Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    hej dziewczyny. Co do mojej choroby to leki sie skończyły, a mi nie przeszło

    dziś byliśmy z chłopcami pierwszy raz na placu zabaw. Ale się działo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zjeżdżalnią byli zachwyceni:0 niestety strasznie wiało, więc byliśmy niecałą gdozinkę. Teraz Patrzę w niebo i trzymam kciuki, by nie padało, bo na tarasie suszę 3 prania!

    A tu kolejne ubranka po moich chłopcach- FIRMOWE H&M, MEXX

    http://www.allegro.pl/item992354471_..._stan_bdb.html
    http://www.allegro.pl/item992354383_...dzo_dobry.html
    http://www.allegro.pl/item992354217_...dzo_dobry.html
    http://www.allegro.pl/item992353992_...dzo_dobry.html

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Na Starówkę jak najbardziej jestem chętna. Dajcie tylko znać kiedy. Oj, nie pamiętam już kiedy ost. tam byłam A co do tego zmęczenia, to może ja też trochę przesadzam, po prostu dla mnie to zmiana o 180 stopni i jakoś tak nie mogę się jeszcze przyzwyczaić. Teraz bym poszła do Lasku Bielańskiego sobie pobiegać albo na siłownię, a tu lipa. Może chociaż mężusia na basen wyciągnę, to deko się rozruszam. Z resztą nam obojgu dobrze to zrobi Niedawno byłam z mężem na treningu krav-magi, oczywiście jako obserwator. Ale tak mnie skręcało, żeby się poderwać, trochę potrenować i pokazać laskom, które tam usiłowały coś poćwiczyć, jak to powinno prawidłowo wyglądać I do fajek nadal mnie ciągnie, coraz rzadziej ale jednak...


      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        A jak Filipek się czuje? Nic m nie lepiej?


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Troche jakby mu przechodzi tylko ten kaszel cholerny go trzyma.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Na Starówkę piszę się i Ja Jakoś zrobię by T podrzucic klucze po drodze i mogę iść

            Kasieńko, posprzątane, Małemu nagotowane i ogólnie mam teraz chwilkę na neta, choć dziecko mi marudzi, bo chyba śpiący się robi...



            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              basen..tez bym sobie poszla, kiedy ja ostatnio na basenie bylam eh.teraz to troche nie ma jak bo ja sama chodzic nie lubie,no ale jak wezme meza to Adas przeciez sam nie zostanie. No ale juz niedlugo wypluskam sie w grecji

              moj spi juz godzine,poszlabym do pokoju obejrzec cos w tv,ale boje sie ze podloga zatrzeszy i sie obudzi i bede tego zalowac:P wiec utknelam przed kompem hehe

              ja sie chyba musze jakos zmotywowac i zaczac sama gotowac dla Adasia bo mozna zbankrutowac na tych sloiczkach. jutro wybiore sie pod hale i nakupuje jakichs warzyw i cos pogotuje chyba

              z nudow siedze na allegro i szukam nie wiadomo czego,jakas zabawke nowa adasiowi chce kupic,ale nie wiem co

              porobilabym sobie troche bizuterii,ale wiem ze jak tylko sie za to zabiore to moj dziec sie na zlosc zbudzi
              Last edited by kaasia1985; 09-04-2010, 15:21.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Jest Justynka!!!!! urodziła sie o 16.25. 59 cm i 4450 g, 10 w sklali apgar

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  jupiiii, gratulacje dla Oleńki, czekamy na relacje

                  Wpadłam na sekundkę, a tu takie wieści T pojechał z bratem po nowy telewizor, a ja zaraz kąpę Małego. Potem nieszczęsne usypianie i będziemy siedzieć przy piwku, choć ja pewnie szybko padne. Dobrze, ze Maciek u nas nocuje, to nie będzie siary
                  Mały dostał masę nowych zabawek, a teraz akurat obraca opakowanie po tabletkach
                  Miłego weekendu



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    super!olu gratulacje, a justynka duza dziewczynka!
                    ja juz piwka troche zaliczylam, ale niewiele bo po tym dlugim niepiciu teraz bardzo szybko sie upijam i padam czasami wystarczy pol piwka i jestem zalatwiona

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      to ekonomiczna jestes
                      u mnie po światecznym piwku powróciła laktacja, budzilam sie w kałuży mleka. Dlatego narazie musze troche odczekać z browarkiem, ale na upalne dni juz będe gotowa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Nie było mnie wczoraj a tu taka wiadomość, super
                        Justynka to spora się urodziła ponad 4kg,wielkie gratulacje dla Oli

                        Ja mam na razie przerwe w piciu, chyba że piwko bezalkoholowe


                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ale super - gratulacje dla Oli.

                          Witaj Justynko na świecie

                          Całuski od cioci Agi i Juleczka




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Witaj Maleńka na swiecie, Oleńko wielkie gratulacje.

                            Słyszeliście o Kaczyńskim , ale jazda do tej pory w to nie wierzę.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              hej dziewczyny!
                              witam sie w ten smutny dzien
                              [*] TYLE LUDZI ZGINĘŁO....[*]

                              Przep[raszam ze nie zagladalam ale te praktyki w poprawczaku mnie wymeczaja a mlodzi gniewni to normlanie wampiry energetyczne,przychodze po 22,00 do domu i padam na pysk

                              OLA I JUSTYNKO BUZIAKI DLA WAS KOCHANE!!!!

                              mI ola tez wczoraj smsika wysłała

                              poczytam wieczorem co tam naskrobalyscie bo troche mam do nadrobienia

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                czesc juz jestem. zajzyjcie na forum kwietniowe, tam kilka słów skromnych jeszcze... a teraz pisze z mała na rekach. ide ja odlozyc... jak sie to uda... i siebie tez odlozyc do lozka po nieprzespanej nocy. :*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X