Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    czołem dziewczyny!
    dawno nie pisalam, co nie znaczy, że nie czytałam. jakos mam lenia pisanego
    cieszę sie, ze smyki nam pięknie rosną. mój niestety ma anginę, wiec ten tydzień siedzimy w domu na antybiotyku ale to nic, 12 lipca lecimy na Rodos!!!! juz nie moge sie doczekać. oby tylko Małemu sie podobało, bo ja duzo nie wymagam. plaza, słońce i pare osób chętnych zająć sie Filipem

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Hejka dziewczynki,
      Dorotko , tak narazie jestem w Warszawie , zreszta mam tyle wizyt po lekarzach że raczej w lipcu na długo nigdzie nie pojadę , zresztą nawet nie planuję.
      Oleńko , ja od smykolandii mieszkam kilka przystanków, u nas tez bardzo zielono , tylko ławek jest mnóstwo , tu byś z tym nie miała problemu , samych placów zabaw to mam ze cztery w bliskim sąsiedztwie, a wózeczek fajny , z tego co dojrzałam to chyba firmy baby design , my tez mamy taki tylko model sprint.
      Irenko ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu , ja to jestem taka wodziara że nawet w kałuzy bym sie kąpała jakby dało radę a juz palmy i plaża na pieknym Rodosie to full wypas, wiec zycze Ci udanego wypoczynku i bardzo sie ciesze że u Ciebie wszystko ok.
      Last edited by grabusia4; 02-07-2010, 09:20.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Moja Julka to od kiedy jest cieplej to rzadziej je...
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Grabusia - to jak tak zachwalasz, to kiedyś odwiedzę te Twoje okolice bo ja to taki włóczykij trochę jestem, nie lubię za długo siedzieć w jednym miejscu

          Irenka - dużo zdrówka dla FIlipka - oby się szybko wykaraskał z tej anginy - no i fajnie że macie taki urlop, na pewno odpoczniecie Ja to na urlopie to pewnie odpocznę za rok bo teraz to nie wiem jak to będzie z małym dzieckiem i do tego ze starszą córką męża... będzie owszem nas dwoje ale i dwójka dzieci. Ale może babcie będziemy często odwiedzać a dziadek nie może się doczekać żeby zobaczyć wnuczkę, nie bardzo może przyjechać, a i dla małej za daleko żeby jechać na weekend, więc poznają się dopiero w sierpniu

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Oleńko , zapraszam , wpadaj kiedy chcesz , ja i tak na razie w domku.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hej dziewczynki
              Super że nie muszę chodzić do pracy.Wczoraj to jak wyszłyśmy rano to dopiero wieczorem przyszłyśmy.
              Ola super wózeczek dla Justynki kupiłaś, kolorek mi się podoba
              Irenka zdrówka życzę dla Filipka a i zazdroszcze wyjazdu na Rodos ja w tym roku wybrałam Polske ze względu na mój stan.
              Uciekam bo jadę z Karolinką do teściowej, zostawię ją i ide do sklepu i do fryzjera, buziaki pa


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Agata - fajnie że masz już zwolnienie Daj znać kiedy idziemy na spacerek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ola, sliczna spacerówka, ale dziecko to chyba pożyczyłaś. To nie możliwe, zeby dwumiesięczna Justynka była taka duża.

                  Irka, zdrówka dla Filipka. I udanego wypoczynku wakacyjnego. Pwnie kompletujesz wakacyją garderobę, co?

                  Agatko, to masz teraz "wakacje" na L4. I możecie z Karoliką korzystać z uroków lata.

                  A u nas, po dwóch miesiącach spokoju, znowu katar. Oby nie ciagnął się tak długo, jak ostatnio, bo lata szkoda, a z zakatarzonym Łukaszem trochę obawiam się wybrać nad wodę.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Najwidoczniej ją dłużej przenosiłam niż tydzień, że taka duża

                    Dziewczynki leczcie te katarki - mam nadzieję że szybko dzieciaczkom przejdzie... bo szkoda pogody...

                    dobrej nocki

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ola dziś przyjeżdza do nas moja mama, ale od środy możemy się umówić na jakiś spacerek


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Oki Trzymam za słowo Bo mi się ostatnio jakoś nudzi... i brakuje mi towarzystwa...

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          czołem dziewczyny! my sie w dalszym ciągu kurujemy, teraz juz razem, bo Mały mnie zaraził Zrobiłam syrop z cebuli i pijemy na zmianę. Kupiłam też dla Małego tran i mam zamiar go uodparniać przed okresem jesienno-zimowym. Juz nie mogę sie doczekać wyjazdu. Oby zdrowie dopisało.
                          Dziewczyny, po powrocie piszę się na jakieś spotkanko, ale tylko w weekend. Wiec jak by co to krzyczcie

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć Dziewczyny.
                            U nas, podobnie jak u Irki, katar nadal, na dodatek przeniósł się na mnie i męża. Ale nie podddajemy się. Walczymy i korzystamy z pięknej letniej aury.

                            Dziewczyny, lato w mieście bywa męczące i nudne, ale jesli znacie jakieś stronki, gdzie można dowiedziec sie o ciekawych wydarzeniach w stolicy, to może podpowiadajmy sobie na forum. Wrzucajmy informacje albo adresy. Bo czasem jest tak, że o fajnych akcjach dowiadujemy sie po fakcie. A tak naprawdę wiele sie dzieje.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              I przykładowo, przed chwilą znalazłam:
                              www.lato.warszawa.pl - o akcji Lato w Mieście
                              A konkretnie zaproszenie na jutro na przedstawienie lalkowe dla dzieci:
                              http://www.lato.warszawa.pl/lato,5,3...l?locale=pl_PL
                              Lub w kolejny wtorek:
                              http://www.lato.warszawa.pl/lato,5,3...l?locale=pl_PL

                              Gdybym była na miejscu, pewnie bym sie wybrała.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Dziewczynki leczcie się!! Mam nadzieję że Wam szybko przejdzie... A my dziś na szczepienie... nie lubimy tam chodzić ale przynajmniej wrócimy zważone

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X