Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Martynko mam nadzieję, nie ukrywam, że dodatkowe pieniążki by nam się przydały. Ale się zobaczy.
    To napisz jak coś będzie wiadomo czy jest szansa na awans,Twój mąż sie uczył,zdał więc powinni to docenic.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      to ja na crazy fotki wklejam a wy tu siedzicie hahahha

      Tree a mąż w jakiej branzy pracuje?


      Skomentuj


        Mój mąż pracuje w energetyce na kopalni (nie zjeżdża na dół tylko w biurze siedzi). Wiemy już, że stopniem wyżej w tym oddziale pracować nie będzie bo nie ma etatów i szuka w innych. Zobaczymy.
        Mi zależy, żeby nie było to tylko na dole.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Co tu się porobiło na tym forum, bo tak się rozglądam i chwilowo nie ogarniam??


          Skomentuj


            Lulla ahh.. szkoda gadać bajzel na kólkach, ale niedługo Colorka doprowadzi to forum do porządku
            Zamówiłam "Biegając z nozyczkami" wczoraj ją otzrymałam i lada chwilka zacznę ją czytać (muszę dokończyć inną)
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Widzę dużo zmian Mam nadzieję że idzie ku lepszemu...
              A ja już wróciłam do pracy i choć pracuje codziennie tylko do 13tej, to potem Viki dosłownie nie chce się od mojej nogi odkleić, zatem ostatnio nie mam w ogóle czasu na forum Mam nadzieję że wszystko się unormuje z czasem...


              Skomentuj


                hej dziewczyny.no ja tez zaskoczona zmianami.
                zmieniajac temat to wczoraj wrocilam z Polski.alez tam macie drogo.szok!
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  Widzę właśnie że Colorowa awansowała Fajnie!
                  Tree, mam nadzieję że Ci się spodoba ta książka. Co prawda trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, bo jej treść jest taka trochę, hmm niekonwencjonalna, hahaha


                  Skomentuj


                    Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
                    hej dziewczyny.no ja tez zaskoczona zmianami.
                    zmieniajac temat to wczoraj wrocilam z Polski.alez tam macie drogo.szok!
                    wróciłaś już tak na stałe? To co w Irlandii taniej ??
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                      Widzę właśnie że Colorowa awansowała Fajnie!
                      Tree, mam nadzieję że Ci się spodoba ta książka. Co prawda trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, bo jej treść jest taka trochę, hmm niekonwencjonalna, hahaha
                      czytałaś może jakąś książkę Andrzeja Pilipiuka ?? Bo jesli humor jest podobny to już mi się tak ksiażka podoba
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no chyba jednak tu taniej.w stosunku do zarobkow.
                        shannon

                        Skomentuj


                          A jeszcze apropo książek, to ja dopiero teraz przeczytałam "Chłopiec z latawcem" i po prostu stwierdzam że tak pięknej książki już dawno nie miałam w rękach!!!!! A mam ich w dłoniach naprawdę sporo Po prostu emocjonalna bomba, nie byłam w stanie odwracać kartek, bo miałam pewne obawy że nie wytrzymam tego przepełniającego mnie smutkiem napięcia... Piękna i wzruszająca i świetnie napisana!

                          Mała już mi włazi na kolana. Nie mam ostatnio chwilki dla siebie


                          Skomentuj


                            Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                            Widzę dużo zmian Mam nadzieję że idzie ku lepszemu...
                            A ja już wróciłam do pracy i choć pracuje codziennie tylko do 13tej, to potem Viki dosłownie nie chce się od mojej nogi odkleić, zatem ostatnio nie mam w ogóle czasu na forum Mam nadzieję że wszystko się unormuje z czasem...
                            Lullaby i jak sie czujesz po powrocie do pracy?



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
                              hej dziewczyny.no ja tez zaskoczona zmianami.
                              zmieniajac temat to wczoraj wrocilam z Polski.alez tam macie drogo.szok!
                              Shannon a ja tak Cie dziś wspominałam na crazymums że Cie nie ma tak długo



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Tree a czytałaś może książke pt."Mama kazała mi chorowac" tylko nie pamiętam jak autorka sie nazywała.Ta książka mną wstrząsnęła bo to pamiętnik samej autorki.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X