Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    To Irena i Aga czekam, czy dacie radę w sobotę Aga, a jak macie wolne, to może w tygodniu jakoś się spotkamy?? Fajnie by było

    A my dziś znów byliśmy w parku. Fontanna już działa Tylko niestety tam ławki na słońcu, więc nie da się posiedzieć z maluszkiem, ale i tak cudnie... zielono i wiosennie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

      U nas ok,po za tym,że pogoda się trochę popsuła,jak na maj jest zimno i deszczowo.Mój mały ostatnio miał zapalenie spojówek,nie był w przedszkolu i z tego powodu był markotny

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Olu - ja w tygodniu się tam nie wybieram. Dla mnie to jazda autem, a tam są parkometry . Poza tym od dawna już zaplanowane mam te "wolne" dni. U mnie w bloku oprócz Julka jest jeszcze 4 maluchów z tego roku co Julek i jedno nowe z tego. Wystarczy tylko wyjść z domu do piaskownicy przed blokiem by się z kimś spotkać. )




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hej
          Jestem po usg i chyba dziewczynka bedzie...hehe, lekarz powiedział że nie widzi " siusiaka" i że się skłania ku dziewczynce.Mój m chciał chłopca jak to facet ale ja właściwie się ciesze ,ja mam sioste i mam super z nią kontakt no i ubranka mam po Karoli.
          W sumie to nie ma teraz znaczenia bardziej się zmartwiłam tym że lekarz zobaczył jakąś plamke na sercu, zwapnienie. Niby mówił żeby się nie martwić bo dziecko tak się zle ułozyło że nie widział tego serca dokładnie. Mam powtórzyć usg za 4 tyg, mam ndzieje że wtedy będzie wszystko ok


          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Najgorsze takie niewiadome, bo się ciągle o tym myśli, ale wierzę że wszystko będzie dobrze... lekarze często są nadgorliwi i mówią o czymś co jest tylko prawdopodobne... a my się wtedy zamarwiamy. Mam nadzieję że u Ciebie właśnie tak będzie, trzymam kciuki żeby to był fałszywy alarm.

            Aga, ale nie z "kimś" tylko ze mną A pozatym to spoko, rozumiem... a od Ciebie do centrum to kawał drogi. Może weekend wypali...a jak nie ten, to któryś następny, lato przed nami.

            A takie ładne słoneczko nas rano przywitało...

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Olka - ja wiem że ty jesteś "ktoś". Teraz z pewnością zdecydowanie mniejszy w kłębie niż widziałam Cie ostatnio .
              Co do pogody dzisiaj to nie narzekam, bardziej wkurzają mnie meszki i komary. Jestem cała podziabana. Zachciało nam się koło lasu mieszkać
              Z domu wyszłam dziś koło 9 na szybkie zakupy, a potem na spacer z koleżanką koło 11, no i oczywiście złapała nas burza prawie przy samej Wiśle. Na szczęście obok był kościół, to się schroniłyśmy pod daszkiem, bo inaczej do samych gatek bym przemokła
              No i teraz niedawno też byłam na dworzu z synkami i dopiero co wróciliśmy. Julek wybujał się za wszystkie czasy, a teraz padł.
              Zmykam coś przekąsić i leczyć rany po meszkach. Nie cierpię być gryziona.Zawsze mnie "kuźwa" wypatrzą/wyczują te cholery z daleka.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Białystok

                Hej Mamuśki!
                Ja też w Białym dzidziolka chowam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Białystok

                  Cześć gagatex z jakiego osiedla jesteś?

                  Skomentuj


                    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                    Dobrze ze mu przeszło,nasz mały miał jak był mały miał ok4miesiące może5 jak miał zapalenie spojówek.Wczoraj byłam u gina,dzidzia zdrowa,rośnie,ja tez ino w szerz

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Przesadzacie. Odzywać się!!

                      Słoneczko ja Cie prosiłam i wirusa, ale dla mnie... A Ty mi wirusa dla Miśki podesłałaś. Dziś 3 dzień jak się męczymy z gorączką 38 i biegunką. Wymiotowała tylko raz. Nie chce jeść za bardzo, szczęście, że pije ładnie.

                      A ja mam pecha. Bo m przyjechał wczoraj a ja @ dostałam... Źle się czuje w dodatku, brzuch mnie boli.
                      Jeszcze jutro mam egzamin z anglika z dwóch lat i jakoś średnio jestem przygotowana...

                      A tu specjalnie dla Was moja nowa fryzurka






                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Atusia SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!

                        na drugim zdjęciu wyglądasz jak Ania Dereszowska, dla mnie bomba
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Atusia-rewelacyjna ta Twoja fryzurka. Bardzo Ci w niej twarzowo co do porównania z aktorką-to zgadzam się w 100%Ja nigdy nie miałam az tak krótkich włosów. Jestem mega-leniwa,jeśli chodzi o układanie fryzur,więc liczy się dla mnie to, żeby je związać i już gotowe

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Dziękuje dziewczyny
                            Kasiu fryzura wcale nie jest trudna w ułożeniu. Po umyciu głowy wystarczy ją tylko wysuszyć i wszystko samo się tak układa. Przy tych dłuższych miałam więcej roboty. I ja też nigdy nie miałam aż tak krótkich włosów. Ale jestem zadowolona z wizyty u fryzjera

                            Kurcze troszkę się martwię o Miśke. Dzisiaj więcej z niej schodzi, ale gorączka niższa. Wypiła 200ml mleka, zjadła Danio, podziobała obiad, zjadła kilka paluszków, chrupkę, biszkopty. Wypiła ok 200ml herbatki i wody. Marudzi trochę, ale bawi się normalnie. Więc nie jest aż tak z nią źle. Sąsiadka (6 dni młodsza od Miśki) była w szpitalu, bo miała to samo co Miśka. Tylko tamta nic nie jadła i mało piła.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Atusia nie martw się, dobrze, że Mała ma humor i się bawi, gdyby była apatyczna to dopiero mogłabyś się denerwować..

                              co do Ameliowych nowości - moja spryciara nauczyła się wspinać na nasze łóżko, a dodam, że nie należy do najniższych, no i teraz niestety nie można jej spuścić z oka, bo jak sobie pomyślę, co by było jakby spadła... to wole nie myśleć..
                              wyjmujemy jej szczebelki w łóżeczku i jestem w szoku, że wystarczyło tylko raz jej pokazać jak ma nóżkami wychodzić i super jej to wychodzi..

                              muszę się Wam pochwalić - zrobiłam placek z rabarbarem i wyszedł... naprawdę pycha
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia wygladasz rewelacyjnie totalna zmiana pewnie mezulek zadowolony ja tez musze cos z wlosami zrobic napewno farbuje na rudo ale nie wiem co dalej moze znasz jakies fajne str z fryzurami?? biedna Michalinka ja sie do dzisiaj jeszcze mecze z tym paskudztwem...




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X