Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Kasia a może mleko? zrób mu znów dietę kilkudniową - tylko ryż i kleik ryżowy, wafle ryżowe, sucharki i .... słone paluszki..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      a co do lekarza, znów Medicover, umówiłam się tym razem do Andersii na 9.20 a w Malcie to dopiero o 16, więc już z głowy i Mała zdiagnozowana..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Co do mleka, to pije cały czas to samo. ale przy wymiotach nie powinno się za wcześnie wracać do mleka, więc może to przez szybkie ponowne wprowadzenie mleka na noc? ale nie za bardzo chce pić cokolwiek innego, cały czas siusia mniej niż zwykle, bo i mniej pije, więc stąd to mleko. Tym bardziej, że jak widzi butelkę to od razu woła, że chce.

        już nawet nie kładę go na noc od razu po butelce, tylko z godzinę po karmieniu, żeby wszystko się unormowało, a i tak wymiotuje. W dzień rano i w południe przed spaniem nic mu nie jest po mleku- tylko w nocy.

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          moim zdaniem mleko mu szkodzi.. spróbuj do spania tylko kleik ryżowy z łyżeczką jakiejś smakowej kaszki by coś tam czuł.. niestety dzieje się nieraz tak, że zaczynamy być uczuleni nawet na to co jemy już jakiś czas, tak więc może mleko przestało mu służyć?
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            kleiku na pewno nie będzie chciał jeść ani pić- na herbatę też źle reaguej, ale musze coś wymyśleć z karmieniem na noc. Gdyby przestał tolerować mleko, to9 za każdym razem byłaby "akcja", a obecnie jest tylko w nocy. Hm... wczoraj na kolację zjadł trochę chleba z białym serem- moze to za bardzo zakwasiło mu żołądek niestety pozostaje metoda prób i błędów

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Cześć Dziewczynki Justynka kończy dziś 7 miesięcy Ale to leci

              Fajnie że u Was dzieciaczki zdrowe...nasza mała też się ma świetnie... za to my gorzej,mąż właśnie wczoraj stracił pracę ot tak bez przyczyny....co za kraj

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                no niestety, trzeba wszystko sprawdzić by wiedzieć, ale możliwe, że ten biały serek, bo nie powinno się dawać w ogóle nabiału podczas biegunki i wymiotów.. ja tez Amelii nie dawałam przez ten cały czas i dziś tez mleka nawet nie dostała, lekarz powiedział, że mam dać mleko ale bardziej rozcieńczone i poczekać na reakcje a później stopniowo wprowadzać nabiał.
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
                  Olcia, sporo tego, niestety. Tez byłam zdziwiona, kiedy pierwszy raz usłyszałam o uczuleniu na jabłka, ale choc bardzo rzadko, to sie trafia.
                  I nic dziwnego, że nie mogliscie zaobserwować przyczyny uczulenia, bo wiele alergenów sie nałożyło na raz.
                  A jakie macie zalecenia, poza odstawieniem pokarmów? Jakieś leki?
                  O rany, co Emilka bedzie wogóle mogła jeść??? Jak ułozyć racjonalny jadłospis? Alergolog powinien dac wam chyba skierowanie do dietetyka, żeby pomógł jakoś to ogarnąć.
                  .
                  monia ona na xyzalu jest od maja,i leki pozostają bez zmian
                  W sumie to nie jest tragicznie bo bez marchewki czy jablka da sie żyć
                  A te wszytskie alergeny są w najnizszej tabeli,i napewno rzadne z nich nie mogą jej uczulać w takim stopniu że ma te olbrzymie pokrzywki,wiec tak na dobrą sprawe dalej nic nie wiemy i zostajemy pod opieką alergologa

                  AAAAA I WITAMY NOWĄ MAUSIE
                  Last edited by olcia79; 09-11-2010, 13:49.

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza ze sie tak zapytam ile placicie za medicover?

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      czacza- a co dokładnie dajesz?

                      Bo ja kisiel, chrupki, paluszki, ziemniaki, dziś chleb z dżemem

                      zero owoców, wędlin, zółtego sera, słodyczy i budyniu.

                      Nie za bardzo mam pomysł na coś innego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Sloneczko - grupowe ubezpieczenie z m. pracy ale z tego co pamiętam to odciągają mu chyba ok 40-50 zł..
                        Kasia wędliny można troszkę, tak mi dziś powiedział lekarz, dałam Amelii tez jajecznice na masełku i nic jej nie było, spróbowałam tez parówki z szynki - troszkę się jej odbijało ale też żadnej rewolucji, no i daję jednak banany, lekarz powiedział, że jeszcze polskie że tak powiem czyli maliny (mogą być mrożone) no i jagody.. zero cytrusów i kiwi..
                        no i na obiady dawałam jej makaron z przetartym jabłkiem lub bananem.
                        dziś dostała zupy z dyni, pierwszy raz robiłam i smakowało nam strasznie, mam nadzieję, że nie będzie jej nic po niej.
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ja też witam nową mamusie
                          Ola tak czas leci szybko,ja dziś miałam gości przyszła moja koleżanka z dwójką dzieci jedno w wieku Karoli a drugi maluszek pół roku.Wydawał mi się taki duży i ruchliwy przy mojej Hani która przespała gości...
                          aaai przykro mi z powodu straty pracy ... nieciekawie trzymam kciuki żeby mąż znalazł szybko jakąś inną prace.


                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            My dziś po południu kisiel z bananem. Żadnego chleba, bo boję się, że zakwasza mu żołądek.

                            Ja jestem zawalona pracą. Dziś nocka z głowy. Na jutro mam mnóstwo pisania, a przy dzieciach dopiero o 21:00 mogę zacząć coś robić. Co to są 3 godz??? z tego wzgledu wkurza mnie, że pracuję w domu. Gdybym poszła do pracy (czyliu do budynku) miałabym czas tylko na pracę. A tak co chwilę coś+ wieczne sprzątanie itd. Wszystko kosztem nerwów i ciągłego stresu, czy zdąrzę

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              faktycznie przy dzieciach to nie jest praca.

                              a ja dziś mam mega powera (choć nocka nieprzespana) jak już pisałam zrobiłam zupę z dyni, później sałatkę z kurczaka z ryżem, jajkiem i kukurydzą a teraz robię kruche ciasteczka czekoladowe - chyba mnie zdrowo powaliło

                              a Amelka charczy, ma cały nosek zawalony ale już śpi, zasnęła mi w 3 minuty..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czacza- ale masz akcję kulinarną!I to wszystko dla Waszej trójki???

                                u mnie M wychodzi do pracy jak dzieci śpią, a wraca jak już dawno śpią chłopcy przed zaśnięciem co chwilę wstawali i pytali "tata?" ale za to robimy sobie wspólny długi weekend

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X