Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    a ja kolędy raczej w tym roku nie będę miała...trochę żałuje bo w zeszłym roku braliśmy ślub kościelny i zależało mi na tym żeby ks przyjąć ...u nas wikary sam obchodzi całą parafię więc jest co 2 lata ...podobno....a w zeszłym roku jak była to ja akurat byłam w szpitalu więc nas ominęło a kompletu kolędowego też jeszcze sie nie dorobiłam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Uwielbiam pisać w takim spokoju jak teraz, ale dzis już czuję zmęczenie.

      Jutro od rana pakowanie i jedziemy do rodziców muszę wypocząć, bo podobno pogoda nie najlepsza na trasie. Choć teraz jeszcze wyciągnę najpotrzebniejsze rzeczy, żeby jutro połowy nie zapomnieć

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        a coz takiego znowu piszesz??
        macie jakis przepis na zapiekanke?? bo m sobei zazyczyl

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja mam dobry przepis na pizze ale na zapiekanke niestety nie..

          ale dzisiaj pogoda.. coz.. i tak jade do pepco.. musze malemu kupic jakies domowe kapcie.
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            A co to za porzadki że nawet nikt nie zajrzał tutaj?
            Laseczki opuszczacie sie w obowiazkach!

            U nas nocka nie wyspana , mały wstawał kilka razy nie wiem co mu jest , w dzien jest wszystko ok a w nocy chrobocze przez sen jakby miał katar , nosek mu przytyka i nie może oddychać tylko buziaczkiem , ogladałam go z kazdej strony i nic nie widze żeby go choróbsko meczyło , z noska mu nie leci , goraczki ani kaszlu nie ma , sama nie wiem co to.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej dziewczyny!
              ja dziś nie czuję się najlepiej, łeb mi pęka, nie wiem co ze spacerem bo Amelka ma karat taki brzydki i ciekawa jestem czy to się rozwinie w jakieś przeziębienie - oby nie..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hej!
                dziewczynki, w przyszlym tygodniu bede w domku, wiec moze wpadniecie? serdecznie zapraszam

                zaczelam u julki podejrzewac uczulenie na jablko. i faktycznie zaczela jej ta kaszka troszke schodzic. a dopiero 3 dni minely bez jablka. na szczescie na mleko nie jest uczulona i moge jej dawac jogurciki ktore tak bardzo lubi.

                tez mi sie marzy zakupowe szalenstwo, ale musimy oszczedzac. chociaz jak juz pojade do poznania to na pewno nie wytrzymam i pochodze po sklepach
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  jak tylko choroby wszystkie nas ominą to z przyjemnością się znów spotkam ze wszystkimi dziewczynkami i ich pociechami

                  my też oszczędzamy ale jak trafi mi się extra siano (a to rzadkość) to wydaje je w końcu na siebie.. choć przyznaję, że od czasu kiedy Malutka pojawiła się na świecie, nawet gdy idę sobie coś kupić to myślę o niej i dla siebie nie potrafię już kupować..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Napisane przez czacza Pokaż wiadomość

                    my też oszczędzamy ale jak trafi mi się extra siano (a to rzadkość) to wydaje je w końcu na siebie.. choć przyznaję, że od czasu kiedy Malutka pojawiła się na świecie, nawet gdy idę sobie coś kupić to myślę o niej i dla siebie nie potrafię już kupować..
                    czacza skąd ja to znam mam tak już od ponad 4 lat ale przynajmniej wiem że jak coś kupie dziewczynom to mój M nie marudzi

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      mroovcka moja Julka ma uczulenie na wszystko co malinowe sie nazywa odrazu jej sie robi na ciałku taka szorstka skóra naszczęscie mleko toleruje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Grabusia - a może powietrze suche go męczy i nie może oddychać? Kaloryfery wysuszają bardzo...

                        U nas też nocka przekichana... chyba na zęby...

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          kaloryfery mam zakręcone bo jest ciepło , a poza tym dużo wietrze mieszkanie, wiec to raczej nie to , narazie psikam mu do noska euphorbium a na noc nasmaruje go pulmexem i zobaczę .

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            mroovcka- zawsze organizujesz spotkania, jak mam "ciąg" pracy

                            zawiozłam chłopców do dziadków. Niestety zmiana planów sprawiła, ze od razu musiałam wracać, bo już jutro od rana do pracy. Jutro 7:30-21:00. Wracając była tak koszmarna mgła, ze momentami musiałam jechać 30 km.godz. Na dodatek całą trasę jako pierwsze i nikt nie chciał wyprzedzić. Ale dojechałam szczęśliwie

                            Na koniec zatrzymałam sie w Auchan. Rano byłyśmy tam z siostrą i dziećmi. Kupiłam płaszcz i sukienkę. I od razu mi lepiej

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              A poza tym koszmarnie boli mnie całe gardło- na pewno stan zapalny, tylko nie mam kiedy wyskoczyć do lekarza

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no to Kasia spokojnej pracy..

                                mnie nareszcie udało się uśpić Małą, trochę to było dziś trudne, bo zasnęła sobie na tatusiu czytającym bajki o 17 tuż przed księdzem, a cały dzień dziś mówiłam jej że przyjdzie i że będzie z nami "śpiewała" kolędę, że zrobi "amen" itd i bardzo się cieszyła no i jak przyszło co do czego to sobie smacznie spała..

                                dziś zaskoczyła mnie aż trzy razy: najpierw jak poszłyśmy na spacer, przechodząc koło takiego dość sporego kamienia zawsze mi się pyta "co to" a ja jej na to że "duży kamień" dziś jakoś ten przymiotnik ominęłam i powiedziałam tylko "kamień" a Amelka "taak dudzi" myślałam, że padnę.. drugi raz jak wychodziłyśmy ze sklepu powiedziałam "no to do widzenia" a Mała - "dzenia" i pomachała, a trzeci raz to było niesamowite, licząc coś powiedziałam "jeden" a Amelia "dła" "czi" po swojemu ale już przy tacie nie chciała się pochwalić nową umiejętnością..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X