Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    chyba już nie ma tak wysokiej gorączki, uff, wrócił jej humor i oby tak dalej.. niedługo m wróci z pracy więc nie będę już sama
    Boże jak to boli mamine serce gdy coś niedobrego dzieje się z dzieckiem
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Czacza- myślę, że przy tej temp okłady strasznie drażnią. Gdy Miłosz miał ponad 40, to dla niego była wielka ulga. Od razu widzieliśmy po twarzy, że czuje błogość.

      I jeszcze bardzo ważne wydarzenia.
      Wczoraj wieczorem bawiłam sie z chłopcami w przytulanki i atrzę... Miłosz ma trzy piątki!byłam w szoku. Myślałam, że to czwórki. Liczę, liczę, liczę...a to piątki. Wyszły bezboleśnie, bez marudzenia, bez problemów ze snem. Całe ząbkowanie przechodzi idealnie. Za to Dawidek cały czas się męczy. Dziąsła twarde, wszystko gryzie. W końcu przed chwilą wyciągnęłam po kilku mies bobodent i udało mu się ponownie zasnąć. Tak różnie to przechodzą.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Kasia no widzisz a pytałam o piątki
        jeny jakby Amelia miała 40 stopni to chyba bym dostała zawal serca.. ta temp. była właśnie podczas trzydniówki? a w ogóle jak lekarze ją diagnozują, przecież temp może być przyczyną wszystkiego a skąd się bierze w ogóle trzydniówka i skąd wiadomo,że to właśnie to? byłaś wtedy u lekarza?
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja sama zdiagnozowałam. Obracam się w medycznym środowisku- że tak to ujmę i raczej nie mam problemów z tego typu rzeczami. Trzydniówka to bardzo wys temp przez 3 dni,a później wysypka. U chłopców wysypka była minimalna, tylko w 1 miejscu,ale zauważalna.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Ola, co do wagi to ja muszę, bo nie mogę na siebie patrzyć ale przede wszystkim ze względu na kręgosłup. Już wcześniej miałam z nim problemy, a teraz po ciąży, z dodatkowymi kg i nosząc małą to już w ogóle tragedia. Są dni że ruszać się nie mogę, już nie mówiąc o dźwiganiu małej, a ona przecież nie będzie coraz lżejsza... Także ja tak czy inaczej musiałabym ze 2 razy w tyg. chodzić na basen. A dowiedziałam się że moja firma ma takie pakiety na baseny, siłownię itp. na kilka tysięcy obiektów w całej Polsce. Kiedyś to kosztowało 115 zł, teraz niestety podnieśli do 160 zł, ale myślę że nadal się opłaca, bo chodzę gdzie chcę, kiedy chcę i jak długo chcę.
            A z karmieniem to dzisiejszy dzień pomógł mi już ostatecznie podjąć decyzję (dlatego się wcześniej nie odzywałam). Mała obudziła się o 4.30 wyspana oczywiście i dostała 2 razy cyca. Tak mi zaczęła ulewać i tak ją męczyło, że non stop ryczała. Aż odwołałam naszą dzisiejszą rehabilitację bo nie miało to sensu. W końcu obie padłyśmy chyba ok 14 to pospała 2,5 godz., taka biedna zmęczona była. Także nie ma sensu, żeby tak się męczyła. Teraz będę sukcesywnie coraz rzadziej ją karmiła piersią i kończymy tę imprezę.
            Nie mam pojęcia ile Wiktoria waży. Miesiąc temu ważyła 5700, teraz będę u lekarza dopiero 2 listopada, także się zważymy. Myślę że jakieś 6,5 - 7 kg.
            Grabusia, i jak tam, trochę lepsze samopoczucie po zakupach? co do spotkania, to znasz mój nr, dzwoń w nocy o północy i przyjeżdżajcie
            Agatka, wklej jakieś fotki Hani i daj znac jak tam u lekarza


            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Dorcia Zadzwonie po niedzieli , dzis jestem troche uwieziona bo mam troche sprzątanka w domu bo na weekend wybywamy do Modlina , jade do chrześniaka na pierwsze urodzinki, jakby co to Ty mój numer tez masz , więc mozesz mi napisac kiedy Ci najlepiej bedzie pasowało.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Dorotka, współczuję problemów przy jedzeniu i powiem Ci że Ci zazdroszczę podjęcia decyzji, ja nie miałam odwagi i jest jak jest... a teraz to trwa dużo dłużej... ale też nie przesadzaj, nie zrób tego za szybko - bo cyce też to odczuwają! A co do spotkania, to ja też chce!!!!! No i jak odstawisz małą, to wszystkie diety stoją otworem - ja też się nie mogę doczekać...

                A mój mężuś postanowił sobie że w sobotę będzie wstawał w nocy do małej żebym ja się mogła wyspać, że będzie jej dawał herbatkę, ew mleko... Trochę nie wyobrażam sobie tego... ale skoro tak chce to niech mu będzie, nie będę mu bronić ale obawiam się że mała się rozwyje i nie będzie chciała nic z butli i i tak skończy się na cycu... Wydaje mi się to trochę bez sensu... ale skoro mężuś się wczuwa i chce pomóc... to chyba głupio byłoby tą pomoc odsuwać nie???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Agatka - Twoja Karolcia przechodzi dwie bardzo wielkie rewolucje w życiu: przedszkole i młodsze rodzeństwo. Calutki jej świat stanął do góry nogami. Na pewno przyzwyczai się, ale musi upłynąć trochę czasu. No i musisz jej okazywać dużo ciepła i miłości. Na pewno dacie radę i niedługo wszystko już będzie tak jak trzeba Trzymamy za Was kciuki

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Oleńko jak mężus chce to nie bron , spróbuj , a nóz widelec sie uda i troszke sobie odeśpisz..

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      czacza- jak Amelka? Spadła coś temperatura?

                      Ja położyłam chłopców i zabieram się za pakowanie. Bardzo się cieszę na wyjazd do rodziców. Zmiana otoczenia dobrze mi zrobi-a chłopcom na pewno

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        dzięki Kasia - nocka minęła spokojnie, Amelka nie miała już temp, dziś po lekarzu jestem nie pocieszona, pod jednym względem się cieszę - bo okazało się, że jednak ten cholerny ząb był prowodyrem ale niestety znów cewka moczowa i cala pipka jest zaczerwieniona i muszę jej znów zrobić badanie moczu i posiew lekarka stwierdziła, że odczuwa, że Amelkę może boleć przy pęcherzu bo nie chciała sobie dać zbadać brzucha muszę ją obserwować czy boli ją gdy się załatwia.. znów cala jestem zmartwiona BUUUUU
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Niestety u dziewczynek częściej dochodzi do stanów zapalnych cewki. My na szczęście jeszcze nie mieliśmy z tym do czynienia. A to rzeczywiście może ją boleć. To przed Tobą znowu "zabawa" z woreczkami na mocz.

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            byle tylko z woreczkami najgorsze jest to, że na posiew musi być wszystko mega sterylne i mocz powinien być ze środkowego strumienia i od razu do pojemniczka.. więc czeka mnie latanie za Amelią i łapanie moczu w locie ha ha
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Kasia a wiesz co najczęściej może być przyczyną? to nie jest nic groźnego, nie?
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Z tymi woreczkami i pojemnikami, to jest cudowanie. Nie ma szans, by nie wyszły jakieś bakterie. Oby tylko wynik nie był przez to za bardzo zafałszowany.

                                Ja przez przyszły tydz nie będę za wiele pisać. Ale w niedz i pon muszę być w Poznaniu, bo idę do pracy, więc może znajdę chwilę.

                                A teraz HIT dnia.

                                Zamówiliśmy chłopcom torciki i zadzwoniliśmy do najbliźszych, by przyszli na 18:00 na kawę. dziadkowie i chrzestne. Wiecie co moja teściowa odpowiedziła mężowi? "nie przyjdę, bo nie mam czasu- muszę piec placki" (w niedzielę urządza swoje imieniny. Myślałam, że mnie szlak trafi! jedziemy do rodziców, zeby wszyscy mieli blisko, zapraszamy bez żadnych obowiązków, mieszka 5 minut pieszo od nas i taki tekst. Aż się cieszę, że w niedzielę nie będę na tych jej imieninach. Nie pracuje, cały dzień totalne wolne, a raz do roku na godz nie moze przyjść bez pokazywania swojego FOCHA! Znając życie i tak sie pojawi, bo w końcu można sobie pojeść. Ale już mi humor popsuła!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X