Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    pradipmam tak samo odnosnie wlosow choc z wiekiem przechodzi mi to, chhcialam bym krotsze wlosy ale ja nie umiem ich ukladac wiec z takiej zabawyjak narazie nici, Asiu ja jeszcze nic w zalando nie zamowiałam - ehh nie moge sie zecydowac i duzo ubran w moim rozmiarze nie nia - dziewczyny z trnd wykupily moj rozmiar

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Pochwalę się a przepis to też jeszcze nie wypróbowany ale jak będzie smakował to przekażę wam dalej Pomarańczowo -kawowy w smak będzie Tylko ta dekoracja nie daje mi spokoju
      joanna - to miły kurier jak wrócił szybko Dobrze że chociaż tylko jedna rzecz rozczarowała
      teraz szukam przepisu na syrop z kwiatóew bzu bo dostałam od teściowej

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dzień dobry dzisiaj chyba ja pierwsza na nogach
        Majsia poszła wczoraj spać przed 19:30 to i wstała z kogutami Kurcze z tym zalando to teraz faktycznie lipa, weszłam żeby zamówić sobie jeszcze jedne spodniej tej firmy co ostatnio, oczywiście inne i nigdzie nie ma rozmiarów, wszystko wyprzedane, no cóż trzeba będzie teraz poczekać aż wyrównają stany w magazynach
        Lara smak tortu zapowiada się niebiański, a ja uwielbiam piec torty a zatem poproszę przepis

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          witam Was - ja juz nie spie od 5:07 ale z mezem kawa byla wpita i na eile meza odpowiedzialam, Asiu jak Maja lepiej w ta nocke? bo u nas w ta Zosia cos se krecila, wiercila, nio na zalado pustki w rozmiarowce - ja chyba jeszcze poczekam z tymm zamowieniem,

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Dzień Dobry
            Joanna - chcesz przepis teraz czy jak będzie skonsumowany i wychwalony ?
            Justyna -ty to jak sekretarka męża jesteś Zawsze mąż tak wcześnie wstaje ?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              nio niekiedy tak - bo jakiej prototypy musi dla klienta zrobic a wczoraj w nocy dostal zmiany w projekcie i musi cos dokonczyc tak jak ma byc a na 9 jst umowiony z tym klientm wiec trzeba bylo wstac co swit, nio ja sekretarka tak tak meile, wyslac zamowienia spisane przez B. - Lara standard ale lubie to i choc troche jestem w stani mu pomoc

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                nio niekiedy tak - bo jakiej prototypy musi dla klienta zrobic a wczoraj w nocy dostal zmiany w projekcie i musi cos dokonczyc tak jak ma byc a na 9 jst umowiony z tym klientm wiec trzeba bylo wstac co swit, nio ja sekretarka tak tak meile, wyslac zamowienia spisane przez B. - Lara standard ale lubie to i choc troche jestem w stani mu pomoc
                dobrze że mąż zawsze może na ciebie liczyć a to ważne A że w nocy jeszcze dostaje telefony aby coś zmieniał ? Ludzie to mają pomysły :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  nio koło 10 koles zadzwonił aby prwadzic jakies zmiany - nio ale klient to klient ;/, u nas dzis ciepelko - bedzie dzionek na polku, ja zamierzam z warzykami cos porobic, wyrwac chwasty by sie przydało - milego dziewczyny

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    My też zaraz na ogródek pójdziemy ale najpierw po chlebek do sklepu i jeszcze dokupię składniki do pieczenia aby mi nic nie brakło i mam ochotę na loda chociaż upału nie ma

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                      Majsia poszła wczoraj spać przed 19:30 to i wstała z kogutami Kurcze z tym zalando to teraz faktycznie lipa, weszłam żeby zamówić sobie jeszcze jedne spodniej tej firmy co ostatnio, oczywiście inne i nigdzie nie ma rozmiarów, wszystko wyprzedane, no cóż trzeba będzie teraz poczekać aż wyrównają stany w magazynach
                      lipa z tą rozmiarówką faktycznie :/ myślicie że warto poczekać?
                      jak nocka Majeczki? u nas gorzej ale nie tragicznie za to drzemki trwają krócej niż usypianie :/ już odpływa, oczka zamknięte, cisza zapada więc zagłębiam się w książkę a jak podnoszę wzrok to glut siedzi i gapi się na mnie...
                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      My też zaraz na ogródek pójdziemy ale najpierw po chlebek do sklepu i jeszcze dokupię składniki do pieczenia aby mi nic nie brakło i mam ochotę na loda chociaż upału nie ma
                      To ja wysyłam Ci słonko bo u nas dziś upał a od Ciebie proszę loda :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Własnie wróciliśmy ze sklepu mała je jogurcik a o lodzie zapomniałam Normalnie kobieta mówi o swoich problemach zdrowotnych a ja z tego wszystkiego zapomniałam o paru rzeczach ,dobrze że chleb i kremówkę mam ale gada i gada o lekarzach a na zakupach nie mogłam sie skupić
                        pradip -może przez te upały spać nie może ?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          U nas też upał dzisiaj, a ja pół dnia w samochodzie spędziłam będąc na usługach męża mego, który tylko dzwonił i wydawał polecenia, za pół godzinki muszę jemu i jego koledze obiad przywieść i już mam wolne
                          Wiem już skąd u nas te nie przespane nocki, moja córcia może poszczycić się górną dwójeczką

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            ehh te zeby - choc powiem Wam ze jakos zabkowania nie odczulam bolesnie ale kolki pamietam do dzis, u nas ez goraco uff, Asiu maz ma z Toba dobrze

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez majowa-mama Pokaż wiadomość
                              U nas też upał dzisiaj, a ja pół dnia w samochodzie spędziłam będąc na usługach męża mego, który tylko dzwonił i wydawał polecenia, za pół godzinki muszę jemu i jego koledze obiad przywieść i już mam wolne
                              Wiem już skąd u nas te nie przespane nocki, moja córcia może poszczycić się górną dwójeczką
                              brawo dobrze chociaż że masz winowajcę u nas ok kilku miesięcy hektolitry śliny, nieprzespane noce a zęby jak się rozszalały na początku tak teraz cisza :/
                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              ehh te zeby - choc powiem Wam ze jakos zabkowania nie odczulam bolesnie ale kolki pamietam do dzis, u nas ez goraco uff, Asiu maz ma z Toba dobrze
                              oj kolki chyba jeszcze gorsze tyle tylko że krócej trwają

                              My właśnie wróciliśmy do domku i Gargamel mi padł ciekawe tylko na jak długo...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                pradip u nas kolki trwaly oj trwaly i Zosiek starsznie sie meczyl, a zabki odpukac ladnie i bez wiekszych ekscesow sie wyrzynały, u mnie tez panna spi bo wymeczona po wlojazach po polku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X