Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    itka ubierz się na luzie, jakaś bluzeczka (tunika) i jeansy - najwygodniej i zawsze na czasie
    ja idę na roczek też w sobotę i nadal nie mam się w co ubrać jutro mamy jechać do Malty, może coś kupię..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Co za dzień. Miłosz znowu zwymiotował na dywan, później dopadło go totalne rozwolnienie. Nic nie chce przełknąć, tylko kilka paluszków. Gdy zawołał na nocnik i poszliśmy do łazienki, Dawid w tym czasie tak szalał na tapczanie, że nie zawołał o nocnik i zsikał sie na 2 grube poduchy, które mamy jako oparcie. Wszystko do prania. Już mi ręce opadają.

      Daję Miłoszowi Floridrala, ale biegam koło niego jak głupi osioł i na wszystkie sposoby prubuję podać, a On nie chce pić, bo od razu wie o co chodzi. Tylko malutkimi łyczkami, a ma do wypicia 200 ml

      Dawid jest dziś tak nieznośny, że już wychodzę z siebie. Prawie wystawił drzwi z futryny, biega po całym mieszkaniu i co chwilę się wywraca albo uderzy, gdy ugotowałam budyń, 15 minut krzyczał, że chce- nie pomogły żadne tłumaczenia, że gorące- chciał "już i koniec". Ale najgorsze: gdy już ugotowałam, Dawid wszedł na krzesło i dotknął gorący palnik po gotowaniu. Milion razy mu tłumaczę i nic nie pomaga- żadne sposoby! Miłoszowi raz powiem i wystarczy. Do Dawida nic nie dociera- nawet Miłosz cały czas za nim chodzi i mu tłumaczy machając palcem "nie-nie".

      sunny- to nieźle jesteście zaawansowane
      itka- najlepiej coś przez Ciebie ulubionego- swoboda to podstawa

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        o jejku Kasia Ty to dopiero masz przeboje, ale i tak Cie podziwiam, że jeszcze to wszystko ogarniasz.. ale co się dzieje, że Milosz znów wymiotował, zrób mu ścisłą dietę, ryż i sucharki, może coś z perystaltyka jelit, taka dietka powinna mu pomóc..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

          Witam witam kolejna podlasiankę choc przyznam że mało nas tutaj
          pozdrawiam i piszcie...





          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            dzięki za rady)
            Kasia-jak Ty to ogarniasz to ja naprawde nie wiem i podziwiam Cie ogromnie.
            Bylam dzis Matiemu zmienic szkole teraz z okna ja widze-juz mi na wagary nie pojdzie
            A Dominik po 18sobie tanczyl zakrecilo mu sie w glowie bo on w kolko tanczy i uderzyl sie o taboret-od razu krwiak mu wyskoczyl-tuz obok oka-biedny bardzo plakal(szybko lod przylozylam ale i tak mu napuchlo
            A z weselszych rzeczy-mam wrazenie ze troche schudlam)albo tak mi sie wydaje hehe







            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              chwila nieuwagi i rozlal moja herbate-na siebie i na moja CZYSTA wczoraj zmieniana posciel wrrr do tego rozdarl saszetke rece opadaja ...a postawilam na gornej polce nie wiem jak on to robi







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                widze dzieci szaleja moja tez heeh juz sie lepiej czuje to szaleje tanczy przed chwila chodzila w spodnicy po cycki i pila wode z kranu
                itka a twoj drugi syn ile ma lat?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  itka- wagary??? na samą myśl o szkole dzieci mam ochotę łapać się za głowę

                  Miłosz wypił tylko połowę leku. Wieczorem z mlekiem+lek biegałam za nim godzinę. W końcu się poddałam i zrobiłam zwykłe mleko-wypił od razu. Co do jedzenia, to nawet kęsa nie chce wziąć. Dobrze, że pije.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    No i mamy po jednym dzieciaczku... ale wszystko przed nami

                    Na wieś nie jedziemy,zdecydowaliśmy się zostać w domu, bo mąż jeszcze średnio się czuje...więc czeka nas długi wspólny weekend.Może gdzieś się wybierzemy, ale znacznie bliżej

                    Dobrej nocki laseczki

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z lubuskiego

                      Cześć ja jestem z Żar i czekam dopiero na swojego szkraba

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Sunny-ma13lat prawie14(okropny wiek
                        Kasia- ja tez sie lapie za glowe co mnie jeszcze czeka to nie chce nawet myslec...
                        Dominik tez nie chce brac lekow ucieka na widok lyzeczki ale jakos po trochu udaje mi sie mu dac)
                        Dobrej nocy zycze lece do spanka







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czesc dziewczynki ?

                          jak zdrowko Waszych maluszkow?

                          my dzisiaj mimo pogody wyruszlismy z ciotka i jej chlopakami na miasto..
                          oj dzialo sie
                          na facebooku fotki beda

                          a tak to bez zmian.. z M. ciagle niezbyt..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Dzień dobry z rana My już nie śpimy od 4ej ale ostatnio to nic nowego
                            Ale weszłyście na tematy... Swoją drogą to nieźle się dobrałyśmy, bo ja też nie mam ojca, najpierw jak miałam roczek to rodzice się rozwiedli, a jak miałam 7 lat ojciec został zamordowany. Tak naprawdę to ledwo co go pamiętam.
                            Co do bliźniaków, to pamiętam, że ja też przez pierwszych kilka wizyt u ginka upewniałam się, że to pojedyncza ciąża, bo moja teściowa jest z bliźniąt a takie rzeczy podobno się dziedziczy co drugie pokolenie... no cóż, nie tym razem
                            Miłego dnia dziewczynki


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Biedaki...od 4 rano u nas często w nocy jest półtoragodzinna przerwa w spaniu. Jeszcze pół biedy jak wypadnie między 5 a 7.30 ale jak zaczyna się balet o 3 w nocy to ja wymiękam... Ale generalnie nocki coraz lepsze więc nie narzekam...

                              Dorotka - mój dziadek też jest z bliźniąt, a babcia ponoć miała ciążę bliźniaczą... tylko jej nie donosiła niestety... więc mi też grozi

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Mi nie groziła , bo u mnie w rodzinie ani u męza nie było ale jakos sobie wkręciłam temat jak się dowiedziałam o ciąży nie wiem dlaczego.
                                U nas coraz lepiej małemu jakby apetyt wracał zjadł parówke i serek a to postep, nocka tez była super bo tylko raz mleczko zawołał, wiec jest ok.
                                Miłego dnia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X