Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Napisane przez kaasia1985 Pokaż wiadomość
    hehe czyli moja dedukcja,ze dalej mieszkasz, byla zla rzeczywiscie calkiem blisko jestesmy

    no ja jestem skazana na spacer dzisiaj, wiec jesli chcesz mi potowarzyszyc to chetnie
    lekarza mamy w atrium na jana pawla,blisko mnie, mozemy sie spotkac np pod mc donaldem na rogu jana pawla i solidarnosci, co ty na to?
    Bardzo chętnie, tylko o której, bym mogła na spokojnie tam dojść i trafć, bo z moim zmysłem orientacji jest różnie Zresztą i tak chciałam wyjść bo muszę pieniążki z bankomatu wypłacic i apteką odwiedzić

    Olu, Ty się piszesz na park saski? Niezła jestes.Tylko nam nie urodź w parku
    No właśnie, o której, bo na 16 muszę wrócić, bo mój M nie ma kluczy do mieszkania.



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Kasia, zależy na którą się umówicie. Bo ja mogę być tak do 11 w tym parku, bo potem do lekarza, a nie wiem czy Wy tak wcześnie chcecie, bo może jeszcze nie być ciepło. No i oczywiście nie wiadomo czy dotrę - wszytko się może zdarzyć

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Kobitki, ale dla mnie to bardzo blisko - może 3 przystanki tramwajem.... do parku saskiego, więc nie taki znów wyczyn

        Idę coś zjeść i kawkę sobie zrobić

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          kasiu, to o której mam tam być, bo mam tak pół godzinki piechotą, sprawidziłam właśnie na google maps Daj znac, ja lece ogarnąć sie trochę by wyrobić się na spacer z Tobą

          Ja też do Parku Saskiego nie mam daleko, jakiś czas autobusem, więc luzik a bardzo chętnie się wybiore w nowe miejsce



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            jak bedziecie w parku saskim to ja wam z okna pracy pomacham, bo pracuje na Trebackiej

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              imagination, idz sobie prosto zytnia az dojdziesz do jana pawla, i mozemy sie tam spotkac, chyba ze wolisz isc po solidarnosci, i tez az dojdziesz do jana pawla, i wtedy tam sie mozemy na rogu spotkac. hmm o ktorej,tak sobie mysle wlasnie jakby to zrobic, czy najpierw pospacerkowac i potem do lekarza, czy spotkalybysmy sie o 13 i razem poszly do lekarza, i bys na mnie poczekala- to bedzie pewnie 5 min tylko,bo to dermatolog,zobaczy adasia i tyle,i wtedy an spacerek,obok jest fajny plac zabaw dla maluszkow. jak myslisz?

              a co do jutra to ja moze zaproponuje- o 11:30 na pl.bankowym?

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                olu, tak rano to chyba bedzie zimno, nie wiem,niech sie inne chetne na park saski wypowiedza. ale zycze ci zebys o tej porze juz na porodowce byla

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  już wiem jak dojść. Możemy się umowić tak, ze pojde z Toba do lekarza, poczekam na Ciebie tą chwilkę i pójdziemy z Maluszkami na plac zabaw Ja mam taką drogę, że z Żytniej w żelazna skręcam i w Al. Solidarności. Więc może gdzieś tam?



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Jakie ładne życzenia

                    To się możecie umówić później a ja do Was dołączę wracając, chyba że pani doktor mnie położy już do szpitala, ale nie wydaje mi się. Pewnie zrobi ktg i jeszcze puści wolno A jak już będę na porodówce, to się samo przez się rozumie że nie przyjdę

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      no dobra, a mozesz ta solidarnosci dojsc prosto na jana pawla i tam na rogu sie spotkamy? tak o 13?
                      zaraz ci wysle wiadomosc z moim tel na wszelki wypadek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Irena a Ty w soboty pracujesz?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          ok, olu, mozemy tak zrobic a powiem ci ze mnie wzieli na wywolanie tydzien po terminie wiec nie wiadomo postrasz justynke ze ja wywolaja to moze sama wyjdzie tak jak adas

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Napisane przez kaasia1985 Pokaż wiadomość
                            no dobra, a mozesz ta solidarnosci dojsc prosto na jana pawla i tam na rogu sie spotkamy? tak o 13?
                            zaraz ci wysle wiadomosc z moim tel na wszelki wypadek
                            oczywiscie wrazie czego, jakbym miala sie chwilke spoznic to Ci wysle smsa i poczekam gdzies tam Mam nadzieje, ze mnie poznasz, jak nie... to oto i ja, i mój wózek, może więc po wózeczku poznasz
                            Attached Files



                            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              ok, mysle ze sie poznamy, ja mam czarny wozek z zoltymi elementmi, a jestem blondi to do zobaczenia o 13, spadam teraz bo potworek sie obudzil i nie chce ze mna przy kompie siedziec

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Napisane przez kaasia1985 Pokaż wiadomość
                                ok, mysle ze sie poznamy, ja mam czarny wozek z zoltymi elementmi, a jestem blondi to do zobaczenia o 13, spadam teraz bo potworek sie obudzil i nie chce ze mna przy kompie siedziec
                                do zobaczyska



                                Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X