Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czesc dziewczynki)strasznie dlugo mnie nie bylo ale jakos zawiesilam sie ostatnio... obiecuje poprawe
    Czacza-ominela mnie choroba Amelki-mam nadzieje ze juz ok trzeba bylo dzwonic jak siedzialas sama
    Kasia-najlepsze zyczonka dla chlopców)
    Morelkaa-nasi chlopcy w podobnym wieku-mój ma15m-cy
    Musze sie pochwalic ze Dominik od dwoch dni wola si-i chce nocnik)narazie tylko to grubszej sprawy nie zalapal ze mozna na nocnik ale kazdy sukces cieszy rozgadal sie tez ostatnio-mowi jedzie daj si wuja jajo moze troche niewyraznie ale mozna zrozumiec to opanowal a imienia brata-Mati nie moze powtorzyc czasem wola ti albo po prostu mama hehe a na tate wola tanta
    Czacza-rajstopki kupilam sa swietne mam dla Amelki pizamke i spodenki dresowe-fioletowe a guziki to kwiatki







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć dziewczyny w niedzielne popołudnie.
      Pieknie znowu za oknem, żal siedzieć w 4 ścianach. No ale syn uznał, że dziś sobie pośpi i już od 2 godzin chrapie.
      Chyba wreszcie wyszliśmy z choroby! Jutro wracam do pracy a dziecko do przedszkola. Zachwycony nie jest, bo miał 3 tygodnie przerwy...

      Agatko, wszystko wam się ułoży. Karolcia przyzwyczai się i do młodszej siostry i do przedszkola. Jej teraz też nie jest łatwo, ale za kilka tygodni, miesięcy będzie ok. Co nie znaczy, że nie zaczną się inne problemy, jak kłótnie i bójki. Ale teraz zdrowia życzę przede wszystkim.

      Ola, jak wam wyszło nocne wstawanie męża do Justysi?
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        morelkaa widze ze jestesmy rowiesniczkami pochwalilabys sie swoim Adasiem
        czacza i jak mala?/
        ja panikuje lekko bo Oliwia ma 37,5 a raczej miala ale chyba jeszcze nie spadla tem a ja do tego w nocy sama bo krzychu w pracy do tego w nocy mi wymiotowala bo chyba cos zle pogryzla

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Napisane przez Sunny87 Pokaż wiadomość
          morelkaa widze ze jestesmy rowiesniczkami pochwalilabys sie swoim Adasiem
          czacza i jak mala?/
          ja panikuje lekko bo Oliwia ma 37,5 a raczej miala ale chyba jeszcze nie spadla tem a ja do tego w nocy sama bo krzychu w pracy do tego w nocy mi wymiotowala bo chyba cos zle pogryzla

          spokojnie, wszystko pomalutku. wpierw musze wszystko obczaic co i jak
          na tym forum sie robi

          a co chcialabys wiecej o Adasku wiedziec tak na wejsciu?


          na gorączke polecam czopki eferalgan.. naprawde sa skuteczne i szybko
          działają.. moj Adasko jak mial przez 4 dni ponad 40st.. to mu podawalam te czopki... i jakos te "trzydniowke" przezylismy...
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            itka oo znów jakieś ciuszki? super, z góry dzięki
            Sloneczko - dzięki, z Amelką już jest wszystko ok.. choć nie powiem ale wystraszyłam się tak wysokiej temp, nie miała jeszcze takiej. a co z Oliwia się dzieje, co to za wymioty?
            morelkaa - rozbujaj ten nasz wątek, bo nie raz trochę pada jakaś nowa krew i tematy się posypią

            wiecie co - ostatnio m się wygadał, że szykuje niespodziankę na naszą rocznicę, która niewątpliwie zbliża się wielkimi krokami, wziął ukradkiem wolne na tydzień i powiedział, że wyjeżdżamy, to co że na działkę, ale zawsze to odskocznia - kominek, winko i czego chcieć więcej
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              czacza
              to fajnie masz z mężulkiem.. przynajmniej macie gdzie pojechać, a nie tylko siedzieć w domku.. my w tym roku nie specjalnie przezylismy nasza rocznice, ale mam nadzieje, ze nastepnym razem moj M sie bardziej postara a nasza rocznica w lutym, wiec juz niedlugo

              co do dzialki, to daleko ja macie? kominek mmm.. tylko pozazdroscic
              my mamy działkę, ale na razie stoi i nic na niej nie ma, ale mam nadzieje, ze na
              lato juz jakas chatka tam bedzie

              sunny
              jak mała bedzie jeszcze wymiotowala, to idz koniecznie z nia do lekarza, bo to czasami moze byc objaw czegos powazniejszego :/
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                tak to się w sumie mówi, że to działka ale to drugi dom moich teściów, tam są spędzane weekendy, wszystkie święta i uroczystości rodzinne, jest bardzo przytulnie szczególnie gdy jesteśmy tam sami we trójkę.. naprawdę ładny domek z mega wielką działką koło Grodziska Wlkp. więc z przyjemnością tam pojedziemy, my rocznicę mamy 25.10
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  tak, czy siak.. fajnie macie
                  dobrze mieć takie miejsce, gdzie sie pojedzie i mozna spedzic czas tak razem..
                  bez obcych i wgl..

                  25.10? ooo... to za tydzień
                  to Kobitko wymysl cos specjalnego dla M.
                  kup jakas seksi bielizne czy cos
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    dobry pomysł..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hmmm... wiesz... np. przebranie pokojóweczki to niezly pomysl... do sypialni w szpilkach i takim przebraniu wejdz... na pewno bedzie mile zaskoczony i do tego schłodzony szampan, czy winko... zreszta co bede Tobie radzila.. na pewno bedziesz wiedziala jak mile ten czas wykorzystac
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        czesc dziewczyny !
                        nie odzywalam sie wczesniej ale tak jakos wyszło
                        jakas choroba mnie bierze,ucho boli i gardło do tego włosy....dramat
                        Emilka po testach piatkowych nawet ok,bylismy w szpitalu jakieś 1,5godz,pobrali 5-6 próbówek z krwią i w środe może będą wstępne wyniki,oczywiście może się tak zdażyć że nic nie wyjdzie a uczulenie dalej będzie mieć,ale mam nadzieje że coś się wyjaśni bo ja naprawdę jestem już umęczona tą pokrzywką
                        Jak będę coś wiedzieć to napewno dam znać
                        Wczoraj się wieczorem poparzyłam herbatą,że pół nocy siedziałam z zamrożoną kurzą nóżka na dłoni,aż się rozmroziła buhahahaha
                        spadam do łóżka bo czuję się fatalnieeeeeeee

                        miłej nocki dziewczynki

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czacza nie wiem co za wymioty moze cos zle pogryzla ? jutro ide do lekarza niech ja przebada i zaproponuje mi jakis nowy srodek przeciwgoraczkowy kurcze zazdroszcze inicjatywwy meza moj sie tak nie postara
                          morelka ja panikuje z ta goraczka bo mala tydz temu wyszla ze szpitala a znalazlysmy sie tam wlasnie przez goraczke
                          a kiedy dokladnie masz rocznice bo my tez w luty ale to ze tak powiem bycia ze soba nie slubna
                          no no jakie ja tu propozycje widze dla czaczy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hehehe noo wiesz... inicjatywa kobitek też musi być, zwłaszcza, że mężulek się postarał
                            wątpię, by mój coś takiego wymyślił, chociaż może go nie doceniam i jeszcze mnie zaskoczy my mamy rocznicę 22 lutego

                            czaczaa ktora to juz rocznica? bo nie doczytalam..

                            sunny a w ktorym szpitalu bylyscie? hmm... ja z moim musze uwazac na zapalenie pluc, bo dwa razy juz mial takie powazne i raz 10 dni bylismy w szpitalu..
                            koszmarnie te dni wspominam, ale nie powiem opieka byla dobra.. bylismy na ul.szpitalnej. no i musimy uwazac, bo jezeli bedzie sie zdarzalo tak powazne zapalenie,
                            to maly moze w przyszlosci miec astme etc.. :/

                            a co na gorączkę podajesz? jak maly ma gorączkę to na zmianę podaję mojemu wlasnie eferalgan mocniejszą dawkę i ibufen lub panadol.

                            wiesz co do wymiotów, to wiem, że przy gorączce też się one zdarzają, ale jesteś pewna,że to nie ma ze sobą nic wspólnego?

                            ja dzis lece po wyniki morfologii i moczu a jutro ide z malym do alergologa..
                            od sierpnia ma kurde wysypke na policzkach i nie schodzi... podejrzewam, ze to od jajka
                            a w rodzinie od str M. chrzesniak jego mial alergie a teraz jest astmatykiem.. :/
                            mam nadzieje, ze Adas nie bedzie mial zadnej alergii ani nic..
                            wgl od mojej str dzieciaki nigdy nie mialy zadnych powazniejszych przypadkow, a od str
                            M. same jakies dziwne rzeczy, a to astma, alergia, krtań.. :/

                            eh dobra kkoniec zlego..

                            miłego dnia
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              A dzięki - jak wyszło? Tak średnio na jeża jak to się mówi... A było tak... Przed 9 położyliśmy Justynkę spać... koło 10 my się kładliśmy i się obudziła... zawsze o tej porze się budzi jak moje łóżko w jej pokoju zaskrzypi... no więc powiedziałam mężowi że mu ją jeszcze uśpię... skoro jeszcze się nie położyłam... Mąż w łóżku, Justynka usnęła... o 12 się obudziła i płacz, szybko się kapnęła że coś tu jest nie tak No i tak płakała że też wstałam po kilku minutach, bo to nie miało sensu... ale mąż twardo dalej się położył w jej pokoju... więc ja poszłam do drugiego... ale koło 3 obudziła się i udało mu się uśpić ją na rękach, a ja nawet nie słyszałam tak więc obudzili mnie dopiero przed 5 na cyca... Ale generalnie jestem trochę przerażona odcycaniem jej w nocy, które kiedyś tam mnie czeka... No i apropo odcycania, to mała już ładnie je w dzień, jeszcze czasem usypia przy cycu, ale staram się ją odkładać zanim zaśnie... i cyce już lekkie jakoś szybko to idzie... szybciej niż przypuszczałam.... A wczoraj w nocy zasnęła ze smokiem i przeciumkała swoje pory pobudki o 22 i 24 i dopiero o 3 się obudziła, pociumkała cyca przez chwilkę - naprawdę mało zjadła - i zasnęła do 5 smoczek to dobry wynalazek

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                witam nareszcie mam chwilke..

                                morelkaa witam Moj Antos tez mial wysypke na policzkach. ktos kiedys komus powiedzial ze to moze byc od mleka modyfikowanego. jakies 2-3 miesiace temu przeszlismy na krowie i wysypka zniknela. julka tez ma. ale dostala zanim zaczela jesc cokolwiek innego poza moim mlekiem, wiec nie mam pojecia co to. lekarka podejrzewa skaze bialkowa, bo niby ja tez mialam/mam? - nie wiem bo nadal nie jest to zdiagnozowane - to tylko domysly.

                                sloneczo - nie zazdroszcze przezyc!! Antos w noc przed 2 urodzinami dostal pierwszy raz goraczki wysokiej. mial 39,5. bylam przerazona. Zbyszek spal z nim w pokoju i co godzine, pol godziny sprawdzal mu temperature, zeby za bardzo nie podskoczyla. a co dopiero gdyby drgawak dostal!!??
                                Antek jak ma goraczke zawsze wymiotuje. jak obnize to jest ok, ale jak wzrosnie to zaraz wszystko oddaje.
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X