Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    no wlasnie niepowiem czasem wygodnie jest z rodzicami bo np jak mamy cos do zalatwienia pogoda nie taka to oliwia moze spokojnie z nimi zostac ale zdecydowanie wiecej plusow ma mieszkanie samotnie ale niestety ja nei mam pracy wiec to odpada :/

    co do zoladka to ma isc przed swietami do lekarza bo chce sobie tez zalatwic l4 miedzy swietami bo inaczej prawdopodobnie musialby isc na bezplatny urlop :/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      aaa kasia ciebie sie nie pyt znasz moze jakiegos dobrego i fajnego dentyste??

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hm... na nfz czy prywatnie?
        bo na nfz na moście teatralnym jest dobry(nr tel.61 848 0824) i na solnej (na solna nr tel. mogę Ci później podać, bo teraz nie mogę znaleźć..)
        a jak prywatnie to jest taki dobry, jak dla mnei rewelacyjny (ide do niego jesli jest coś naglego) na Łazarzu Dombek sie nazywa jego nr tel.061-661 1168
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          a ile ten prywatnie bierze?? bo co ja ide do dentysty to zaden nie widzi moich dwoch oczywistych dziur

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            znalazlam taka str z roznymi ze tak powiem atrakcjami dla dzieci szkoda ze glownie dla takich 4 latkow i starszych http://www.miejscadzieci.pl/kalendarium.php i jeszcze taka http://poznan.miastodzieci.pl/ http://www.gogaga.pl/?mod=locals&city=4&type=

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              czesc dziewczyny)ale sie rozpisalyscie...czytam i czytam
              Morelka-musimy do tego lumpka sie umowic i palmiarnia jak najbardziej
              Micia ja tez bez auta wszedzie kursujemy mpk moje chlopaki nie protestuja)
              ja weekend u mamy miala urodziny i zostalismy troche cala rodzinka)
              Atusia wysle Ci wieczorem troche lepsze fotki w takim razie
              o reszcie dziewczyn tez pamietam))pozdrawiam







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                M wyjechał o 11:00 jestem przerażona warunkami na drodze. Przed nim ponad 700 km, a taka pogoda!

                Będziemy póki co większość czas u rodziców- tzn ja i dzieci. Do pracy raz po raz będę dojeżdżać, ale pobyt samej z chłopcami na mieszkaniu (bez samochodu do Nowego Roku) jak dla mnie, to masakra.

                słoneczko- znam- to mój kolega ze studiów, ale jest chirurgiem szczękowym, więc jesli chodzi o stomatologię zachowawczą, to nie do niego (choć nie jestem pewna, czy jego brat robi zachowawczą, czy chirurgię szczękową). Innych nie znam. Nie wiem, czy kiedyś Wam pisałam, ale swego czasu jak byłam w Holandii jako AuPair, to kobieta z którą mieszkałam była stomatologiem. W ramach podziękowania za "dobrą" pracę wyleczyła i wszystkie zęby i wymieniła stare plomby I to wszystko na 2 razy. Była w szoku, że u nas z1 zębem chodzi się po kilka razy do stomatologa.

                Słoneczko- a jak Oliwki mowa? rozgadała się już???

                Co do spotkań i wyjść, o też jestem chętna na przyszłość, choć z bliźniakami środki komunikacji miejskiej jak dla mnie odpadają!

                Co do miejsc, to znam tylko fajne na wiosenno letnią pogodę. Ale sama się często nad tym zastanawiam. Oki- obiad czeka miłej niedzieli

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  strony z propozycjami świetne!!!

                  Musze później przestudiować

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
                    a ile ten prywatnie bierze?? bo co ja ide do dentysty to zaden nie widzi moich dwoch oczywistych dziur
                    Kochana on ogólnie dużo nie bierze, ale cennika nie pamiętam
                    w każdym bądź razie możesz np. się umówić do niego na bezpłatny przegląd
                    i wtedy się dowiesz ile co kosztuje i powie Ci co jest do zrobienia.
                    Dombek nie nalezy do naciągaczy.. Zresztą u niego od wielu lat leczy się cała rodzina mojego byłego faceta.. dużo ludzi do niego chodzi, także warto się do niego przejść. Również jego żona i syn są stomatologami
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      właśnie Amelka mi zasnęła - zobaczcie jak..
                      Attached Files
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
                        znalazlam taka str z roznymi ze tak powiem atrakcjami dla dzieci szkoda ze glownie dla takich 4 latkow i starszych http://www.miejscadzieci.pl/kalendarium.php i jeszcze taka http://poznan.miastodzieci.pl/ http://www.gogaga.pl/?mod=locals&city=4&type=
                        stronki są fajne
                        zaraz przestudiuje je, hehe moze znajde jakies lekarstwo na nude
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czacza hehe zasnęła podczas jedzenia?
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            tak właśnie, nigdy mi (i Amelii) się jeszcze to nie zdarzyło
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ja kiedyś Adasiowi dawałam obiadek,a on wszystko wypluwał i marudził.. jeszcze wtedy był mniejszy i do jedzenia sadzałam go w foteliku-bujaczku fishera.. no i jak tylko go wytarłam, to zasnął

                              czasem dzieci tak mają.. lepiej, że tak zasnęła, niż miałaby marudzić i przez to i Ty i ona byłybyście zmęczone.
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                a ja dziś się mega nudze.. zreszta jak kazdego dnia..
                                do tego z M. nie rozmawiałam od piątku i to też mnie przygnębia..
                                najgorsze są weekendy, bo wtedy on ma najwięcej pracy..
                                dobijające to jest..
                                nie wiem jak ja to wytrzymam tyle miesięcy...
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X