Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Grabusia, Ty to niezła jesteś aparatka Ja to się cieszę że 3 dni z chłopem Choć przeziębił się i marudny jest

    Agatka fajnie że u Was dobrze Wszystko po mału się układa... no i organizujcie się, bo jesteście następne w kolejce do dzidziusiowych odwiedzin a u mnie dziewczyny macie zaległe!!!!

    No i powiem Wam, że jak tak czytam o tych starszych rodzeństwach, to nieodwołalnie chcę jeszcze jedno dziecko... miałam już chwile zwątpienia w tym temacie... ale jak słyszę i oglądam zdjęcia jak starsze pomagają, bawią się i rozśmieszają maluchy... to stwierdzam że się poświęcę i urodzę jeszcze jedno

    Miłego dnia!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      fajna propozycja, może się uda tam spotkać, ja chętnie powymieniałabym trochę ciuszków Amelkowych na nowe
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        nie no , ciesze sie że będzie miał wolne ale co z tego, jak on mi pomaga tylko jak go najdzie , zazwyczaj siedzi i filmy na kompie oglada , albo krytykuje za wszystko , czasem nie lubie jak ma wolne.

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          no Asia jestes w koncu)hehe a dla przypomnienia na Amelke czekaja u mnie ciuszki-zbierz sie szybko bo wyrosnie)a jak nie dotrzesz do mnie szybko to zrobimy Ci nalot z Miniem-juz ja Cie znajde na tych ratajach)







          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no kurde Iza nie mam kiedy teraz święto, latanie na cmentarze, nie wiem kiedy będę na Kopernika, ale wiem, wiem pamiętam może uda Ci się do mnie wpaść na kawkę, jeszcze się zgadamy oczywiście..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              jasne Czacza jakos moge podjechac po swiecie albo Ty...spiszemy sie Dominik spal2godziny-odpoczelam obudzil sie wesolutki musze go umyc-wlosy bo przed drzemka wylal sobie na glowe caly kubek mojej kawy z miodem letniej na szczescie i teraz ma wlosy jak na zel hehe nadmienie ze wczoraj wylal mi2kawy dzis jedna ale przy okazji umylam podloge wiec pomaga jak moze hehe obiadek i lecimy na spacer i rajd po lumpkach)







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ja wlasnie z takiego rajdu wrocilam kupilam oliwi sukienke spodniczke i bluzke maz dwa swetry a ja nic bo mi to ciezko sobie coz upatrzyc ale za to w zwylkym sklepie dwa swetry kupilam
                czacza to widze dobrze masz z itka jak ciuszki od niej dostajesz tez tak chcem :P

                a jak to jest 20 listopada to napewno wyzdrowieje i chyba znajde czas bo 21 oliwia ma impreze urodzinowa wiec jak co to ja jestem chetna bo na cyryla to ja mam jakies 20min

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  ja tez nie mam daleko, poza tym i tak bede w Poznaniu, wiec dziewczyny zmobilizujmy sie

                  itka a Ty na kopernika mieszkasz? heh moja mama pracuje na jawornickiej i czesto jestem tam u niej
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Słoneczko, a co Ty tak ostatnio troche przycichłaś?
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      morelkaa Kopernika to moje osiedle itka na Górczynie mieszka..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        mi dziś Amelia wcale nie spała, poszłam z nią za to na mega długi spacer i to na nogach, Kasia pisałaś że Twoi chłopcy przeszli kawał, wydaje mi się że Amelka to też długodystansowiec i nie męczy się tak szybko jak jej matka
                        co do męczenia - kupiłam sobie dziś magnez z B6 i zobaczymy czy mi się trochę poprawi to osłabienie organizmu, a w ogóle to jestem załamana bo od dłuższego już czasu (jakieś 2 m-ce) włosy mi wypadają garściami dobrze że jest ich trochę więc szybko nie wyłysieję wiecie jaka może być przyczyna?
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelka jestem chora i u tesciow

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Czacza-to nie dobrze(ja tez tak mialam ale poszlam podciac i biore skrzyp polny i widac roznice)
                            Sloneczko-dla Oliwii tez cos tam sie znajdzie mysle)mieszane paczki dostaje wiec bede pamietac o Was a ja poprosze cos dla chlopca jak cos)
                            Morelkaa juz wiesz gdzie mieszkam od Czaczy)
                            Kasia Mrówka co u Was?bo wiem ze Atusia sie uczy)







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              hej. Co u mnie? jestem u rodziców, przyjechała siostra, wieczorem przyjeżdża druga (jest w ciaży ) z mężem i mój M. więc będzie się działo!!!

                              Niedawno wróciłam z siostrą z miasta. Kupiłam sobie 2 pary rajstop- drogie, ale co tam

                              Sloneczko widzę, że szał zakupowy za Tobą. ja u rodziców też mnóstwo kupuję. Tutaj wszystko jest za grosze w porównaniu z poznaniem. Dziś papcie dla Miłoszka

                              Co do wyprawy, to dla mnie to kawał drogi, więc póki co się nie deklarujke. Nawet nie sprawdzałam dat. Wiem tylko, że 20 mam iść na szkolenie- w Novotelu z poczęstunkiem- to lubię

                              oki- mnóstwo pracy na mnie czeka

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                itka a skad masz takie stuffy??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X