Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    byliśmy dziś w Malcie by obejrzeć z bliska foteliki, najbardziej przypadł nam Maxi Cosi Tobi, niestety cena w sklepie o wiele wyższa ale na Allegro nie straszy aż tak bardzo.. pogadałam trochę z ekspedientkami na temat naszego testowanego Chicco (większość asortymentu w sumie jest tej firmy właśnie) i jego niezdanego testu bezpieczeństwa.. panie dały mi jakieś wyjaśnienia od producenta, opowiedziały jak to one widzą i w sumie wyszło na to, że nawet wzrosła trochę sprzedaż tychże fotelików, może dlatego że jest teraz na nie promocja, może dlatego że nadal firma Chicco jest uważana za wiodącą w swojej dziedzinie?! jednoznacznie powiedziały, że nie ma co wydawać następnych (większych) pieniędzy za ten sam komfort jazdy..
    niestety dały nam teraz nieźle do myślenia wydaje mi się, że musimy jechać jeszcze w parę miejsc i zobaczyć jakie zdania mają inne sklepy i producenci.
    naprawdę nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji?????
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Atusia a jakieś fotki???
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        No też fajne zdjęcie... chyba dzieci to lubią

        No to sobotnia ekipa się wykrusza... no ale może ktoś jeszcze się zdecyduje...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          BĘDĄ! Ale w niedziele, po roczku Na razie napstrykałam sobie pełno fotek z Miska, bo ona lata za aparatem i chce żeby jej zdjęcia robić

          Czacza wszystko zależy czy i jak daleko podróżujecie. Warto też zasięgnąć opinii innych. Bo szczerze jeśli jeździcie tylko po mieście to ja bym nie zmieniała. Ale to tylko moje zdanie. Ty musisz sama wszystko przemyśleć, rozważyć za i przeciw.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            ja na chwile meldduje sie ze jeszcze zyje chociaz ledwo bo od wczoraj wymiotuje i wszystko mnie boli
            a ja sie naczytalam w weekend strasznych rzeczy o roku 2012 i nie chodzi mi o glupoty o koncu swiata tylko sprawdzone wiadomosci o czekajacej nas ogromnej burzy slonecznej mam nadzieje ze ominie nas bokiem




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Atusia nie tylko podróżujemy po mieście, ale i za miasto często wyjeżdżamy.. ale dzięki za opinię..

              Sloneczko co Ci jest? zatrułaś się czymś? jakaś grypa żołądkowa czy może ciąża?
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza jaka znowu ciaza wypluj to slowo , zarazilam sie chyba od meza kuzynki




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  No Czacza to ja nie wiem co bym w sumie zrobiła. Popytaj innych w sklepie. A do ilu kg macie ten fotelik?

                  Słoneczko ciąża też się można zarazić :P No to teraz jeszcze schudniesz, ścisła, lekkostrawna dieta... Podrzuć wirusa do mnie, bo ja ostatnio jakoś motywacje straciłam i objadam się strasznie...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    ja jeszcze Olcia do ciebie sie odezwe czy dam radę czy też nie w sobotę.
                    A ja nie mam takiego zdjecia wogóle na fotkach sie pojawilam jak Mały miał 2 miesiaca. Jakos robiło sie zdjecia jemu, a nie nam
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hejka, ja mam duże szansę dotrzeć, ale w godzinach popołudniowych, bo z rana mam na Saskiej Kępie Wernisaż prac Bartka i nie wiem ile to potrwa .
                      Ale mąż mówi, że czemu nie...więc mam szanse tam dotrzeć i małą Justynkę obejrzeć
                      Od jutra do końca tygodnia mam wolne, bo mamy szczepienia na Pneumokoki i do żłobka Julek lepiej by nie chodził. Odpocznę sobie i ogarnę mieszkanko, chyba że będzie ładnie to posiedzimy na dworzu.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Dziewczyny, my pozdrawiamy z "leniuchowa" u dziadków. Ale nam jak dotąd pogoda się trafiła! Lato prawie. Poprosze tak juz do września.
                        Uwielbiam taką pogodę. A jakie zapachy naokoło... Odurzam się i patrzę w gwiazdy...
                        I nie wracam do miasta...
                        A tak naprawdę, to wracamy pod koniec tygodnia, wiec na spacer sie nie piszę. Nie tym razem.

                        Śliczne zdjęcia z maluszkami. My mamy podobne, tyle, że z mężem i synkiem.
                        A Justynce to już warkoczyki można niemal robić.

                        Imagination, nie przejmuj się, że na urodzinowej imperzce tylko 6 osób.
                        Ktoś mądry gdzieś powiedział, że dziecko powinno mieć tylu gości na urodzinach, ile ma lat, bo na wiecej i tak jest jeszcze za małe. 6 osób na pierwsze urodzinki to w sam raz. Każdy może poświęcić troche czasu jubilatowi, a maluch nie będzie przemęczony.
                        I nie szalej z przygotowaniami, bo ostatecznie będziesz zbyt zmęczony, by się świętem synka cieszyć. A On i tak nie zapamięta twojego poświęcenia.
                        Łukasz 11.10.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Asia widziałam, że fotelik na allegro wystawiasz

                          Jak już pisałam my mamy Tobi. Fakt, że jest dość drogi, ale.. My w sumie dużo jeździmy i daleko, i gdyby coś się stało (odpukać) i fotelik nie spełniłby swojej funkcji to nigdy nie darowałabym sobie, że wolałam zaoszczędzić kilkaset złotych. Uważam, że bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze.
                          My niestety pewnie będziemy musieli kupić drugi foteli, bo Antek nie zdąży z tego wyrosnąć jak Julka będzie już potrzebować.
                          Zaletą Tobi jest to, że można zdjąć tapicerkę co wczoraj wypróbowała, bo Antoś zwymiotował w samochodzie Tapicerkę zdjęłam, włożyłam do pralki i nic się z nią nie stało, także duży plus za to!!
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Atusia tylko mi teraz ciazy nie zycz :P ja stwierdzilam ze drugie dziecko chce miec jak Oliwia bedzie miec tak 6 lat ale za to 3 tak po dwoch latach od drugiego mam nadzieje ze mi wszystko wyjdzie chcialabym tez jedno adoptowac ale co z tego wszystkiego wyjdzie zobaczymy
                            nic mi nie mow o schudnieciu i tak juz chudzielec ze mnie :/ ale tak patrze ze duzo mi sie ubylo chociaz zupelnie nie mam sily a musze do selgrosu jechac za chwile
                            a tobie nie wiem co sie w sobie nie podoba bo fajnie wygladasz i wg mnie nie musisz chudnac




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Wczoraj miałam cudowne odwiedziny- chrzestna Miłoszka z mężem do nas wpadli na ponad 4 godz-nasi najlepsi przyjaciele. mieszkają tam, gdzie moi rodzice, wiec widujemy sie co kilka tyg pod tym względem nadal nie mogę się przyzwyczaić do mieszkania tutaj.

                              A nad nami nadal remonty. Dawidek strasznie się boi nieznanych dźwięków i hałasów, ale na szczęście udało mi się go uśpić i śpią już drugą godz.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Hej!

                                Marta, Nie życze Ci ciąży. Tylko tak sobie żartowałam wczoraj Ja z kolejnym dzieckiem chce poczekać aż będziemy samodzielni - własne mieszkanie, dobrze płatna praca itd.

                                Ania, prędzej Julka wyrosłaby z fotelika Antosia niż on sam. Wy wszyscy tacy szczupli, a Julka to słodka Kulka.

                                Kasia, super wizyta. Ja mieszkam w Poznaniu od urodzenia, mam tu wielu znajomych, ale niestety ludzie nie mają czasu na spotkanie ze mną. A jedyna osoba, która rozumiała, że to że mam dziecko nie oznacza, że w koło o nim gadam, wyjechała do Danii i jest tu kilka dni co dwa miesiące.

                                My dzisiaj kiepskie jesteśmy. Miśka zaczęła gorączkować w nocy - ponad 38 mierzone pod pachą. Daje jej czopka to zaraz robi ohydną,rzadką kupę. Kupiłam jej syropek i zobaczę co się będzie dziać. Jak jej nie przejdzie to jutro lecę do lekarza. Urodzinowa impreza stoi pod znakiem zapytania... Teraz Miś śpi. Ale ogólnie nie widać, żeby była chora czy coś. Mamy taką górną dwójkę co się do końca przebić nie może i tak myślę, że to jest sprawca tej wysokiej gorączki... Ale będę ją obserwować.
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X