Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    aha.. dostałam wiadomość że Akademia Pampers będzie od godz 11 w Parku Cytadela.
    postaram się być ale weekend spędzam u rodziców (pierwszy weekend mamy w domu) więc nie wiem czy mi się uda wszystko zgrać..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Ja będę na Pampersie z.... MĘŻEM.
      Mój mąż dostał 2tyg przymusowego urlopu. Niestety urlopy mają bezpłatne... Zjeżdża już na stałe i będzie szukał nowej pracy.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Atusia czyli już będziecie jednak tutaj na miejscu? nie wyjeżdżasz?
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Nie wiadomo. Tam nie ma pracz. Piotr powiedział, że nie będzie czekał... Może na jakiś czas znajdzie pracę tu i razem wyjedziemy jak skończę studia..
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Doczytałam o fryzurce

            Czacza ja stosuje szampon i balsam prastujący włosy i układam je na szczotkę podczas suszenia Jak masz proste włosy to nie będziesz miała problemu z układaniem... Ja teraz zapuszczam włosy
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Dziewczyny- ale postów ja cały dzień miałam gości, więc jestem do tyłu. Będę wdzięczna za jakiekolwiek fotki: kasiakozminwlkp@wp.pl Niestety aparat został u rodziców, więc nie mam żadnej pamiątki.

              Atusia- czyli jednak znowu zmiany planów. Najważniejsze, że będziecie blisko siebie.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Kasia Tymczasowe zmiany planów....

                Powiem Wam, że cieszę się, że wraca. Niestety nie będzie za wesoło. Z Polskiej pensji Piotrek nie utrzyma mnie i Michaliny, nie będzie chciał mieszkać w naszym małym pokoju... Będę musiała iść do pracy, tak żebyśmy mogli opiekować się na zmianę Misią. W dodatku ciężko jest znaleźć pracę w Polsce. No i ja też nie chcę mieszkać w PL. Będziemy harować jak woły a i tak się niczego nie dorobimy... Jakoś tak oswoiłam się z myślą, że wyjedziemy i za granicą ułożymy sobie życie. Mam nadzieję, że to wszystko jakoś się ułoży.

                Dzisiaj pochwaliłam Misie mojej mamie, że cały czas woła siusiu i nie moczy spodni. No i na złość dzisiaj Michu cały czas sikała w spodnie. Ale za to pierwszy raz zawołała, że chce kupkę. Mój brat pojechał dziś do Francji i jesteśmy z Misią same. Śpimy dziś u moich rodziców. I Misia dziś już przed 21 spała A ja korzystam w uroków dużego mieszkania i wolnego wieczoru...
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  ja też czasami mam ochotę stąd wyjechać, ciągle praca praca praca a efektów nie ma..

                  Atusia a czym zajmuje się Piotrek?
                  Antoś 24.01.2008r


                  Julianka 06.01.2010r


                  Moje dwa łobuzy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Atusia wiem co czujesz, my już od roku na jednej wypłacie ale dajemy radę.. choć jest ciężko ale nie poddajemy się. ja wrócę dopiero do pracy gdy Amelka będzie w przedszkolu, nie mam z kim Małej zostawić. A Sławek ma pracę na zmiany więc nie ma mowy o żadnej pracy dodatkowej ani dla mnie ani dla niego

                    Amelka już 3 noc zasnęła kompletnie sama w łóżeczku, nawet nie marudziła, potarzała się, powyginała i śpi jak Aniołek gdyby jeszcze nie budziła się o 4 w nocy to było by super hahaa
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Pracuje z mięsem. Coś jak rzeźnik. Do niego przyjeżdża mięso, a on np wrzuca je w jakieś przyprawy, przygotowuje to mięso do sprzedaży, pakuje itp. Dokładnie nie wiem, bo brzydzi mnie jak opowiada jak czasami to mięso tryska krwią...
                      Piotrek prawdopodobnie w piątek wieczorem będzie w domu to się dowiem czegoś więcej.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czacza- to środek nocy! ja nieprzytomna wstaję koło 5:00, bo zawsze chłopcy zaczynają się o tej godz odkrywać.

                        A u nas Dawid nadal w dzień śpi tak twardo, że nie możemy go dobudzić, a wieczorem do po 21:00 nie może zasnać. Ale jak mu odmówić popołudniowej drzemki, gdy widzimy, że tak bardzo tego potrzebuje?????....a z drugiej strony ten ciągły brak czasu wieczorami mnie deprymuje. I jak tu znaleźć złoty środek???????

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Wiem coś o tych zajętych wieczorach i nieprzespanych nocach

                          U mnie Antoś odkrywa się już przed 24. Zreszta co do niego zaglądam to leży odkryty i zwinięty w kłębek bo mu zimno. Przykrywam to za chwilę już odkryty. Kupiliśmy nawet śpiworek, ale z niego też wyłazi.
                          A w nocy budzi się na mleko. I nie wiem jak go oduczyć. Nieraz próbowaliśmy i tłumaczyliśmy. W nocy mówiliśmy ze się skończyło i inne takie. Zasypiał a po pół godzinie znów się budził i chciał mleko. I tak wkółko. No i w końcu mieliśmy dość i dostał to mleko i spał do rana. Tak trochę idziemy na łatwizne i dajemy mu to mleko byle trochę pospać.

                          Ja Antosia przestałam kłaść w dzień jak miał 2 lata i 3 miesiace (mniej więcej). przez jakiś czas jak był zmęczony to sam szedł do łózka i "mówił" że chce spać. A potem przestał. Dopóki chłopcy chcą chodzić w dzień spać to bym ich kładła - ja Antka musiałam zmuszać.
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Grabusia, może się jeszcze zdecydujesz, ale może jeszcze za wcześnie

                            Agatka mi też się wydaje że Solec fajny, mam nadzieję że bedzie Ci tam dobrze, no i powinni przyjąć, teraz nie ma tyle dzieci...

                            Dorotka - Justynka to już tak 9,500 gdzieś waży... nie mam siły jej nosić, więc przyuczam do podłogowych zabaw na kocyku zresztą na zdrowie wyjdzie i rozwój ruchowy też na tym zyska A że na kocyku, to i tak pilnować nie muszę, jak spuszczam ją z oka to tylko na podłodze lub w łóżeczku, czasem na wielkiej wersalce, ale zabezpieczam brzeg

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ja bede na pampersie ale w niedziele w sobote do mamy jade mój Tomek ma zlecenie co sama bede siedziec w domu)moze sie tam na siebie natkniemy)







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Dominik sam w ciagu dnia sie kladzie ale do wozka i troche musze mu pospiewac-ale nie zawsze a wieczorem zasypia sam ale cos musi grac radio telewizor i lampka sie pali dopoki nie zasnie twardo)na szczescie w nocy nie wola jesc co dziwne bo jak byl na piersi-do niedawna to nawet 4razy potrafil sie obudzic ale ciesze sie ze nocki przespane







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X