Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    witam od rana
    kasia no to rzeczywiscie pracowity dzien bedziesz miec oby szybko zlecial dobrze ze masz z kim dzieci zostawic skoro nie ma m

    a ja wieczorem mialam kiepski humor matka mnie poinformowala ze teraz wiecej musze jej placic za czynsz dobrze ze m idzie do nowej pracy mnie tez by sie przydala grrr chociaz taka w domu grrr a dzisiaj mnie sprzatanie czeka znaczy zrobienie porzadku w naszym komandorze a wolalabym sobie poczytac ksiazke

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Grabusia jak tam Filipek?? No i jak przygotowania do urodzinek? Co w końcu robisz? A jak tam reszta naszych dzieciaczków? Przedszkolaczki zdrowe? Justynka daje mi ostatnio popalić w nocy. I nie wiem czy pisałam nauczyła się wstawać w łóżeczku. I jak nie moze spać to w łóżeczku jak sprężyna w górę i w dól i tak 2 godziny

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Amelka ogląda z "Monką" Świat Elma

        to jest ta koszula która jej kupiłam, świetnie w niej wygląda..
        Attached Files
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Filipek srednio, nasmarowałam go pulmexem , stópki spirytuskiem pokropiłam a i tak wstawał chyba ze trzy razy na koniec wstał o 4,10 a zasnał o 6 i to dopiero u mnie na rekach , kataru ogólnie nie widac tylko go słychac , ale dzis bez płaczu dał sobie nosek zakropic bo wczoraj to darł sie wniebogłosy.
          Co do imprezki to jestem jeszcze w lesie , miałam skoczyć z nim do carrefoura po jakies cząstkowe chociaz zakupy ale m. powiedział żebym sobie dała spokój bo jest wiatr i ma padac , wiec mam tylko troche mielonego na kotlety a tak to nic wiecej , jutro wszystko bedzie w biegu , goscie przyjada pewnie w okolicach obiadu a ja dopiero bede w garach , juz nie wspominam nawet ze m. stwierdził że sami zrobimy tort bo nieopłaca sie dawac za mały 50 zł lepiej zrobic duzy ze spodów kupnych, kiedy to zrobie to nie wiem.

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja mam o tyle dobrze, ze rodzicom do niczego sie nie dokładam, tzn
            ja chcialabym, ale rodzice nie zgadzaja sie. wiadomo zakupy jakies robie
            i jedzenie kupuje etc.. ale mama moja upiera sie z oddawaniem mi za to kasy..
            no, ale zważając na sytuację w jakiej teraz jestem to już wgl masakra..
            M. daje mi 500zl na poczatku miesiaca i czasem cos w trakcie..
            mam dosyc :/
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej
              dopadlo mnie strasznie,wogóle nie mam glosuleki biore jak narazie minimalna poprawa
              Wczoraj zrobilam sobie kolejny prezent-sweterek i tunika-a malemu pizamke-kolejną hehe ale na wiosne dopiero pewnie dorosnie do niej.jutro i w niedziele mam szkole nie wiem jak dam rade-a powinnam isc..
              Mroovcka-chetnie bym sie spotkala mam nadzieje ze sie wykuruje do tej pory
              Czacza-koszula swietna,ja tez nie potrafie kupic nic tylko sobie..
              pozdrawiam Was wszystkie i dzieciaczki







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                morelka wiem co to znaczy :/ my to musimy sie cos dokladac mimo ze rodzice maja dochody ale i tak bylo by mi glupio nie placic bo moja mam czesto kupi m szynke do pracy albo cos do jedzonka dla malej albo jakis ciuszek albo czasem obiad nam funduje i np nie musimy kupowac proszku itp ale jak m pojdzie do nowej pracy to i do tego chce sie dokladac nam do tego ten jedo dlug rosnie u jego rodzicow grrr a ja wlasnie siedze szukam pracy w biurze i duppa nawet czegos w domu szukam ale telemarketerka byc nie chce a jak tam z ta twoja praca dodatkowa??

                itka kuruj sie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  z moją praca na razie cisza :/ wątpie by wypalilo.. :/
                  ogolnie wszystko sie sypie..
                  z M. jest na tyle poważnie, że jak tak dalej bedzie, to rozstaniemy sie..
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Morelka-to nieciekawiemy jakos trwamy narazie ale czy wyjdziemy na prosta?kto to wie
                    dlugow ani nic nie mamy wiec jest latwiej zyc no i mieszkamy sami-to chyba tez jest plus.
                    trzymam kciuki za znalezienie pracy,Morelka,Sloneczko







                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Grabusia, dla Filipka i ode mnie STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! I zdrowia przede wszystkim!
                      Oj czeka Cię dziś sporo pracy i jeszcze te zakupy...
                      Co do zatkanego noska, to możesz jeszcze spróbować jakiś spray udrażniający dla dzieci, np Otrivin czy Nasivin (składniki mają te same, ale drugi jest znacznie droższy). Mają one mniejszą dawkę niż w preparatach dla dorosłych i można je dłużej podawać. Osobiscie jednka stwierdzam, ze u nas nie nieszczególnie działają.

                      Ech, tak się w Forum zaczytałam, ze zapomniałam o makaronie na gazie. Na szczęscie dłuuugie gotowanie nie zaszkodziło mu za bardzo.

                      Ola, to Justynka faktycznie potrafi dać Wam popalić. Skakanie w łóżeczku przez 2 godziny w srodku nocy. Do czego to podobne!

                      Agatko, oby Hania jak najszybciej znowu miała poprawne wyniki. I niech zdrowo rośnie. No i niech Karolcia jak najmniej choruje. Wiem niestety przez co przechodzicie, bo mój Łukasz wczoraj poszedł do przedszkola po kolejnej tygodniowej przerwie.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        itka ths :P a dlug to nie moj tylko m takie tam bledy mlodosci
                        morelka znowu sie rozstajecie?? niedawno pisalas ze jest ok co sie stalo?

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          to nie jest znowu.. wtedy sie docieralismy.
                          a teraz jest tak, ze mam dosyc jego lekceważącego zachowania..
                          i powiedzialam mu, ze mam dosyc tej sytuacji itp
                          i koniec koncow powiedzialam, ze jesli tak ma byc, to nie chce byc jego żoną.
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            wróciłam i marze o spaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem wykończona

                            sunny- ja też muszę komandora posprzątać- juz część wyciągnęłam, ale jutro sie za to zabiorę, bo dziś padam

                            morelka- ach...u CIebie cały czas się dzieje...

                            itka- trzymam kciuki za Twój głos!

                            czacza- koszula fajna

                            właśnie rozmawiałam z M i pokazywał mi bluzki jakie kupił dla chłopców- do przedszkola. Bardzo fajne. W Niemczech teraz mega wyprzedaże. bluzki kupuje za 1-2 euro

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              kasia to fajnie ze m zaopartuje mlodych a przedszkole juz wybrane??

                              dziewczyny ktora sukienka ladniejsza??
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czwarta
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X