Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Atusia Otwieram stronę z butami, z nastawieniem, ze to dla córki, a tam szpilki A co to za sklep Pepto? Pierwszy raz o nim słyszę. Ja od jakiegoś czasu poluję na szpilki wiosenne, ale zawsze byłam wybredna w kwestii butów, wiec kiepsko to widzę, bym coś kupiła podczas zaplanowanego wypadu na miasto. Zdecydowanie lepiej mi wychodza nieprzewidywalne zakupy przy okazji byle wyjścia. Zrobiłam właśnie 2 prania, a na trzecie juz za późno. Ale pięknie wsyztko schnie na dworze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Osobiscie nie mam doświadczenia (jeszcze) ze żłobkami/przedszkolami i chorobami, ale koleżanka rok temu ponad dobę stała, by zapisać córke do żłobka i ostatecznie po 2 miesiącach zrezygnowała. We wrześniu mała była 6 dni w żłobku, w październiku chyba tylko ze 3.
      Poza tym kilka już razy słyszałam o chorobach złapanych w czasie adaptacji itp.
      Chyba mimo wszystko nie mamy na to większego wpływu. Może tylko szczepionki trochę chronią, ale nie przed katarem, a ten mimo wszystko jest najczęstszy.
      Podobno dziecko albo swoje przechoruje w żłobku, albo później w przedszkolu, ale tak czy inaczej co ma odchorować, to odchoruje.
      No zobaczymy jak to u nas bedzie mam nadzieję od września.

      Co do jakiegoś spotkanka, to ja tez jestem za. Ciekawe tylko jak nam sie uda dogadać termin. Dzieciaczki w przeróżnym wieku, różne rozkłady dnia i tygodnia.
      Ale co tam, będzie ciepło, to będziemy zgłaszać swoje propozycje i coś sie ustali.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Hejka, dziś robiłam zdjęcia mojemu maluszkowi.
        1. Pozycja pionowa, zobaczcie czego on się trzyma. W tej pozycji przesiedział ok. 20minut, bo mamusia musiała poprasować ciuszki
        2. Moje chłopaki z rana - chwilę po 6
        3 i 4 - raczkujący Julek do tyłu. Głowa się pod łóżko nie mieści
        5 - Najważniejsze zdjęcie dzisiejszego dnia.

        Julkowi wyszły popołudniu cichaczem, bezboleśnie 2 jedyneczki
        Attached Files




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Coyotek, śliczne chłopaki!
          A te jedyneczki tak dwie na raz i to bezboleśnie - oby tak dalej.
          I zadziwiające jak dobrze pałąki z maty służą jak podpórka dla malucha.

          A ja sie jeszcze pochawlę tym, że mój Łukasz dziś pięknie i WSPÓŁNIE bawił się dziś z koleżanką. Razem układali wieże, a później domki z klocków. I przegląd ciężarówki wspólnie robili! Jeszcze pół roku temu taka zabawa była nie do pomyślenia. Kończyło sie zabieraniem zabawek, płaczem i fochami.
          Attached Files
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Kasiu PEPCO tutaj masz stronke www.pepco.pl

            A ja dziś byłam z kumpelą i jej synkiem (7 miesięcy młodszy od Misi) na deptaku i kupiłam sobie buty. Troszkę inne niż chciałam pierwotnie, ale o wiele ładniejsze A jutro jade do Panoramy do Pepco bo sa fajne tuniki i nie drogie.

            Słoneczko a Ty gdzie się podziewasz?
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Dziewczynki, jak kolorowo się tu zrobiło. Fajne dzieciaczki. Już niedługo i ja się Wam pochwalę takimi zdjęciami Co do spotkań i rozkładów dnia, to trzeba po prostu rzucać termin i kto może przyjść, to będzie przychodził, bo wszystkim razem może być trudno się spotkać... choć też byłoby super A swoją droga może ktoś ma ochotę iść do Arkadii w czwartek jakoś przed południem? Olka Ty się podobno nudzisz w domu i narzekasz na brak znajomych... Muszę iść do sklepu chicco podejrzeć jak się montuje mój wózek i chętnie na kawkę się umówię. Tylko najchętniej jakoś przed południem, niekoniecznie skoro świt, ale tak żebym w tłoku później nie wracała tramwajem, bo z tym brzucholem to trochę strach, że mi niunię zgniotą No chyba, że zacznę rodzić to odwołam

              A swoją drogą byłam dziś w urzędzie i wszystko załatwiłam bez kolejki na wielki brzuch

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Czy mi się wydaje, czy można wklejać więcej buziek niż 4??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  fajne foteczki, Dzieqwczyny! ja moze też w domku cos zamieszcze, bo teraz to w pracy siedzę.
                  A dzisiaj znowu zimno, a tak miało byc pięknie i ciepło. jak mawiał moja babcia "oni nie potrafią pogody zgadywać"

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witam dziewczynki,
                    Super zdjęcia , to ja Wam pokaże moja Karolcie- zdjęcie jak się kąpała
                    Co do spotkanie to ja chętnie ,tylko kiedy? Niestety przed południem to ja nie moge bo praca niestety ale na pewno jakiś fajny termin wybierzemy. Podobno jutro już z 8 stopni ma być a w weekend 10 na +, mam nadzieje że juz wiosna do nas zawita na dobre
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ola, ja chyba bym mogła, ale będę wiedzieć jutro rano. Idziemy dziś na szczepienia i wszystko zależy od tego jak Julek się będzie po nich czuł.
                      Preferuje również godziny poranne, tak bliżej 10-11, bo rano ode mnie wydostać się to koszmar, a potem po 14-15 to z kolej wrócić normalnie się nie da.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Cześć dziewczynki, jak już chwalimy sie pociechami to i ja sie przyłączę , to mój synus około 6,30 dwa dni temu, m. nie wytrzymał i zrobił mu zdjecie zaraz po przebudzeniu .
                        Co do spotkań to i ja sie chętnie przyłączę , też wole rano bo po południu to mały idzie spać a w wózku jakos mu to nie pasuje , bardzo rzadko sie zdarza żeby mi zasnął, a co do dnia to w sumie mi wszystko jedno bo i tak siedzę w domu na wychowawczym.
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Fajne zdjęcia A Karolinka jaka słodka z tymi blond loczkami Coyotek, to może dogadamy się jeszcze wieczorem. Jak coś to mogę jechać tam i w piątek. To się w razie co powymieniamy telefonami jeszcze. A co do weekendów to ja w soboty gdzieś od 15 to najchętniej siedzę już w domu, bo mężuś wraca, a w tygodniu pracuje do późna, więc mamy mało czasu dla siebie... ale np w sobotę trochę wcześniej też mogę się jakoś umawiać.

                          Kurcze Agata mam nadzieję, że masz rację z tą pogodą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            A teraz to bomba zegarowa już tyka i zawsze mogę się umówić i już nie przyjść No ale póki co to chyba nic się nie szykuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Jakbyś zaczęła rodzic na spotkaniu ze mną to chyba bym bardziej panikowała niż ty , chociaż ja mam to już za sobą i wiem że pięc minut to nie trwa, więc lepiej poczekam aż urodzisz i wtedy sie z tobą umówię , zobaczę juz wtedy kruszynkę na żywo.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                No co Ty??? Umówmy się w tej Arkadii!! W razie co to wezwiesz mi taksówkę i sobie dalej poradzę A pozatym pewnie urodzę coś koło terminu, tak mi się wydaje...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X