Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    widze dyskusja trwa
    a swoja droga to skoro ludzie sie kochaja to jaki to grzech?nas ksiadz chcial zaciagnac do oltarza ale sie nie dalismy
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      jak byłam po cywilnym to wiadomo,że rozgrzeszenia ksiadz nie da....chyba,że przed skubem kocielnym,a w moim przypadku dał mi też na chrzciny córeczki.z trudem,ale dał
      cywilny = tak samo jak mlodzi mieszkaja na kocia łapę.też rozgrzeszenia nie dostaną,chyba,że sie nie przyznają do tego,że razem mieszkaja.
      a wiadomo ksiadz nie jest jasnowidzem....znam też takie małżenstwa które wogole nie mówia ze sa po cywilnym i przyjmuja komunie...(zatajają grzech)

      Skomentuj


        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
        froch nie spisz????
        pinkus jestem jestem tylko ogladałam film o egzorcyzmach

        Skomentuj


          ojej !
          a co opętało cię?? hi hi
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            Napisane przez froch Pokaż wiadomość
            jak byłam po cywilnym to wiadomo,że rozgrzeszenia ksiadz nie da....chyba,że przed skubem kocielnym,a w moim przypadku dał mi też na chrzciny córeczki.z trudem,ale dał
            cywilny = tak samo jak mlodzi mieszkaja na kocia łapę.też rozgrzeszenia nie dostaną,chyba,że sie nie przyznają do tego,że razem mieszkaja.
            a wiadomo ksiadz nie jest jasnowidzem....znam też takie małżenstwa które wogole nie mówia ze sa po cywilnym i przyjmuja komunie...(zatajają grzech)
            to chyba ci ludzie faktycznie spowiadaja sie przed ksiedzem a nie bogiem.szok dla mnie.jak mozna byc takim obludnym!
            shannon

            Skomentuj


              interesuje mnie temat egzorcyzmów i obozy koncentracyjne

              Skomentuj


                matko froch czym ty nas tu jeszcze zaskoczysz???
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pinki a przecież to temat jak każdy inny...jak chodziłam szkoły sredniej to często bywałam na spotkaniach z takimi osobami które przezyły obozy (najcześciej to byli żydzi)
                  szkole mialam na kazimierzu- kiedyś zydowskiej dzielnicy krakowa i czesto izraelici przychodzili ogladac nasza szkole bo w czasie wojny byla to szkola hebrajsko-polska, i rzecz jasna zwiedzaja synagogi

                  Skomentuj


                    FROCH a ty zydowka moze?
                    shannon

                    Skomentuj


                      froch ja się dziwię bo dla mnie to troche czarna magia....

                      z Żydami nigdy styczności nie miałam tak jak ty moze dlatego..
                      a po wizycie w obozie Gross Rossen (nie wiem czy tak to sie pisze)
                      to 2 dni chora byłam
                      a byłam za nastolatki
                      jednak do dzis mam ten napis nad brama przed oczami...
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        shan jak ja jestem żydówką to Ty Michael Jacson

                        Skomentuj


                          kiedyś byłam na spotkaniu z takim byłym wieźniem auschwitz,opowiadal jak było w obozie i mowił po niemiecku(byla też grupa niemców na spotkaniu),a nam tłumaczka mowiła po łebkach co i jak.
                          opowiadał że niemiec to,tamto,tyle wyzabijALI itd. a jak wyszedł z obozu to zamieszkal wlasnie w deutschlanach nie mógl sobie pl albo uk wybrac??tylko ten kraj co mordował ludzi??
                          do dzis sie nad tym zastanawiam...

                          Skomentuj


                            shannon widzę ze znikłas.....dobrej nocki równiez Tobie zycze
                            Ciao Amore

                            Skomentuj


                              Nusiak mam pytanko....
                              O ile pamięć mnie nie myli macie autko Chicco Quatro, tak?
                              Zamówiłam Julkowi takowy pojazd i mnie natchnęło..... czy ten jeździk
                              ma jakieś podpórki na nóżki? (ale nie o płozy mi chodzi) tylko takie
                              co by nie szorował po podłodze jak będe go pchała
                              Ahaaa.... i jeszcze jedno nadaje się on na podwórko ?

                              Skomentuj


                                ma podporke na nozki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X