Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Kasia no to całe szczęście że wszystko ok.. trzymaj się
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ja rowniez zycze julce 100lat
      a u nas choroba mala obudzila sie w nocy z goraczka 39 rano miala 38 wiec zdecydowalam ze to nie zeby i poszlismy do lekarza i dobrze bo ma angine a najlepsze jest to ze dzwonie do przychodni mowie ze chce sie umowic itp a pielegniarka mi na to ze dopiero w pon to sie pyt dlaczego a ona mi na to ze moja elkarka ma dzisiaj urlop ale jak chce to moze sie umowic do innej no rece mi opadly dziecko chore zamiast od razu poinformowac to olewaja

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        teraz doczytalam kasia no t super ze wszystko ok a mam pyt od czego moga byc zielone kupy?? bo oliwia ostatnio tylko takie robi zapomnialam sie dzisiaj zapytac musze pamietac ze jak pojde na kontrole to mam sie zapytac

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Ja nigdy nie miałam do czynienia z anginą- mój M też nie, wiec nie mam pojęcia jak się wtedy człowiek czuje, ale podobno to bolesne

          co do kupek, to zależy, czy to się utrzymuje, czy są luźne stolce, czy występuje incydentalnie np, po zjedzeniu szpinaku, albo groszku

          Ale mnie zmorzyło- na 10 min musiałam się zdrzemnąć, bo głowa sama mi leciała. zawsze była to moja pora kawy, ale przez chorobę odrzuca mnie na samą myśl o rozpuszczalnej., tylko zieloną herbatę toleruję

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            robi je caly czas od jakiegos czasu raz sa luzniejsze (glownie kiedy jakies kielki jej ida) a innym razem sa normalnej konsystencji wiec juz sama nie wiem ostatnio zrobila normalnego koloru a nastepna juz byla zielona

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              sunny- zobacz tutaj http://www.blizniaki.net/z-jak...-zi...upki,1333.html

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hmmm oliwia pije nestle junior i tam jest zelazo

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Sloneczko no to współczuję, ja wiem co to angina, swojego czasu miałam ją średnio 2-3 razy w roku - to moja główna choroba
                  co do kupek zielonych to sprawy alergiczne też.. np po mleku krowim, po jakiejś nowości..

                  a ja dziś dałam pierwszy raz Małej naleśniki z jabłkami, dodałam odrobinę mleka, bo niestety ale na krowie to nie reaguje najlepiej.. mam nadzieję, że tym razem jej nic nie będzie.. najbardziej obawiam się sraczki
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza tylko ze ona nowosci jakis specjalnych nie jada ostatnio glownie mleko a te zielone kupy robi caly czas na mleko krowie nic jej nie jest zreszta jada rzadko

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      a do tego jestem mega zla bo czekam juz kupe czasu na przesylke i nadal jej nie ma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Trzymamy kciuki.Mam nadzieję że wszystko jest ok. Czasem tak jest. Jedne dzieci szybciej przybierają a inne wolniej. Oby wszystko było dobrze

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          cześc dziewczynkiw koncu dotarlam do kompa
                          spóznione zyczonka dla Julki-duzo zdrowka milosci samych szczesliwych chwil
                          u nas kiepsko Dominik sie rozchorowal-ma zapalenie krtani-mocne dostal zastrzyki i antybiotyk
                          a kilka dni temu zmarl mojego M przyjaciel,jestesmy podlamani,jutro pogrzeb wiec nie mam nastroju na nic...
                          odezwe sie jakos i moze ta palmiarnie zaliczymy
                          Trzymajcie sie dziewczyny duzo zdrówka dla Was i dzieci







                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            itka trzymaj się
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                              Olcia - odpuść trochę tej Warszawie - będziesz szczęśliwsza ja tu mieszkam od urodzenia i jakoś żyję
                              noooooooo Olcia musze cie załamac,bo ja nigdy nie odpuszcze warszaffffffffffffce,a szczesliwa bede jak sie z niej wyprowadze s najbardziej okropnego miejsca w tej szerokości geograficznej
                              wole mieszkać w swojej pipidówce niż w największej wiosce w kraju
                              No własnie,inaczej jest jak sie mieszka od urodzenia a inaczej jak sie musi tam mieszkać

                              NIC I nikt nie jest w stanie mnie przekonać do tego miasta

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Olcia, weź proszę pod uwagę, że słowa o warszaffffce i najwiekszej wiosce w kraju piszesz na wątku, gdzie udzielają się mamy właśnie z tej wioski i przynajmniej ja czuję się conajmniej niezręcznie, żeby nie powiedzieć urażona takimi zwrotami.
                                Wszystkie wiemy, że nie czujesz się w naszy mieście najlepiej, wielokrotnie o tym pisałaś, ale naprawdę takie słowa są nie na miejscu.
                                Mimo wszystko życze Ci, zebyś, jesli musisz tu mieszkać jeszcze jakiś, bliżej nieokreslony czas, umiała odnaleźć jakies plusy tej sytuacji.

                                Agatko, spokojnie, Hania na pewno nadrobi ten mały przyrost wagi. Dzieci rzadko rozwijają się "książkowo", wiesz przenież. I niech Karolinka jak najszybciej dochodzi do siebie.
                                Bo widzę, że u was z chorowaniem po pójściu do przedszkola jest tak samo jak u nas. My znowu na syropach i dziś w domu, a od poniedziałku pewnie równiez jeszcze nie puszczę go. Babcię już mam wstepnie ugadaną, zeby mi na kilka godzin z Młodym została.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X