Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość

    Olcia, przy garach wczoraj nie stałaś, ale za to przy piekarniku.
    heheheh przy piekarniku tez nie,bo to ciasto bez pieczenia
    i szybko sie robi hehehehhehe

    a tak wogóle to DZIEN DOBRY

    coyotek poźniej wrzuce przepis na 3bit

    ola,normlna rzecz ze sie boisz.... ja dwukrotnie sie bałam i nie ma znaczenia czy to twoj pierwszy czy drugi czy kolejny poród
    w kazdym razie najwazniejsze ze byl ze mna mąż,zawsze to inaczej
    ola wyslalam ci priv
    Last edited by olcia79; 08-03-2010, 09:18.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Cześć Dziewczynki Ładne słoneczko, tylko z tego co pokazuje mój termometr to strasznie zimno... no ale przynajmniej tak jakoś bardziej radośnie jak słoneczko świeci

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        zimno jest nawet bardzo, ja tam zmarzlam trochę u nas kaszel i katar, ale musiałam pójśc do pracy i zaprowadzilma Małego do niani. i wlaśnie walczę z wyrzutami sumienia ;(

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej hej jak tam weekend??
          Atusia i jak tam z m bylo??
          Czacza jak wasze zdrowko??
          A co tam u reszty slychac?? niuskaa asia mroovca??

          My mielismy udany weekend Oliwia zaostala obdarowana Cliffordami wiec szczasliwa jak nie wiem byla stwierdzam ze musze ja klasc pozniej chodzila spac o 21 i tylko raz sie budzila za towstawala juz o 6, jakos mi sie to nie usmiechac moze sprobuje o 20 bo tez bym chciala miec wieczor z mezem, mamy juz 12 zebow i ida nastepne.
          od dzisiaj obowiazuje moje umowa z mezem na temat kompa wiec trzymajcie kciuki zeby jej dotrzymywal
          ja mam takie balagan w pokoju ze szok wlasnie powiesilam pranie a jeszcze trzeba ze 3 pralki wstawic teraz sprztan u nas i mysle jak by ty wystroj zmienic zeby bylo wiecej miejsca




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            a i kochane wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Witam dziewczynki
              Wy o kebabie a ja tak bym zjadła lody mniam, ale zimno jest więc wole poczekać.

              Ola- ja tez się boje porodu, ale ze znieczuleniem nie jest tak źle.
              Tym razem tez chce znieczulenie a potem jak maleństwo jest na świecie to się zapomina o bólu


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                a i zapomnialam dodac ze ja i oliwia skorzystalysmy z uslug fryzjera i mala teraz wyglada jak chlopak bo troche loczkow i grzywki jej ubylo




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  znieczulenie to podstawa wyspalam sie przynjamniej przed najważniejszym momentem

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Hej!

                    Weekend super! Szybko minął, ale nacieszyliśmy się sobą troszkę. Misia jak zobaczyła tate to skakała z radości i piszczała jak opętana.

                    Jak się zrobi ciepło to ja kursować z Misią będę, że hoho. W wakacje przecież szłam pieszo do Hurtowni na Kraszewskiego A mieszkam przy skrzyżowaniu Hetmańskiej z 28 czerwca. I mój kursy był zawsze przez półwiejską, św Marcin, Przy Zamku skręcałam w prawo i szłam przez most teatralny. I tak zawsze min 5h mnie nie było. Ja nie lubie chodzić bez celu. Jak ide na spacer tylko połazić po parku to mnie tafia. Robie sobię wtedy misje, że dwa kółka w praku potem powiedzmy do biefronki i znów chwile po parku.

                    Nam się przebijają dwie jedynki. Te ząbki są szalone, idą podwójnie. W grudniu wyszły dwie dolne jedyneczki, teraz dwie górne. Misia ma ślinotok, lekko podwyższoną temperaturę i marudzi troche. Jedna już prawię się przebiła a druga jeszcze walczy.
                    Misia dalej woła eee i robie pięknie na noczniczek. A co do włosków to ja jej nie zamierzam ścinać jeszcze długo Niech sobie pięknie rosną.

                    A jak się czuje Amelka?



                    Kochane Kobietki i Kobiety - w dniu naszego święta wszystkiego najlepszego, radości, uśmiechu oraz grzecznych i posłusznych mężczyzn
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Atusia witaj w klubie ja tez nie lubie tak bezcelu chociaz latem to jeszcze od czasu do czasu mozna i tez mam wielkie plany na wakacje




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ale jestem wsciekla mam ochote kogos albo cos rozniesc!!!!!




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Dzień dobry dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta jakie by nie było pozwólmy sobie na trochę przyjemności, a wiec zapraszam na kawkę i torcik.

                          Skomentuj


                            Odp: Kraków i inne wioski

                            co slychac dziewczyny?


                            [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                            Skomentuj


                              Odp: Kraków i inne wioski

                              czekamy na wiosne
                              A no i pochwalę się od soboty chodze na zajęcia Aktywne 9 miesięcy było super.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                A co do kebaba to robię go w bardzo prosty sposób , pierś z kurczaka kroje w paseczki i obsypuje przyprawą do girosa lub kebaba zależy jaką znajdę w sklepie dolewam trochę oleju żeby wyszła taka marynatka i w tym dobrze obtaczam następnie wszystko wrzucam na rozgrzana patelnie i smażę na złoto tak aby mięsko było chrupkie ale nie suche.
                                Gdy mięsko się smaży ja w robię sosik, do miseczki ścieram ogórka zielonego na tarce na dużych oczkach następnie wlewam 450 g jogurtu naturalnego , używam danona bo uważam że jest najlepszy można dodać trochę majonezu jeśli ktoś gustuje w bardziej majonezowym smaku ja nie daje bo lubię sos czysto czosnkowy, następnie doprawiam całość dodaje trochę soli i przyprawę tzaziki ale można równie dobrze dodać czosnek w proszku lub z praski i posiekany koperek , wszystko mieszam i wstawiam do lodówki na jakieś pół godzinki żeby sie wszystko przegryzło.
                                My z meżem jemy z frytkami ale można zrobić też w picie albo placku zależy jak kto lubi , ja na usmażone frytki nakładam mięsko i całość polewam sosem, jeśli ktoś robi w picie lub na placku to dobrze jest poukładać sobie pomidory pokrojone w plastry i na przykład poszatkowana pekinkę na to mięsko i sosik, całość jest pycha , tzn ja wole od kupnego bo tu u nas to robią okropne i z sosem majonezowym którego nie cierpię.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X