Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Witam dziewczynki
    Moniczko dzięki na ktg ok, wszystko dobrze ale niestety brak skórczów więc czekam...strasznie mi się dłuży.. bardzo bym nie chciała żeby mi nie wywoływali porodu ale jak przez tydzień nic się nie wydaży to mam się zgłosić w 3 dobie do szpitala.
    Karolinka poszła dziś do przedszkola ale w weekend i pon/wt była w domu też miała katar i kaszel...też się zastanawiam jak długo pochodzi
    Po tej nieobecności znowu nie chciała iść był rano płacz ale potem się uspokoiła i poszła dlatego pójdę dziś po nią wcześniej tak po obiadku
    Ola a jak Justynka, lepiej już spi?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      a powielilo mnie troche)juz zapanowalam nad tym hehe mnie kreci w nosie wszyscy mamy katar jednak nas dopada(ale Dominik wesolutki spi jak suselek w nocy wiec chyba u niego ten katar przejdzie bokiem
      Kasia masz racje dopiero mając swoje dzieci doceniamy i rozumiemy naszych rodziców-lepiej póżno niż wcale)







      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        witam
        hehehe dzis ostatni dzień lata,dobrze że pogoda ładna,wiec dzis znowu spacer
        Wczoraj tak wymęczyłąm mojego potwprka że o 19,30 moja emilka oświadczyła że idzie spać i za 15 min już spała a dzisiaj obudziła sie o 9

        a wogóle to co tu za pustki??????

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Dzięki dziewczyny No u nas różnie z tym spaniem... Monia - to u nas jest odwrotnie niż u Ciebie. Justynka była dokarmiana od urodzenia i jadła dużo więcej modyfikowanego niż z cyca. Wszystko pozmieniało się w upały, a że nie chciała herbatek to dawałam ją częściej do cyca i przestawiła mi się. Próbuję jej na wieczór dawać butlę i jak to się uda to zwykle ładniej śpi, ale jak jest senna to chce do cyca i nie sposób ją przekonać do butli bo krzyczy i pluje. Także mi się dziecko przestawiło odwrotnie... Nie wiem co z tym zrobić, bo szczerze mówiąc wykańcza mnie takie wstawanie i żyję dzięki kawie

          Olcia - to kiedy ty do tego centrum jedziesz?? 24 - dobrze pamiętam?

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Czesć Dziewczyny. Ja tu podczytuję dzisiaj, ale zarobiona jestem.
            Jutro wracam do pracy, więc jakieś większe porządki chcę zrobić. W zasadzie to powinnam dziś odpoczywać, wykorzystać ostatni "wolny" dzień. Dziecko w przedszkolu, mąż w pracy, a ja do około 15 mam czas do dyspozycji.
            Zamiast tego juz mam za sobą pranie, mycie lodówki (wołała o to od dawna), porządki w szafce. A i tak to nawet połowa nie jest. Bo przecież i w necie troszkę pogrzebałam, i Dzień Dobry TVN podglądałam. Teraz radio włączyłam i słucham tego co Niedźwiecki w Trójce serwuje. Całkiem przyjemne... Takie akurat na koniec lata, poczatek jesieni.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ola, ty z kawą lepiej uważaj. Jedna ok, ale za dużo kofeiny pobudzi i Justynkę, skoro na cycu jest. Ciebie kawa stawia na nogi, ale ją też.

              Z dzieciaczkami to nie ma reguł. Każda mama sama musi odnaleźć sposób na swojego brzdąca.
              Był czas, że chciałam, by mi ktoś instrukcję obsługi do syna sprezentował.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                No właśnie ja chce taka instrukcje obslugi!!!!! A kawke rano pije...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  W zasadzie instrukcji do dzieci jest całe mnóstwo. Pomijając nawet te od teściowych.
                  Ja jedną miałam. "Język niemowląt" Tracy Hogg. Dość znana ksiązka i całkiem fajna. Kilka rzeczy z niej wprowadziłam do naszego życia. Ale dodam, że według testu osobowości zamieszczonego w niej mój syn zalicza się do kategorii "średniaczek", a to znaczy, ze jest dość łatwy w obsłudze. Łatwiejsze są tylko "aniołki".
                  Myslę, że ta pozycja może być bardzo pomocna dla większości młodych rodziców.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Ja nadal zawalona. Nie mogę oddychać przez nos. Takie rzeczy tylko mi się przytrafiają. Dzieci poszły spać- czas na prasowanie i pakowanie. Znając życie i tak najważniejszych rzeczy zapomnę

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Witam Mamusie! właśnie do Was dołączyliśmy razem z moim 5 miesiecznym synkiem Jankiem i będziemy dzielić się z Wami naszymi wrażeniami z dnia codziennego i ciekawostkami na temat sposobów wychowania i pielegnacji okruszków w innych częściach naszego globu zapraszamy Was na naszego boga!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        No przegladalam kiedys ta ksiazke i dostalam dola ze zle dziecko wychowyje, bo nie zasypia w lozeczku i wiele innych i odlozylam A wam co sie sprawdzilo z tej ksiazki??

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Już niewiele pamietam, ale w zarysie sprawdził się Łatwy Plan. Moje dziecko od urodzenia jadło co 3 godziny. Plus minus pół godziny. Ale nie wiem czy to zasługa mojego postępowania, czy po prostu tak miał.
                          I własnie zasypianie sie sprawdziło. Ale z tym też w zasadzie nie było problemów, wiec ponownie nie wiem na ile to moja zasługa, a na ile fakt, że nie przeszkadzałam swojemu dziecku.
                          Pocieszę Cie jednak, że Łukasz w łóżeczku w dzień spał dopiero po kilku miesiącach, wcześniej głównie na naszym łóźku. Ale udało się go przestawić na zasypianie samodzielne w łóżeczku, być może głównie dlatego, że skorzystałam z podpowiedzi, żeby dziecko odkładać zaraz po tym jak się uspokoi, a nie nosić aż twardo zaśnie. I zwracałam uwagę na zasadę trzech ziewnięć. I o dziwo to do tej pory sie sprawdza! Łukasz nadal zasypia po trzecim ziewnięciu!
                          No i pilnowałam regularnego rytmu dnia. Szybko zauwazyłam, że jak tylko wprowadziłam jakąś zmianę w harmonogramie dnia, Łukaszowi to nieodpowiadało i zaczynały sie problemy. Starałam się więc jak najrzadziej robić wyjątki od reguły.
                          Last edited by MonikaPB21; 22-09-2010, 22:09.
                          Łukasz 11.10.2007

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Kasia trzymam kciuki-abyś wszystko co potrzebne zabrala przyjemnosci do uslyszenia)







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Dziękuje za miłe przyjęcie na forum

                              Piękna pogoda można spacerować , wczoraj całe jezioro maltańskie obeszłam z kuzynką i maluszkiem. Co do przeziębień taki okres - my też w rodzinie mamy wszystkich zakatarzonych , prychających i też przeszło na nas ale już zdrowiutkie. To oby was zdrówko się trzymało!

                              Powrót do pracy - ciężka decyzja, ja jeszcze nie wracam ale jak tylko pomyśle o powrocie to już mi się smutno robi, nie wiem jak to będzie zostawić takiego maluszka w żłobku - bo miejsce już ma na liście oczekujących. Dziadkowie jedni pracują, drudzy mieszkają daleko i pokombinować się nie da. Dopiero teraz doceniam rodziców jak czasem ciężko jest wychować dziecko a to dopiero początek.

                              Coś o sobie hmm - pierwsze dziecko więc ucze się być mamą, wyczekiwane , upragnione, " umamusiona" kompletnie, przykładna żona, mieszkam w Poznaniu na obrzeżach.

                              Pozdrawiam cieplutko!!

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość

                                Olcia - to kiedy ty do tego centrum jedziesz?? 24 - dobrze pamiętam?
                                tak Oleńko dobrze pamiętasz hehehehe

                                co do kawy to jedna Ci starczy hahahaha
                                a co do instrukcji obsługi dziecka to ja nie czytam rzadnych "mądrych książek" bo uwazam że kazde dziecko jest inne a potem walsnie mozna załapać jakąś chandre że cos nie halo,wiec w poważaniu mam wszelkiego rodzaju publikacje na temat wychowania
                                Wole od czasu do czasu jakąś gazetke dla mam poczytac albo na forum posiedzieć

                                Fatalnie sie czuje dzisiaj,boli mnie żołlllllądek ,pewnie moje wrzody się odezwały(oczywiście codzienna poranna kawka plus papierosek w koncu mnie wykonczyły

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X