Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    ja dzisiaj poszłam jednak do pracy, bo nici będa z urlopu w wawakcje. Filipek nie ma gorączki, wiec pewnie jednak zęby
    Olcia! jestes? jak nocka?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      czesc dziewczyny
      u nas nocka spokojnie ,emilka spala do rana,ale oczywiscie wstala z goraczka
      nadal bez objawów przeziebieniowych wiec ja juz nie wiem co to moze byc???????

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Olka, to może to ta trzydniówka, najpierw jest gorączka bez innych objawów... A ja mężusia rano wyprawiłam. Wstałam z nim o 4, a jakże, tylko że potem nie mogłam zasnąć. Mówi że w taką burzę śnieżną wpadł że szok. Teraz jest już gdzieś za Nysą na stacji. Czyli już dużo nie zostało. Tylko źle się jedzie bo sporo tirów jakoś... A ja w końcu zasnęłam i się przespałam do teraz No widzę że u nas za oknem też śnieg zaczyna sypać... Ja chcę już wiosnę!!

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          ola,tez tak pomyslalam o trzydiowce,ale powinna miec wysypke przy niej a ja jej nie widze hahaha
          do tego ma zatwardzenie,ze sie nie moze wykupać..... masakra,a przeciez je wszytsko gotowane ,owoce ,
          japierdziele jeszcvze jakis debil wierci...noz kur....a mać

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Ola - jest najpierw 3 dni gorączki a dopiero potem wysypka, po 3 dniach! Może coś z brzuszkiem i tak mocno gorączką reaguje... idziesz z nią do lekarza? czy jeszcze się wstrzymasz? Ech te choroby, najgorsze co może być!!

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Olca-leć do lekarza może coś poradzi.

              Ola- ja mieszkam na Sadybie i najbliższy szpital to Solec i Czerniakowski. Jeszcze się zastanowie gdzie będe rodzić w sumie mam czas.
              Fajnie że dziś piatek, pogoda koszmar jak jechałam do pracy to strasznie sypało. Gdzie ta wiosna?


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                No Solec i Czerniakowski to blisko siebie są. A Sadyba to mi się kojarzy z best mol i pętlą autobusową, reszty to nie znam za bardzo...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ja właśnie niedaleko tej pętli mieszkam


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    widzę, Olcia cala i zdrowa super!
                    u nas przy trzydniówce też była goraczka,a dopiero na 4 dzień wysypka, która wygladała jak plamki a nie krosty.
                    mam dosyć zimy, podobno weekend słoneczny ale mroźny ma być

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Irenka dziękuję za telefon, zaraz zapiszę sobie w komórce, a jak urodzę to Ci napiszę smsa, to napiszesz dziewczynom na forum Ale to pewnie jeszcze trochę potrwa. Moja mała dzisiaj jakaś taka spokojna... hehe szkoda że dzieciom to po porodzie nie zostaje... że w brzydką pogodę i niskie ciśnienie są spokojne... w przedszkolu to jest dosłownie odwrotnie... jak jest niskie ciśnienie, pije się którąś kawę i nie ma na nic siły, to wtedy właśnie dzieciaki dają najwięcej czadu: jest wrzask i nadpobudliwość... a wszelkie próby zapanowania nad tym dają efekty góra 10 - cio minutowe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        No i gdzie Was wywiało?

                        Ja właśnie jestem po telefonie do teściowej! Złożyłam życzenia z okazji Dnia Teściowej i od sztucznej rozmowy uratował mnie jej klient. Ale teściówka powiedziała, że jaka teściowa takie życzenia - nikt oprócz mnie do niej nie zadzwonił. Cieszyła się, że chociaż ja zawsze pamiętam o jej święcie.

                        A jutro przyjedzie Piotrek. Pójdę na chwile do szkoły co by z ludźmi pobyć. A popołudniu jedziemy po nowy tel dla mnie LG GT500. I jestem szczęśliwa i nie mogę się doczekać. Ale najbardziej cieszę się, bo będę mogła go wykorzystać, a uwierzcie mi stęskniłam się jak nie wiem.
                        Myszka dziś rano jak wstała to zaczęła się tulić, robiła mi "moja mama", drapała mnie po głowie. I tak się bosko uśmiechała, że ciepło mi się zrobiło. I się przestawia ostatnio - co mnie bardzo cieszy. Wstaje o 8, poprzytulamy się, pobawimy i o 10 idzie spać tak na godzinke. Wstaje idziemy na drugie śniadnie do rodziców, ubieramy się i lecimy na spacer. Wracamy jest obiad, zabawa i o 17.30 znowu drzemka 30-60min. I potem do 21 lata jak szalona. Nocki przesypia całe, chyba, że się zakręci w łóżku i nie może się normalnie położyć (pozycje do spania ma ostatnio kosmiczne).
                        A tym eee to myślałam, że to na chwile, że zapomnie, ale twardo woła eee. I dzisiaj chciała robić eee nie w pokoju tylko w łazience. Zrobiła kurs to łazienki i się drze: eeee.

                        Lece robić obiad, a Wy mi coś napiszcie, żebym wieczorem miała coś do poczytania.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          a ten tel to dotykowy jest?? a mowilas kiedys ze m dopiero na swieta dotrze
                          Zazdroszcze ze mala juz umie na nocnik jak planuje najpierw (mam nadzieje ze ksiazki mi pomoze) nauczyc Oliwie przesypiac noce i zeby nauczyla sie sama bo ona to przytulas jest dobrze ze mozemy siedziec i nie musze z nia chodzic a potem latem planuje nauczyc korzystac z nocnika hmmm tylko czy mi wyjdzie
                          my jedziemy dzisiaj do tesciow na weekend planuje jutro przejsc sie na miasto w poszukiwaniu czegos fajnego

                          macie moze jakies fajne pomysly na dobra i szybka kolacje?? bo moj m ma w czwartek urodziny i chcialam mu cos milego zrobic czyli kolacje i jakis fajny film ale ani na jedno ani na drugie nie mam pomyslu

                          Czy wy widzicie to jest za oknem a ja myslalam ze juz koniec zimy buuu

                          Atusia hmmm do mnie na spacer nie zawitasz tylko do czaczy :P




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć dziewczyny. Pędzicie z tymi wpisami, że chyba będe musiała dwa razy dziennie się logować by nadążyć. Tylko mi Łukasz nie bardzo daje siąść do kompa, bo "jutube" chce ogladać. Teraz tez już czatuje, kiedy skończę.

                            Olcia, mam nadzieję, że u was to trzydniówka. Wysypka może pojawić sie i w piatym dniu, pomimo, że nazwa mówi o trzech. U nas pojawiła się czwartego, a wcześniej to tylko temperatura skakała i nawet humor małemu dopisywał.

                            Ola, jeszcze mąż zdąży wrócić a ty w całości będziesz, zobaczysz. Niemniej czekamy na wieści z placu boju. No ostatecznie to już z domku, bo być może będziesz bardzo zajęta w tych pierwszych dniach, że trudno bedzie ci znaleźć czas na forum.

                            To w Warszawie dziś śnieżyca była? U mnie tylko przez kilka minut śnieżyło delikatnie. Śladu po tym śniegu nie ma. Co prawda za to jest jeszcze ten styczniowy.
                            No ale ja już w niedzielę wracam do domku.
                            A wiosna coraz bliżej, wierzcie mi. Trochę cierpliwości. Są już skowronki, sama słyszałam i jakoś tak weselej mi się zrobiło.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              u nas dalej choroba ja czuję się do dupy a Amelka ma nawet dobry humor ale ta temperatura nadal niska..

                              Sloneczko i Atusia mam nadzieję, że nareszcie się wszystkie razem spotkamy jak w końcu jakaś wiosna zawita
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Obyś miała rację z tą wiosną Mojego męża też po drodze śnieżyca spotkała, taka, że wszyscy jechali 30km/h bo nie było więcej widać...Nie ma jak marzec

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X