Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ja jestem - dzień dobry?

    Jak się czujesz Agatka??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć Olcia
      Dziękuje dobrze się czuje,na razie nic się nie zapowiada, nie mam żadnych bóli, jutro 38 tydzień się zaczyna i ide na ktg.A jak u Was?, dziś wreszcie ładna pogoda to pewnie idziecie na spacerek?


      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Hej!

        Wybaczcie mój brak aktywności, ale jest P w domu i trzeba się sobą nacieszyć

        Itka, Ania, Czacza wysyłam Wam zdjęcia z domowego przedszkola
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          No przejdziemy się na pewno, tylko właśnie mała się kimnęła. Muszę na pocztę, chyba pójdę na świętokrzyską do kiosku pocztowego bo tam nie ma raczej kolejek. Oby jak najdłużej była taka ładna pogoda. A Ty też się przejdź Jak niunia się urodzi to może Ci być z początku ciężko wychodzić, więc ładuj akumulatorki póki możesz... Miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Cześć Dziewczyny.
            Ja po weekendzie mam kilka słoików marynowanych grzybków, dwie porcje zamrożonego farszu grzybowego na pierogi czy krokiety i 12 sztuk pierogów z wczorajszego obiadu.
            A poza tym dziecko w domu, bo niestety katar zamiast minąć zamieniał się w kaszel i chrypkę. W zasadzie nie jest jakos bardzo źle, ale do przedszkola już sie nie bardzo nadaje. Więc posiedzi sobie pewnie do końca tygodnia w domu.
            Udało mi sie dziś uspać mojego łobuziaka, co wcale nie było łatwe. Tańczyliśmy i tańczyliśmy, o mało mi ręce nie odpadły. Bo Łukasz juz ponad 16 kg waży. Ale wreszcie, po kilku próbach zagadania, zmianach płyty i posiedzeniu na nocniku usnął i nawet nie zakaszlał jak dotąd.

            Jak wam dobrze, że na spacer wyjść możecie. Bo my jestesmy po stawianiu baniek i dziś w domu cały dzień siedzimy. A pogoda śliczna...
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
              Ale tu cicho , jak tam po weekendzie?
              witam !
              my wczoraj byliśmy na wystawie kotów w pałacu kultury hehehehe super było,potem spacer wiec jakos zleciało

              Ja wysperzatałam całą chate,a teraz siedze i się wałkonie


              Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
              Oby jak najdłużej była taka ładna pogoda.
              ola do środy potem spadek temeratury nawet do 10stopni i deszcz wrrrrrr


              aaaaaa musze sie pochwalic,że Kamil będzie chodził do szkoły tanca EGURROLA DANCE STUDIO ma new style-jest to polączenie kilku stylów min,jazzu,house'u,lockingu itp nie bede wam pisac bo i tak pewnie wam to nic nie powie tak jak mi hahahaha
              narazie bedzie chodzil raz w tyg,w piatek na 1,5godz a jak mu sie spodoba to moze sie w miedzy czasie zapisac na cos jeszcze
              A ta szkoła tanca to na al.jerozolimskich wybralismy bo w sumie od nas z rembertowa najlepszy dojazd skm,wiec bedzie mógł sam potem jeżdzic

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Atusia- a masz może moich chłopców gdzieś na Twoich zdjęciach? Jeśli tak, to będę wdzięczna za przesłanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Kasia mam Twoich chłopaków, ale nie mam Twojego maila.
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Atusia- napiszę Ci na priv. Będę wdzięczna, jeśli znajdziesz wolną chwilkę i prześlesz mi zdjecia

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      spędziłam weekend u rodziców, Amelka znów szalała
                      w niedzielę pojechałam z ojcem i Małą na Cytadele na Pampersa ale nie wchodziliśmy do środka tylko poszłam po jogurcik za to poszliśmy do tego muzeum i Amelia oszalała na pkt samolotów i czołgów
                      dziś ma temperaturę i nie wiem od czego, być może znów wychodzą jej zęby bo na dole wyrzyna się trójka oby to nie była jakaś choroba..

                      Atusia nie mam od Ciebie zdjęć
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Olka - nawet mi nie pisz, że byłaś w pałacu kultury i nie wpadłaś na kawę!!! Masz minusa jak nie wiem

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Powoli wysyłam Kasi zdjęcia Wysyłam Ci te na których są Twoje chłopaki.

                          Czacza sprawdź jeszcze jutro. Jak nie dostaniesz 4części to daj znać - wyśle jescze raz
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Atusia- dziękuję bardzo!!!!!!!!!!!!!! Świetne zdjęcia

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Kasia dzieki za dobre slowo
                              Atusia dzieki za fotki-sa swietne)
                              Mati juz do szkoly chodzi ale pisac nie moze-to prawa reka(ale jakos to bedzie) Dominika cos ugryzlo prawe ucho ma mocno spuchniete jutro lekarz jak nie zejdzie biedak ciagle sie drapie(ech ciagle cos te moje chlopaki,,,)ale dobrze ich miec)
                              pozdrawiam dziewczyny







                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Dzień dobry Ola, dzięki za info. U nas na szczęście prawdopodobnie okaże się, że był to fałszywy alarm i głupia lekarka niepotrzebnie aż tak nas nastraszyła. Wczoraj byliśmy u ortopedy prywatnie i podobno nie ma tragedii, a może nawet obędzie się bez rehabilitacji w przychodni, jeżeli my będziemy z małą regularnie pracowali. Przy okazji zrobiliśmy USG bioderek i jest nawet lepiej niż powinno (chociaż nie wiem co to znaczy )
                                To kiedy dziewczynki umawiacie się na spacer?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X