Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pawimi nie noo to super sprawa. Ja np uwielbiam drewniane zabawki i tylko jak znajdę coś ciekawego to bez zastanowienia się kupuję
    Ale i tak jestem niepocieszona, bo myslałam, że moja ukochana firma zabawek Fisher Price jest amerykańska, a okazało się, że i owszem siedzibę mają w USA ale producentami są Chińczycy

    Co jeszcze ciekawego prezentowali oprócz drewna ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
      A moja malutka Vikusia nie wiadomo kiedy tak nagle wyrosła I ciągle tylko słyszę: sama sama sama! Cieszę się, że sie taka samodzielna robi, ale czasem to normalnie rani moje uczucia Pewnie stąd te myśli o drugim dziecku sie pojawiły, bo widac u mnie nadal instynkt macierzyński góruje nad rozsądkiem i nadal jestem na etapie potrzeby podcierania, kołysania, odbekania, pampersowania itp
      lulla to nie ma się nad czym zastanawiać ... trzeba działać i kuć żelazo póki
      gorące
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez pawimi
        nie, nie to byly targi ( a raczej sa bo jutro sie dopiero koncza) takich pilotowych artykulow ktore dopiero ukarza sie w przyszlorocznych kolekcjach. Duzo "zielonych" wykladowcow z roznych ekologicznych firm robilo kompanie na rzecz zdrowego podejscia do wychowania i opieki nad naszym potomstwem, typu zero zabawek z chin, nietoksyczny plastik, powrot do naturalnych surowcow oczywiscie prezentuja swoje produkty itd.

        pawimi, to interesująco bardzo brzmi Na pewno było ciekawie.


        Skomentuj


          pawimi a no może, nie znam się. W takim razie ktoś mi bajkę opowiedział
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Cześć kobietki!

            Ja tam się tez przyznaję bez bicia, że zazdroszczę Pieczulce Nawet w
            wątku z gratulacjami :P Ale coś czuję, że w naszym przypadku będzie
            większa różnica wieku.

            A co tam u Was?
            Jak dzionek?


            Skomentuj


              Nusiakowa a ja się zastanawiam czy mi w ogóle będzie dane mieć drugie dziecko
              Julek jako 5 -latek pójdzie do "zerówki", więc odpada, potem 1-sza klasa-znów odpada, potem Komunia, potem znów coś. I pewnie skończy się na tym, że będzie tylko Julek

              A u nas w porządku ... chyba.... bo coś mnie się wydaje, że mi Julka rozkłada. Dzisiaj już miał katar i lekko pokasływał.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                A tak nawiązując do postu Pawimi, że czeka ze sklepem bo kryzys, to
                według Marcina Woźniaka prezesa firmy WADER-WOŹNIAK teraz jest najlepszy
                moment na otwieranie sklepów detalicznych z zabawkami.
                Tylko nie sieciówek, ale takich z prawdziwego zdarzenia, gdzie to zabawki
                są priorytetem. Takich sklepów brakuje i to bardzo. A np taka sieciówka
                jak Makro zdecydowała, że zabawki będą spzredawane sezonowo. A to
                robi właśnie miejsce dla innych sklepów, mniejszych bardziej specjalistycznych.
                Bo nie chodzi o to, że zabawki się nie sprzedają, tylko
                na innych rzeczach takie wielkie sklepy mają dużo większą marżę niż
                na zabawkach. Dla nich marża z zabawek to pikuś, a dla sklepu takiego
                specjalistycznego już wcale nie. Jeśli jeszcze będzie dobra obsługa,
                potrafiąca doradzić to myślę, że sukces jest bardzo prawdopodobny.
                Jak np weźmie się taki Wrocek to niby duże miasto i można coś kupić.
                A guzik prawda. Kupić dobrą zabawkę wcale nie jest łatwo. Żeby się nie
                rozsypała i nie była Made in China. W SMYKU tylko Fisher i to Smiki, trochę
                Chicco i Playskool. I nie ma co wybrać, bo jak dla mnie to to wszystko to
                samo jest, W innych sklepach podobnie.
                Niedawno otworzyli ELC - no i tu jest z czego wybrać, bo są to ciut
                inne zabawki niż te wsie pozostałe.
                A no i na jednym z pasaży można kupić drewniane zabawki. A tak to Lipton. Ale to są oczywiście polskie realia.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree ale czemu jak będzie w zerówce czy I klasie odpada? Zobacz na Majka
                  Dała sobie dziewczyna radę świetnie mając malutkę Majkę i prowadzając
                  Julkę do zerówki a teraz do I klasy
                  No chyba, że to jakieś inne względy, których nie brałam pod uwagę


                  Skomentuj


                    Dziewczyny, a ja sie własnie zastanawiam, która z nas jako kolejna się pochwali, że ponownie będzie mamą. Prawie wszystkie zgłaszały taki zamiar, pamietam Frocha, Gopi, Dotkę, Colorovą... Ciekawe...

                    Tree, dużo zdrówka dla Juleczka, żeby to był fałszywy alarm.


                    Skomentuj


                      A jak masz nie dać radę potem, to teraz bierzcie się do pracy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                        Tree ale czemu jak będzie w zerówce czy I klasie odpada? Zobacz na Majka
                        Dała sobie dziewczyna radę świetnie mając malutkę Majkę i prowadzając
                        Julkę do zerówki a teraz do I klasy
                        No chyba, że to jakieś inne względy, których nie brałam pod uwagę
                        takie, takie. Majek dzielna babka, a ja nie wiem czy sobie dam radę

                        Znajomemu urodziła się w sierpniu córeczka. Mają też Fabianka, który teraz poszedł do pierwszej klasy. Facet musi się urywać z pracy (a pracuje z moim mężem) by zaprowadzić syna do szkoły, bo mama z córcią no nie zawsze może wyjść.
                        No nie wiem.... moze głupimi argumentami sypię, ale dla mnie są one istotne w takiej codziennej egzystencji
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                          A jak masz nie dać radę potem, to teraz bierzcie się do pracy
                          teraz Juluś jest za malutki
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Dobry wieczór
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Hello


                              Skomentuj


                                Myslicie ze po lekach (anty alergicznych) mozna dostac temperature?
                                Kuzynki synek wczoraj dostal wieczorem pierwsza dawkę , o 3 w nocy sie obudził z temp.39.5 poszła z nim do lekarza dzis , jutro sie dowiem co i jak.
                                Ale czy to mozliwe?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X