Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    hej Morelkaa u nas w miare tzn Dominik juz lepiej sie czuje a tak to tez nic sie nie zmienilo rozmawiamy ze soba ale to takie naciagane...
    A gdzie reszta dziewczyn?cos tu pusto od rana)







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      cześć dziewczyny!

      my po lekarzu i zakupach..
      lekarka zajrzała w każda dziurkę Amelii i stwierdziła że nie widzi nic niepokojącego ale nadal mam przemywać i robić nasiadówki z rumianku, dostałam tez zalecenia żeby kupić jej kwas mlekowy by odbudować flore bakteryjną i kupiliśmy Dicoflor 30 i ma dawać jej przez m-c..

      a teraz Amelia bawi się swoimi nowymi butami, lata w nich jak opętana, zakłada i ściąga na zmianę, kupiliśmy Geox'y - super są, choć w portfelu troszkę lżej mam nadzieję, że przez całą zimę wytrzymają..
      kupiliśmy też dla Emilki zestaw Johnson's Baby ten na spokojny sen, jakiś płyn 2w1 do kąpieli i do włosków i krem do ciała - skromny prezent ale trudno..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Czacza-to dobrze ze z Amelka ok)
        fajnie ze zakupy sie udaly ja sie szykuje do wyjscia jade do kuzynki robic sie na bostwo przed jutrzejsza imperka-Miniu zostaje z tata troche sie stresuje jak zwykle bo bywam zmeczona ale lubie go miec przy sobie)ale za to biore ze soba Matiego malo czasu spedzamy razem wiec trzeba to wykorzystac ze chce jechac haha)







        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          to Izka przyjemności i zrelaksuj się trochę
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Hej. U nas nocka z wymiotami Miłosza. Leciało z niego. Cały czas śpi. W końcu zarejestrowałam się do lekarza, bo od rana zaczał zwracać czym popadnie. Całą nasza pościel zahaftował, więc teraz robię wielkie poranie- oby nie padało. Gdy zaczęłam wszysto prać (misie, ciuszki i pościel), to Dawid poszedł do pokoju i wysikał sie na tapczan. Myślałam, że szału dostanę.Gdy zaczęłam karmić Milosza, to uparł się, że chce chleb razowy. Chciałam mu dac tylko kawałek i tak mnie ugryzł, że przegryzł mi cały palec wskazujący i paznokieć na pół. Myślałam, że z bólu nie wyrobię. 15 min wyłam z bólu. Teraz nic nie moge robić tym palcem.

            Lekarka powiedziała, że mam dać difergan, a jak po tym nie przejdzie i do 18:00 nadal będą wymioty, to mamy skierowanie do szpitala Oczywiście z lekarzem były cyrki, bo to nie mój rodzinny, a ja nie chcę się tu przepisywać póki co. Ale przyjęli nas i było sympatycznie.

            Dawid spał do 8:20 co do niego kompletnie nie podobne i teraz nie moze zasnąć. ach...

            pozdrowienia dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Kasia widzę, że nie za fajnie jest z Miłoszem, właśnie, to już za długo trwa, musi się bardzo męczyć - biedak
              a Dawid to niezły łobuziak się robi..
              a co do palca to rób sobie zimne kłady i załóż mokry bandaż czy czymś tam sobie owiń żeby cały czas było chłodno, to na pewno przyniesie Ci ulgę..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Widzę dziewczyny że u Was to się dzieje!!

                Dużo uścisków dla tych chorutkich i poobijanych!!!

                KAsiu jak czytam o Twoich chłopcach to nie wiem czy się śmiać czy płakać Na pocieszenie powiem Ci że mój Antoś jest taki sam jak Dawidek. Mówie że nie wolno a on i tak robi. Mogę w kółko coś powtarzać, a on i tak swoje. Najgorsze, że psoci się Julce. Tzn. chce się z nią bawić, ale nie rozumie, że ona jest za mała. Przytula ją i popycha,a ona wtedy płacze. Za nic nie potrafi zrozumieć, że nie ma tak robić.
                A jeśli chodzi o gorące jedzenie to też mi kiedyś płakał, że chce kisiel który był gorący. W końcu się wkurzyłam i mu go dałam (gorący) i kazałam jeść. A że dziecko nie głupie wiedziało że się poparzy i przestał się domagać.. Dziwny sposó ale zadziałał. Teraz jak domaga się gorącego, wystarczy że mówi że dam mu ale jest gorące i musi uważać i sam stwierdza, ze nie chce jednak
                Już mi też czasami sił do niego brakuje...

                A moja Julka też chorutka, tzn przeziębiona. Leci jej z noska ciurkiem. Wczoraj gorączkowała, ale dzis już lepiej.

                Pozdrawiam
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  mroovcka- rzeczywiście Antoś podobny do Dawidka. Dziś Miłosz cały czas śpi- chyba się ustabilizowało. Dawid nie rozumie, że Miłosz jest chory,, każe mi bym go rozbierała do majtek, kładzie się koło Miłosza i myśli, że to zabawa w spanie. Najgorsze, ze jego ulubina zabawa, to skakanie po tapczanie i tym samym raz po raz skoczy na Miłosza. Żadne tłumaczenia ani kary nie pomagają w dodatku zabiera mu misie- bo jak to Dawid- musi mieć wszystkie dla siebie

                  co do akcji z gorącym jedzeniem, to też to stosuję. Denerwuje mnie jednak, ze póki na własnym języku" sie nie przekona, że gorące, to nic innego mu nie przetłumaczy.

                  czacza- z palcem, to się pewnie będzie ciągnać tygodniami- dopóki mi paznokieć nie zejdzie. w Tunezji zbiłam sobie 1 palec od nogi (był aż czarny) i do dziś mnie boli, gdy któryś synek mnie nadepnie- a to już ponad miesiac minął. Tak mnie urządził miłosz z tum palcem, że brak słów. Żeby aż paznokieć do krwi przegryźć??? skąd Oni mają tyle siły w szczękach dziś lekarka nie mogła sobie dać rady, by mu gardło sprawdzić- tak zaciskał ząbki

                  Skomentuj


                    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                    No właśnie jakoś mało Nas tutaj!!Dziewczyny odzywajcie się

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Kasia jak Miłosz, przechodzi mu już? no i jak Twój palec?
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Palec- masakra!

                        Miłosz spał cały dzień (z przerwą na lekarza) i obudził się o 16:00. I zaczęło się! godzina histerycznego płaczu- nic nie pomagało. Dodatkowo mu wychodzi górna 5ka. Ale po godzinie udało mi się go namówić by coś zjadł. Okazało się, że płakał pewnie z głodu i bólu brzuszka. Bo jak zasmakował gryz chleba z masłem, to zjadł 3 skibki i od razu zaczął się bawić, śmiać, teraz szaleją z tatą. Kamień z serca mi spadł.

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          no to super, dobrze, że odzyskał wigor, no nie dziwne że był głodny skoro cały czas wszystko zwracał, oby się to już nie powtórzyło..
                          a co robisz z tym pacem w ogóle, masz jakąś maść czy coś na obicia i opuchnięcia?
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            wzięłam tylko ibupfom przeciwzapalnie. Cały czas piszę na laptopie (w końcu musze nadrobić zaległości do pracy skorą M wcześniej skończył), więc owinięty palec jeszcze bardziej by mi przeszkadzał. Ale z pracami domowymi i kąpielą mam spokój. Mój M się przez weekend tym zajmie.

                            A jak Amelka po nasiadówce?
                            Mroovcka- jak przeziębienie córci?

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              wydaje się, że jest o wiele lepiej, mogę nawet zajrzeć w dziurkę i nie buntuje się tak bardzo, ale u lekarza płakała strasznie jak już jej pieluchę zdjęliśmy bo wiedziała co ją czeka..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Amelia znów ma niefajna kupkę, ja już nie ma siły
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X