Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Ja niestety też nie mam z kim zostawić dziecka - opiekunka za droga i nie znam nikogo komu mogłabym zaufać.. a do żłobka nie jestem przekonana, choć wiem, ze opinie są podzielone niektórzy sobie chwalą z tymże u mnie w praktyce wyglądałoby to tak, że dziecko całymi dniami byłoby poza domem..

    czacza Z tego co pamiętam Ty miałaś umowę przedłużoną do dnia porodu. Powiedz nie boisz się później po przerwie w zatrudnieniu powrotu do pracy? Nie boisz się czy potencjalny pracodawca nie bedzie chciał Ciebie zatrudnić, gdyż masz przerwę..
    Ja jestem w podobnej sytuacji do Ciebie i mam trochę obaw...

    słoneczko Na pewno nie bawem trafi się szansa zatrudnienia..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      niuskaaa jakoś o tym nie myślałam, co będzie to będzie, ale widzę, że większość z nas "siedzi" około roku z dzieckiem, jak się nie uda, to trzeba będzie pomyśleć o czymś swoim na poważnie..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        miłego weekendu Wam życzę, ja będę dopiero w pon
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Hej!

          U nas lepiej już chyba. Miśka ma siły na wiariacje po pokoju. Jutro badania krwi więc zobaczymy czy jest lepiej. Kupki robi coraz mniej wodniste. Ale dopóki kupki nie będą ok i badania nie będą w normie to siedzimy w szpitalu.

          Trochę jestem spokojniejsza dzisiaj widzac jak Miś lepiej się czuje, zjada ładnie (najlepiej chleb z szynką).
          Lece pod prysznic i do Małej Jutro pewnie znow zajrze jak zjade do domu
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam. Nazywam się Aleksandra. Jestem Mamą 10-letniej Mai, 9-letniej Sali i 4-miesięcznego Mkołaja. I wystarczy.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              No tego też nie wiem... Na 100% już nie wyrabiają nowych książeczek, dowiadywałam się przed porodem. Niby zakłady pracy mają jakiś druk wystawiać na którym wszystko będzie napisane + odcinek z ostatniej składki...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hej dziewczyny mam pytanie moja mala dzisiaj zrobila juz dzisiaj druga kupe ale taka dziwna wyglada jak by w niej byl sluz od czego to moze byc??
                atusia dobrze ze juz lepiej moze uda wam sie po weekendzie wrocic do domu??




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ależ lato nam się zrobiło! Cudownie.
                  Dziś byliśmy na plaży. Oczywiscie nie nad Wisłą, ale nad Zalewem Zegrzyńskim. I nawet stopy moczyliśmy, a dzieciaki (dwójka 2,5 latków) były zachwycone. A później padły ze zmęczenia.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    O, fajnie Wam No jest cudnie

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      a my byliśmyw Powsinie, dobrze, ze wcześnije pojechaliśmy, bo potem straszne tłumy przyjechały. Od jutra podobno znowu deszczyk
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        aha, zapomnialam sie pochwalic Filipek chodzi

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          No to gratulacje Super zdjęcia!! A my byliśmy w parku saskim... z mężem to łatwiej do tramwaju wejść. Cudna pogoda. Oby jednak nie padało...

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Irka - fajniutkiego masz synka. I gratuluję w pełni świadomych samodzielnych kroczków

                            Mam to szczęście-nieszczęście, że mieszkam na terenach zalewowych. Na szczęście narazie nie wygląda to źle, choć szkoły pozamykane, tyle że nie wszystkie. Bartka szkoła otwarta, bo na górce i biedaczyszko musi iść do szkoły. A ja wzięłam wolne by posiedzieć z Julkiem. Lepiej chuchać na zimne, niż potem się martwić jak odebrać go ze żłobka, który co prawda na 5 piętrze () ale w odległości 400-500m od wałów.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Aga - myślałam właśnie o Tobie, czy Was też dotyczy zagrożenie... męża brat też mieszka na Tarchominie, 800m od Wisły, ze 3 mies temu kupili mieszkanie, jeszcze nawet nie wykończyli do końca... i niestety mieszkają na parterze... ech... oby wały wytrzymały... woda już coraz niżej...

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Cześć dziewczynki,
                                Pogoda w weekend dopisała, my byliśmy na pikniku z okazji dnia dziecka,Karolcia się wyszalała i padła wieczorem
                                Irenka fajne zdjęcia i gratulacje dla Filipka.

                                A u mnie okazało się że mam jakąś wredną bakterie w moczu i musze brać antybiotyk i jeszcze wczoraj złapała mnie okropny skórcz łydki, okropieństwo. Ola wiesz może cos się bierze na takie skórcze, zelazo, potas?..


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X