Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    tez najbardziej o niej mysle tylko nie wiem czy ramiaczka beda do niej pasowac??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      jakie ramiaczka?
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Lublin i okolice

        Witam, ja również jestem z Lublina. Rodziłam prawie 2 lata temu na Lubartowskiej i byłam bardzo zadowolona. Najbardziej podobało mi się to, że nie odsyłali dziecka z żółtaczką do domu, tylko czekali na spadek bilirubiny Nie trzeba było jeździć później po lekarzach, a w przychodniach bywa różnie zwłaszcza na przełomie jesień/zima, zima/wiosna. Słyszałam, że z Kraśnickich odsyłają dwie doby po porodzie bez wzgl. na to czy dziecko ma żółtaczkę fizjologiczną czy nie, ale nie mogą potwierdzić tej informacji.

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hmm mysle czy by nie dorobic bo wakie sukienki wole a bedzie mi ja szyc siostra

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            sunny- myślę, że najbardziej ostatnia będzie do Ciebie pasować
            Co do przedszkola, to wybrałam 2, do których zaniosę dokumenty. Muszę jeszcze jakieś znaleźć

            po pracy muszę rozebrać choinkę, bo już leci.
            A dzis pospałam do 9:30

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ja dziś tez sobie pozwoliłam, Amelka nawet nie obudziła się na mleko, wstałyśmy razem o 8.30, kurcze nie może się załatwić, wczoraj widziałam że nie może zasnąć bo ją męczy brzuszek.. daję jej wodę, dostała słoiczek ze śliwka i jabłkiem i na razie nic co mam jej jeszcze dać?

              dziś se wychodzimy, mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić, a jutro jedziemy do znajomych na kawkę, urodziła im się druga dzidzia a pierwszy chłopiec jest w wielu Amelki.. ciekawe jak sobie dają radę?!
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                a ja dzisiaj z mezem zrobilismy sobie mala przyjemnosc i kazdy dostal po ksiazce oliwia oczywiscie swojego ukochanego scooby doo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  mała rzecz a cieszy..

                  a ja nadal sama
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Hej! W końcu sie pojawiłam Brakuje mi czasu SESJA... Ale jakoś mi to idzie mam jedna troje z rodzinnego, 4 z post. karneo, 5 z post cywilnego i 4 z orgaznizacji ochrony prawnej. Za tydzień kolejne egzaminy więc trzeba się uczyc. Ania jak wpadniesz to ja bardzo chętnie Cię odwiedzę

                    Widze, że tu się u Was dzieje, zwłaszcza u Morelki. Kochana, może to głupie, ale weź wypisz sobie na krtce plusy i minusy zycia w takim związku. Przemysl to wszystko i pogadaj z M. Ja z Piotrkiem po rocznej rozlace docieramy się na nowo... I jest cholernie ciężko. Mam nadzieję, ze zarówno Twoje małżeństwo jak i moje przetrwa tą walkę o lepsze jutro...

                    A na koniec się pochwalę Dostałam wielką siatkę (worek) rzeczy dla Miśki. Ciuchy przyleciały z Irlandii rozm od 86 do 104. Jestem baaaardzo zadowolona. DOstałysmy też strój na balik więc idziemy Zapisalam Misię na balik 21 stycznia do klubu aktywneo Malucha Stonoga. Koszt to 10 zł

                    Mam wieczór dla siebie wiec ide poczytać troszkę. Strasznie wciągnęły mnie Pamiętniki wampirów. Miłego weekendy.


                    Ania a Ty się odezwij jak się zorganizujesz w domu i bedziesz chciała nas zobaczyć.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Chyba Wam nie pisałam, ale Miłoszek już od około 2 tyg mówi Kasia. Jak mnie woła, to raz Mama, a raz Kasia- zależy co mu się przypomni.

                      A dzis zaczął mówić do moich rodziców: Krysia i Jajek (Jarek) Już wszystko co usłyszy powtarza jestem taaaaaaka dumna!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        oliwia tez mowi czesto do m po imieniu :P ksichu jej wychodzi ah tez bym chciala zeby zaczela wiecej gadac ale ona woli chyba to jak nie wiemy co gada

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          A no Co zrobić... Zawsze się pocieszam że jest już duża i już coraz mniej nieprzespanych nocy przed nami

                          Grabusia - to widzę że jednak będą mielone?????

                          Agatka - Co tam u Was??

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć
                            U nas ok, parę dni byłam u teściowej to trochę było mi łatwiej bo zajęła się Karolą.
                            Grabusia u nas podobnie Karola już niby zdrowa od 1, 5 tygodnia nie kaszle, nie ma kataru, a jak zasypia to jej jakoś rzęzi w nosie i jakoś tak chrapie,zauważyłam tez że ostatnio śpi otwartą buzią, nie wiem czy nie powinnam iść z nią do laryngologa...... ostatnio jej się coś porobiło i dziś w nocy była u nas z trzy razy.... za to Hania dziecko aniołek spała dziś od 9:30 do 3 w nocy ( gdybym jej nie wzieła i nie nakarmiła to jestem ciekawa do której by spała) a potem zjadła i spała do 7 rano.
                            Monia jutro Karola idzie do przedszkola, oby troszkę dłużej pochodziła niż ostatnio.
                            Olcia tak sobie ostatnio myślałam że niedługo Justynka skończy roczek i pewnie zacznie chodzić ... jeju ale ten czas leci


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Oj leci ten czas - prawda. Ja ostatnio myślałam że dopiero co nam napisałaś że jesteś w ciąży... a tu Hania już 3 miesiące ma. No a Justynka już wszędzie wstaje

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia-gratuluje super ocen
                                Kasia-gratulacje dla Miloszka-zuch chlopakoby tak dalej.a Dawidek napewno przy bracie lada dzien sie tez rozgada
                                Sloneczko-sukienka4i ramiaczka jak najbardziej do tego modelu-ja tez sie pewniej w takich czuje
                                odzyskalam glos-i zaliczylam przedsiebiorczosc na4







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X