Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Dorcia , daj znac kiedy sie spotykamy, nie odpuszczę Ci chce zobaczyc Wiki!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć Grabusia Jak tam po urlopie?? No i jak jakieś większe spotkanie to ja też się piszę z Justynką

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        ja ciuszki czesto kupowałam a oszołomie, szczególnie bodziaki bo mozna było trafic na tansze nawet 3paki , poza tym mam bazarek i koło mnie jest sklep z tanimi ciuszkami dla dzieci , lubie go bo maja ładne markowe , nie zniszczone ciuszki w fajnych cenach, jak na dokupienie garderoby to super jest , no i nazywa sie Filipek..

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          No i Grabusia, może Ty mi pomożesz, szukam taniego sklepiku z ciuszkami dla dzieci...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Razem pisałyśmy... a gdzie jest ten bazarek?? Dojadę tam jakoś z centrum?

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
              Cześć Grabusia Jak tam po urlopie?? No i jak jakieś większe spotkanie to ja też się piszę z Justynką
              fajnie by było w koncu bysmy sie spotkały....
              a na urlopie było ok, coprawda mały mi przychorował , zaraził sie katarkiem od mojego chrzesniaka ale szybko przeszło , potem wróciły plesniawki co było do przewidzenia , ale tez zaraz je zwalczylismy wiec ogólnie było dobrze, no i na weselu poszalałam z mezem bo juz nie pamietam kiedy bawilismy sie bez małego..

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                Razem pisałyśmy... a gdzie jest ten bazarek?? Dojadę tam jakoś z centrum?
                przyjedź do mnie to razem pójdziemy, jak bedziesz chciała..
                na bemowo na pewno dojedziesz z centrum.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Propozycja nie do odrzucenia

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Czacza-głowa do góry musi być pogoda no jak inaczej)
                    my dzis skaczemy z radosci po wizycie u onkologa okazalo sie ze Miniu zdrów jak rybka a guzki to powiekszone węzły chlonne)poplakalam sie z radosci







                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      itka - o rany, jakie guzki, pisałaś o tym czy ja nie doczytałam? ale dobrze, że to fałszywy alarm..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ola, to wracając do ubranek, na allegro przecież możesz wpisać Warszawę i odbiór osobisty. Wyszukasz sobie przed kompem, a później pojedziesz i obejrzysz na żywca. Powiem Wam że ja jakoś ostatnio wszystko tam kupuję, np. dla małej to mam kilku sprawdzonych sprzedawców i już wiem, że jakościowo mają fajne rzeczy. Ostatnio np. kupiła jej rajstopki z Disneya po 6,80, a jak patrzyłam w sklepach takie badziewne są po ok 15 - 20 zł, więc jak zamówiłam 5 par to nawet z kosztami transportu mi się opłacało
                        Co do pieluch, to Ola baaardzo Ci dziękuję ale niestety my już też ostatnie opakowanie 3-6 oddaliśmy mojej szwagierce, bo nasza mała dupka przestała się mieścić
                        Ola, Agatka, jakby co to zapraszamy Jutro i w czwartek mamy na 12 rehabilitację, w piątek wyjeżdżamy do teściów tak jak Wam wspominałam. Mówię Wam, to jest jakiś horror, z tą budową. Dzisiaj pytałam dozorczynię czy chociaż nam zrobią jakieś prowizoryczne dojście od parkingu do bloku, a ona że tak, jak już skończą budowę Także teraz będzie wesoło, jak zacznie padać deszcz a później śnieg a my będziemy chodzić przez trawnik...


                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Hej!
                          Pogoda faktycznie paskudna. Antka dziś normalnie nosiło.

                          Chciałam się pochwalić, że Antoś w dzień już bez pampersa chodzi
                          W osbotę miał pierwszy "suchy"dzień A było to tak ze we wtorek (po poludniu) po raz kolejny postanowilam sprobowac. w środe raz sie udalo ze Antek zawolal i zrobil na ubikacje. Byl to taki przelom ze poszlam za ciosem. pierwsze dwa dnibyly bardzo mokre, a trzeciego juz tylko jedna para spodni
                          no a w sobote bylo sucho i w niedziele prawie tez. raz nie zdazyl dobiec do kibelka bo byl na dworze. czasami jak robi cos absorbujacego to za pozno zawola. Ale jestem bardzo zadowolona. (jedyny minus ze jak przebudza sie o 7 to zaraz biegnie do lazienki i musze wstac :/)

                          itka co do guzkow to Antos tez je ma i to tez wezly chlonne. Mial serie badan i wszytskie powazne choroby wykluczyli. tylko ze nikt nie wie dlaczego ma je powiekszone. z poczatku obwiniali infekcje - bo zauwazylismy te wezelki jak chodzil do zlobka jeszcze. imialy sie utrzymac do miesiaca a on ma je juz pol roku. nie mam pojecia czy drazyc temat czy dac sobie spokoj. A Tobie co powiedzieli na ten temat?
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Mroovcka mi powiedzieli ze to tez przy alergiach sie pojawia a Miniu jest alergikiem i zeby diete zmienic troche-tzn ograniczyć nabiałspróbujemy. gratulacje dla Antosia zuch chlopak)
                            Czacza-nie pisałam o tym bo wiesz jak jest...przesylam duzo slonca na wyjazd przyjemnosci i odpoczynku. pogoda fatalna a ja musze do szkoly pojechac jakas durna deklaracje zlozyc ze do egzaminów koncowych przystapie w kwietniu(a deklaracja do30wrzesnia-paranoja







                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Dorcia , to na którą mnie zapraszasz, bo jakos sie gubie w twoim planie dnia
                              co do necika masz racje , ja tez cos czasem upoluję..

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Dorotka, jak masz jakiś fajnych ulubionych sprzedawców to wrzuć linka jeśli możesz, ja też patrzyłam za rajstopkami, spory wybór i pewnie tak kupię w końcu, Znalazłam gościa który podaje dokładne wymiary w centymetrach, więc zmierzę Justynkę i pewno coś dobiorę...

                                Jeśli chodzi o mnie to w środę nie bardzo mogę, ale jeśli Tobie i Grabusi by pasowało, to ja po prostu innym razem się spotkam. Bo pewno po takiej rehabilitacji też jesteście zmęczone i potrzebujecie odsapnąć...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X