc razem z nią poznaję otaczający świat-razem się uczymy wszystkiego
        Niedawno się zarejestrowałam tu i z chęcią bym poznała inne mamy
        Pozdrawiam-Magda

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          hej dziewczyny !!!!

          ja nadal w nysie
          ale niestety za tydzien w poniedzialek juz wracam do stolicy buuuuuuu ,a tak mi tu dobrze

          a co do wyjscia bez dzieci i męża to korzystam wieczorami jak moge,co wtorek robie babski wypad na karaoke ehhhhh ale mi sie spodobało spiewanie po dwóch piwach do mikrofoonu hihihihihihih

          na praktykach różnie bywa,akcje mamy prawie codzień wiec nudą nie wieje

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            hej dziewczyny co z Wami,martwie sie taka cisza.nasz wątek umiera halooo oddzywac sie







            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Grabusia, no żartuje przecież

              No to miejmy nadzieję że w przyszłym tyg wszyscy będą zdrowi... a jakby tak jeszcze ładnie było to już w ogóle szczyt marzeń

              Olcia - no to widzę że Ty sobie ładnie radzisz Trzymaj się

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hej macie ochotę kiedyś wyjść na kawę na pogaduchy? nasz wątek zamiera, więc może spotkanko coś nas ożywi :-)
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  morelkaa jestem za, ale bez dzieci mnie też przydałby się jakiś wypad na pogaduchy, bo ostatnio tak jakoś doła załapałam po moich diagnozach
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ooo
                    ktoś tu jest ja na pogaduchy jak mi Alicja wyzdrowieje

                    czacza co sie dzieje u ciebie ze masz doła ???

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.


                      Wszystkim Kobitkom w Dniu naszego Świeta składam najserdeczniejsze zyczenia zadowolenia z naszych mężów , synów i córek ..oraz mnóstwo zdrowia i pieniazków..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość

                        Olcia - no to widzę że Ty sobie ładnie radzisz Trzymaj się

                        no musze korzystać ,bo jak wroce do wawki to sie skonczy dzien dziecka hahahahaha

                        dzisiaj na praktyki,a po robocie na kobiece karaoke hahahaha tzn.taki mam plan,ale nie wiem czy nie bede zmeczona lub czy chlopcy czegos nie wymyslą,ostatnio przed samym wyjsciem do domu dwóch młodych gniewnych było pod wpływem narkotyków,no i musielismy dzwonic po policje i szukac tych narkotyków wiec w domu byłam zamiast o 22 to byłam o północy

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          żeby isc na karaoke to musiałabym wypic z 5 piw , bo inaczej na pewno nie odwazyłabym sie wyc do mikrofonu..

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Witam dziewczyny we wtorek.
                            Podczytuje tu jednym okiem i nie bardzo mam czas pisać, ale choc się przywitam.

                            Grabusia, ja tez, choc lubię spiewać, to na karaoke potrzebowałabym wiecej procentów niz z 2 browarów.

                            Olcia, niełatwa ta Twoja praktyka. Jak to później odreagowujesz? Bo ja sobie nie wyobrażam, że miałabym wyjść później do domu jak gdyby nigdy nic...
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              grabusia,ja pierwszym razem na trzezwo tez nie wyłam do mikrofonu hahahaah,ostatnio już poszło normlanie i powiem wam ze tak mi sie spodobalo to karaoke ze bedzie mi brakować jak wroce do wawki hehehehe


                              monika powiem ci ,ze wychodzac z tamtad wylącza mi sie tamto myslenie i wracam normalnie do domu
                              chcoiaz ostatnio mialam kilka akcji gdzie nie mogłam w nocy spac bo myslalam,ostatnia była taka ze dwóch młodych gniewnych pobiło sie o ........... mnie........ normlanie nogi mi sie ugieły,wszytskiego sie spodziewalam ale nie tego,tym bardziej ze to nie moje pierwsze praktyki w tym miejscu
                              Kolejna akcja to szarpanie sie z jednym,bo nie pozwolilam mu z telefonu skorzystac(nie zasłużył,był hamski,arogancki i bezczelny) no to sie nasluchałam bluzgów na swój temat,do tego uderzyl piescia w framuge drzwi kolo mojej głowy,wiec poszłam za nim i kazalam isc do dyrektora a ze nie chcial to sie szarpalismy... itd itd
                              Ja sobie zdaje sprawe ze to nie jest prosta praca,nieraz wypompowuja psychicznie czlowieka ale mnie sie to podoba i nie wyobrazam sobie siebie w innym miejscu
                              wiem wiem,mam jakies skrzywienie pscyhiczne ze mnie kręcą młodzi gniewni hahahahah

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Olcia, to Ci napiszę, że ty taka jak wiekszość to na pewno nie jesteś.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X